Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 24-11-09, 15:09   #61
catalanu
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 597
Member of:
[4Rally]
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Se poate si un clasament provizoriu?
catalanu is offline   Reply With Quote
Old 24-11-09, 20:02   #62
Raz6633

Stage 5
 
Raz6633's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,153
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Mai pe seara, o sa urc un clasament provizoriu,
Raz6633 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-09, 20:14   #63
world_eye007

Stage 5
 
world_eye007's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,013
Member of:
[Colectionar Machete]
[Hyundai]
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Imi cer scuze, dar ce a fost azi nu se poate numii cursa.
Constantin avea un lag infernal si ne deranja pe toti, la un momentdat in lapul 15 a aparut brusc cu masina peste a mea, iar eu am fost aruncat inapoi. Apoi tot el era cu gura mare ca "nu am avut oponenti cursa asta ".
Nu stiu ce parere au restul, dar mie mi s-a parut foarte aiurea. In campionatele mai vechi, pentru lag erai descalificat din cursa imediat.

Felicitari lui catalanu
__________________
world_eye007 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-09, 20:27   #64
catalanu
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 597
Member of:
[4Rally]
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Multumesc.Felicitari si voua ...pacat ca ati fost deranjati de lag. Ne vedem cursa viitoare.
catalanu is offline   Reply With Quote
Old 28-11-09, 20:41   #65
yenko

Stock
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Quote:
Originally Posted by world_eye007 View Post
Imi cer scuze, dar ce a fost azi nu se poate numii cursa.
Constantin avea un lag infernal si ne deranja pe toti, la un momentdat in lapul 15 a aparut brusc cu masina peste a mea, iar eu am fost aruncat inapoi. Apoi tot el era cu gura mare ca "nu am avut oponenti cursa asta ".
Nu stiu ce parere au restul, dar mie mi s-a parut foarte aiurea. In campionatele mai vechi, pentru lag erai descalificat din cursa imediat.

Felicitari lui catalanu

corect! din cauza lagului mie nu mi-a aparut blue flag-ul cand era Dan in spatele meu,iar la Constantin eu nu l-am vazut deloc nici in fata nici in spate.Il vedeam numa pe pista blocat cu lag de cel putin 20 de secunde iar tu Constantine spui ca ma luam cu tine cand erai in spate...sa fim seriosi

Last edited by yenko; 28-11-09 at 20:43.
yenko is offline   Reply With Quote
Old 28-11-09, 20:48   #66
Gabriel B.

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 31
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Subscriu la ceea ce au zis baietii. Nici nu stiu cand am trecut de pe 2 pe 3
EDIT: Catalanu, frumoasa cursa am avut niste dueluri interesante la inceput pana mi-ai dat ceata Felicitari!
Gabriel B. is offline   Reply With Quote
Old 29-11-09, 10:40   #67
costash

Stage 3
 
costash's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 159
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

M am uitat la replay si treaba sta asa dupa parerea mea: dupa prima tura eram pe locul 3 si deci cei care eram in spatele meu nu au ce sa mi zica de lag pentru ca deja erau prea in spate sa i afectez cu ceva.Cine a incurcat mult de tot nu numai pe mine care ziceti ca am avut lag dar si pe alt concurent care nu a avut lag dar a patit ce am patit si eu a fost Cornel. Si Cristiane raspuns pentru tine ,in tura 15 din cauza lui Cornel care nu stie de steag albastru sau sa se uite pe harta si vede ca de o jumate de tura sunt in spatele lui si incerc sa trec de el ca ma incetineste ,erai in spatele meu si in urma incidentului nu ai pierdut nici o pozitie. Am avut lag dupa cum zic toti asta e si i mi cer scuze pentru cine am deranjat pe drept nu pe aia care erau o tura in spate.
__________________
UrS4 Revo SmS ....PS! Sold
(Check my photo album )
S2 coupe
(entry level 300+)
costash is offline   Reply With Quote
Old 29-11-09, 11:11   #68
world_eye007

Stage 5
 
world_eye007's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,013
Member of:
[Colectionar Machete]
[Hyundai]
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Quote:
dupa prima tura eram pe locul 3 si deci cei care eram in spatele meu nu au ce sa mi zica de lag pentru ca deja erau prea in spate sa i afectez cu ceva
Asa deci in momentul cand am ajuns in spatele tau sa te pot depasii eram prea in spate sa ma afectezi cu ceva, din cate zici tu. Nu prind ideea, dar infine. Mie din 10 in 10 secunde imi aparea pe track "LAG 20" "LAG 25" etc si nici macar nu stiam daca ai trecut de punctul ala sau ma trezesc cu masina zburand.

