Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 08-02-11, 16:03   #736
sponsoru

Stage 5
 
sponsoru's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 673
Default Re: Counter Strike 1.6

TRAFICZONE.RO pentru cei mai vechi care stiu serverul de acum vreo 7-8 ani
sponsoru is offline   Reply With Quote
Old 08-02-11, 19:19   #737
RDss

Stage 3
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 120
Default Re: Counter Strike 1.6

Adresa: Cs.rDs-ZoNe.Ro
Jucatori: 32
Tip: Non.Stop
Mod: Normal
Anticheat:Protejat
Tara: RO



Va asteptam si pe Forumu http://forum.rds-zone.ro/
__________________
http://rds-zone.net/signup.php -All about torrents!!!
RDss is offline   Reply With Quote
Old 13-02-11, 17:42   #738
Gutuie
Daewoo Driver

Stage 5
 
Gutuie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 915
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by Sinnerzorr View Post
Joacă cineva pe Playzeek ?
Nu mai ratoni pe playzeek
Am jucat intr-o noapte la gathere 6 mape , aveam 3 liniute verzi am iesit roz =]] S-au jucat numai mape gen cs_estate , cs_militia , cs assult , etc...
Deci playzeek e total aiurea numai copii de 13-14 ani pe acolo ^^ Ar fi trebuit sa se numeasca playzeek.dll )
__________________
Gutuie is offline   Reply With Quote
Old 25-02-11, 18:44   #739
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Counter Strike 1.6

Server Public
[/B]




Server HNS & KZ - Mode




Pentru mai multe detalii , mă puteţi contacta aici într-un mesaj privat sau pe forumul serverului de CS

Forumul : Pentru cereri admine/ban,unban/reclamaţii etc ...: http://pcp.gemenii.ro
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 01-03-11, 15:43   #740
DJ-94-JON

Stock
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1
Default Re: Counter Strike 1.6

Salut!

Va astept pe toti pe Cs.Proserver.Ro [steam only] ,Non-stop!



Pentru cereri admin/slot pe forum : www.proserver.ro/forum

Admine/sloturi la id: ownerps
DJ-94-JON is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 20:40   #741
RDss

Stage 3
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 120
Default Re: Counter Strike 1.6

Adresa: Cs.rDs-ZoNe.Ro
Jucatori: 32
Tip: Non.Stop
Mod: Normal
Anticheat:Protejat
Tara: RO



Va asteptam si pe Forum http://forum.rds-zone.ro/

Last edited by RDss; 04-04-11 at 20:50.
RDss is offline   Reply With Quote
Old 04-04-11, 20:58   #742
andreye30

Stage 1
 
andreye30's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 24
Default Re: Counter Strike 1.6

IP:193.84.64.188:28015
Sloturi: 14
Tip: Non-Stop
Mod: Deathrun cu Knife-Mode
Tara: RO
Altele:Radio [ZU+OneFM]
___________________________

Dam admine pe playeri.
GoGoGo
andreye30 is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 19:31   #743
Andreynyo

Stage 5
 
Andreynyo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 592
Default Re: Counter Strike 1.6

Adresa: Respawn.mnx.ro
Tara: Romania
Anticheat: Protejat

Pentru reclamatii/unban/cereri admine: http://www.mnx.ro/forum/
Andreynyo is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 20:46   #744
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Counter Strike 1.6

In legatura cu pcp.gemenii.ro, eram acum 5 minute pe server, aveam numele .ro, intru pe server, mi s-a schimbat numele "imi trebuie alt nume 2" si cand sa-mi schimb numele, "Kicked: ai fost banat pentru unban". Reclamatiile naibii cu forumu ca n-am chef sa-mi fac cont.
__________________
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 21:43   #745
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by Nemesh17 View Post
In legatura cu pcp.gemenii.ro, eram acum 5 minute pe server, aveam numele .ro, intru pe server, mi s-a schimbat numele "imi trebuie alt nume 2" si cand sa-mi schimb numele, "Kicked: ai fost banat pentru unban". Reclamatiile naibii cu forumu ca n-am chef sa-mi fac cont.
Şi dacă n-ai chef să-ţi faci cont pentru unban la ce mai postezi , doar de dragul de a avea un post în plus ? Din moment ce ai luat ban înseamnă că numele pe care ai luat ban sau ip-ul tău a mai fost banat Greu !
DTH is offline   Reply With Quote
Old 06-04-11, 12:19   #746
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Counter Strike 1.6

Deci, sa o luam de la inceput. Ai postat de nenumarate ori pe acest topic reclama serverului tau. L-am adaugat la servere favorite, am intrat ca sa dau doua ture. Intru, iau ban pentru unban, si chiar nu inteleg acest motiv. Daca intru pe server trebuie sa intru si pe forum neaparat?. Am postat aici ca sa imi spui adevaratul motiv pentru ban, sau macar sa iti dai seama ca ceva nu este in regula. Cum adica cont pentru unban, daca nu sunt inregistrat inseamna ca nu ma pot juca?. Ip-ul meu a fost banat intradevar, dar DE CE?. Si mai GREU!
Am inca un post in plus, yeeeeeeeeeeeeeeesssssssss, in curand voi ajunge la patru mii daca mai primesc ban de cateva ori si totul datorita tie, ce norocos sunt ca am primit ban.
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-11, 14:02   #747
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by Nemesh17 View Post
Deci, sa o luam de la inceput. Ai postat de nenumarate ori pe acest topic reclama serverului tau. L-am adaugat la servere favorite, am intrat ca sa dau doua ture. Intru, iau ban pentru unban, si chiar nu inteleg acest motiv. Daca intru pe server trebuie sa intru si pe forum neaparat?. Am postat aici ca sa imi spui adevaratul motiv pentru ban, sau macar sa iti dai seama ca ceva nu este in regula. Cum adica cont pentru unban, daca nu sunt inregistrat inseamna ca nu ma pot juca?. Ip-ul meu a fost banat intradevar, dar DE CE?. Si mai GREU!
Am inca un post in plus, yeeeeeeeeeeeeeeesssssssss, in curand voi ajunge la patru mii daca mai primesc ban de cateva ori si totul datorita tie, ce norocos sunt ca am primit ban.
Hai să-ţi explic mai pe înţelesul tău ( îţi fac o mică schemă ) ...serverul de cs în mod normal are şi un forum , jucătorii dacă au vreo problemă să se ducă pe forum şi să-şi rezolve problemele acolo ( altfel ar fi haos ) ...e ca şi cum TU îmi ceri mie ca în loc să-mi fac afacerile la birou unde este normal să mi le fac la colţul străzii ...acum capish ? Sau îmi obosesc degetele degeaba p-aicişa ?

Hai să-ţi explic şi varianta mai uşoară ...ai luat ban la mine pe server , te consideri neîndreptăţit ? ai vreo problemă cu cineva ...EXISTĂ FORUM , crezi că eu stau acum în timpul meu PREŢIOS să aflu de ce ai luat tu ban ? de ce crezi că e atâta STAFF ? ca să stea degeaba ? ei te ajută în momentul în care tu ai făcut cerere de unban sau reclamaţie , pentru asta sunt colegii mei acolo ...nu-ţi convine şi n-ai chef ....puţin îmi pasă , caută alt server şi nu mai plânge aici ca o fetiţă de 10 ani !
DTH is offline   Reply With Quote
Old 07-04-11, 14:27   #748
Nemesh17

Stage 4
 
Nemesh17's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 194
Default Re: Counter Strike 1.6

Sa zicem ca fac reclamatie pe forum, nu se poate intampla altceva decat sa primesc unban, iar cand intru pe server sa primesc din nou ban si tot asa.
Sa iti explic pe intelesul meu. Avand in vedere ca acesta este tot un forum, afacerile de la coltul strazii s-ar muta la prima intersectie, nu intr-un birou.
Consider conducerea serverului eronata, si nu vreau sa fac reclamatie ca sa ma ajute cel care mi-a dat ban. Nu am martori, nu am poze, nu stiu numele administratorului care mi-a dat ban.
Putin imi pasa de timpul tau de aur alb cu diamante.
Cred ca este atata STAFF ca sa dea unul ban si celalat unban si sa isi faca toti jucatorii cont pe forum.
Nu aveam chef sa imi fac cont, pentru ca atunci cand am intrat pe serverul dumneavoastra asteptam confirmarea unui alt server.
Daca o fetita de 10 ani, avand o problema minora, se plange unui BARBAT de 25 de ani si el nu este capabil a-i spune MACAR ca totul va fi bine, atunci cum va rezolva respectivul o problema majora?

"e ca şi cum TU îmi ceri mie ca în loc să-mi fac afacerile la birou unde este normal să mi le fac la colţul străzii .."
Citeste asta de atatea ori pana iti dai seama ce ai scris(?).
"Afacerile se fac în birou nu în intersecţii" (Afacerile se fac in biroul "nu" care se afla in intersectii?...)
Sunt de acord, gata cu offtopic-ul, scuze

Last edited by Nemesh17; 07-04-11 at 14:53.
Nemesh17 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-11, 14:38   #749
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Counter Strike 1.6

Quote:
Originally Posted by Nemesh17 View Post
Sa zicem ca fac reclamatie pe forum, nu se poate intampla altceva decat sa primesc unban, iar cand intru pe server sa primesc din nou ban si tot asa.
Sa iti explic pe intelesul meu. Avand in vedere ca acesta este tot un forum, afacerile de la coltul strazii s-ar muta la prima intersectie, nu intr-un birou.
Consider conducerea serverului eronata, si nu vreau sa fac reclamatie ca sa ma ajute cel care mi-a dat ban. Nu am martori, nu am poze, nu stiu numele administratorului care mi-a dat ban.
Putin imi pasa de timpul tau de aur alb cu diamante.
Cred ca este atata STAFF ca sa dea unul ban si celalat unban si sa isi faca toti jucatorii cont pe forum.
Nu aveam chef sa imi fac cont, pentru ca atunci cand am intrat pe serverul dumneavoastra asteptam confirmarea unui alt server.
Daca o fetita de 10 ani, avand o problema minora, se plange unui BARBAT de 25 de ani si el nu este capabil a-i spune MACAR ca totul va fi bine, atunci cum va rezolva respectivul o problema majora?
Dacă nu ştii de ce ai primit ban faci cerere de unban şi o să apară acolo motivul banului ( în cazul în care nu ai dovezi ) , mă repet ...nu reclamaţie ci cerere de unban . Afacerile se fac în birou nu în intersecţii ( sau poate aşa ai fost tu învăţat ) dar la 17 anişori cuvântul ( afacere , este unul mare pentru tine ) aşa că nu mai continui cu această conversaţie ..

Dacă consideri conducerea serverului eronată , proastă şi mai ştiu eu cum , de ce pana mea mai vii aici şi te plângi ca o mironosiţă că domne nu te ajută nimeni dacă tu îmi spui mie acum că nu îţi pasă , sincer ...crezi că mă interesează să ajut persoanele care nu au absolut niciun interes şi nu ştiu decât să se plângă ? Nu prietene , n-am interes pentru astfel de persoane gen tu , tocmai de aceea nu-mi pierd timpul cu porcării/aberaţii de acest gen

Ţi-am spus foarte clar , îţi faci cont , faci cerere de unban şi se rezolvă în funcţie de motivul banului primit . Mai mult de 5 minute nu durează toată treaba asta . Ce nu înţeleg eu este că ...tu vii aici pe forum să te plângi când forum are şi serverul meu unde ai luat ban , crezi că primeşti unban că ai cont pe 4Tuning ? Nu înţeleg unde " baţi " şi chiar mă faci să-mi pierd timpul cu tine , ţi-am explicat foarte frumos şi diplomat ...unban primeşti dacă ai cont şi faci cerere de unban , nu faci ....du-te frate pe alt server că sinceră să fiu nu duc lipsa la 1000 de playeri da păi unuia singur ? Şi gata cu offtopic-ul că e destul ...mai vrei ceva , dă mesaj privat că pentru aia există !
DTH is offline   Reply With Quote
Old 07-04-11, 18:33   #750
Gutuie
Daewoo Driver

Stage 5
 
Gutuie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 915
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Counter Strike 1.6

Ce ziceti , ne adunam si noi cei de pe 4t sa facem un mix , jucam 5on5 / mapa de_inferno / skill minim 70 ... daca sunteti doritori va astept sa ma contactati pe steam : _tiago7_
Gutuie is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -