Am si eu o problema.
Am instalat World Racing 2,nici o problema.
Copiez crack-ul peste,ca altfel nu merge.
Intru in joc,dau sa concurez si cand s-a incarcat cursa si sunt gata de pornire imi da un cacat de eroare: "The default port has an error"
Care imi zice si mie cum fac sa mearga jocul klumea.
Ms frumos.