Quote:
Si Cristiane raspuns pentru tine ,in tura 15 din cauza lui Cornel care nu stie de steag albastru sau sa se uite pe harta si vede ca de o jumate de tura sunt in spatele lui si incerc sa trec de el ca ma incetineste ,erai in spatele meu si in urma incidentului nu ai pierdut nici o pozitie.
Lui Cornel nu ii aparea blueflag si asta cred ca tot din cauza lagului tau si FIZIC era MULT in fata ta ca sa afecteze cu ceva ce s-a intamplat intre noi doi. Si tu zici ca nu am pierdut nicio pozitie, dar omiti ca pe tur eram mai rapid ca tine si incidentul s-a produs in momentul in care puteam sa trec de tine, deci m-ai facut sa pierd o poztie practic.

Infine, nu ne mai certam ca nu are rost, administratorii de cursa o sa verifice si ei replay-ul ca si o sa ia o decizie.
world_eye007 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-09, 11:22   #69
yenko

Stock
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Quote:
Originally Posted by costash View Post
M am uitat la replay si treaba sta asa dupa parerea mea: dupa prima tura eram pe locul 3 si deci cei care eram in spatele meu nu au ce sa mi zica de lag pentru ca deja erau prea in spate sa i afectez cu ceva.Cine a incurcat mult de tot nu numai pe mine care ziceti ca am avut lag dar si pe alt concurent care nu a avut lag dar a patit ce am patit si eu a fost Cornel. Si Cristiane raspuns pentru tine ,in tura 15 din cauza lui Cornel care nu stie de steag albastru sau sa se uite pe harta si vede ca de o jumate de tura sunt in spatele lui si incerc sa trec de el ca ma incetineste ,erai in spatele meu si in urma incidentului nu ai pierdut nici o pozitie. Am avut lag dupa cum zic toti asta e si i mi cer scuze pentru cine am deranjat pe drept nu pe aia care erau o tura in spate.
frate tu esti batut in cap? nu intelegi ca nu imi aparea blue flag? si da ma ai incurcat pe toti cu lagu tau.Cristian are dreptate la fel te vedeam si eu pe track cu lag 15-20-25.Calmeaza-te omule..
Si inca ceva eu toata cursa de doua ori te-am vazut cate 2 secunde dupa care vedeam ca ca o iei frumos prin parapeti cu 200kmh(de la lag..) desii tu mergeai normal pe track.Si nu arunca vina pe mine ca l-ai aruncat pe Cristi un pic cu masina...ce s-a intamplat a fost pentru ca tu AI APARUT BRUSC PE TRACK.
Si mai calmeaza-te frate
yenko is offline   Reply With Quote
Old 29-11-09, 12:08   #70
costash

Stage 3
 
costash's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 159
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Nu am nici un treaba cu stresul in treaba asta am explicat doar cum au stat treburile din punctul meu de vedere.Asta e ultimul reply care il dau .
costash is offline   Reply With Quote
Old 29-11-09, 17:58   #71
Gabriel B.

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 31
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Oi fi fost eu suparat ca nu te-am vazut cand ai trecut pe langa mine, dar meritam locul 3, haha

Am condus groaznic! Felicitari inc-odata Catalanu
Gabriel B. is offline   Reply With Quote
Old 01-12-09, 20:58   #72
Raz6633

Stage 5
 
Raz6633's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,153
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Deci, pana la urma, ca nu prea am inteles... depune cineva vreo plangere?

Ca rezultatele sunt gata.... si se pot urca.
Raz6633 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 16:08   #73
Gabriel B.

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 31
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Nu din partea mea
Gabriel B. is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 18:14   #74
world_eye007

Stage 5
 
world_eye007's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,013
Member of:
[Colectionar Machete]
[Hyundai]
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Pai ce plangere sa mai fie daca rezultatele deja sunt gata?
Urca-le si aia e. O lasam sa treaca asa acuma... dar ar fii bine sa existe o regula si in aceasta privinta, doar ca acum deja s-a creat un precedent
world_eye007 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 23:34   #75
Raz6633

Stage 5
 
Raz6633's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,153
Default Re: prodrive' Racing LFS Championship

Vorba vine sunt gata... la modu ca daca nu depune nimeni nimic, le urc asa si cu asta basta.... so va mai las... pana maine seara... sa fiu dragut.
Raz6633 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -