Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 06-09-09, 11:15   #1
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Lineage II - Interlude

Salut,
Cat de curand am downloadat Lineage II interlude. Mi-am facut cont pe un server romanesc, am luat patch-ul lor si surpriza EROARE. Am facut cont pe alt server si la fel. EROARE.
Nu am un screenshot cu eroarea dar am citit pe topicuri si este una din cea mai des intalnita.

Intrebarea mea este urmatoarea. Am vazut ca sunt mai multe versiuni de Lineage. Conteaza ce server aleg sa joc daca eu am varianta INTERLUDE?

Imi puteti da prin pm un link cu un server pe care pot juca.

Intreb toate astea ca am lasat wow-ul deoparte dupa ce mi-au sters toate itemele in urma unui '' server down '' si mi-au spus ca doar donatoriilor li se vor restitui itemele.

ps: Nu stiu sa joc lineage este primul meu contact cu el.

Multumesc anticipat.
__________________


Te rog voteaza-ma aici in concursul Opel Adam.
Multumesc
E-mail: cumpanici.alexandru@yahoo.ro
alexcump is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 18:46   #2
Daniel_DRV
4Tuning International Member


Stage 5
 
Daniel_DRV's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,672
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[4Rally]
Default Re: Lineage II - Interlude

salut. anul trecut pe vremea aceasta radeam de un coleg de universitate ca juca de vreo 6 luni lineage, non-stop timp de aprape 1 an jumate a jucat.acum vad ca si tu te apuci...din cate stiu de la el trebuie sa ai o versiune care o platesti ca sa poti juca, dar stiu ca el avea un patch cu care se putea juca pe orice server.
Jocul este foarte captivant, dar este si greu de urcat in level daca nu joci cat mai multe ore pe zi.
__________________

Powered by
" UN ANONIM CELEBRU "
Daniel_DRV is offline   Reply With Quote
Old 10-09-09, 15:22   #3
CristianD
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 599
Member of:
[Honda]
Default Re: Lineage II - Interlude

Salut,
Lineage II este un MMORPG adica un joc fantasy online. Jocul s-a lansat acu foarte multi ani in urma si are mai multe cronici. Interlude este (daca nu ma insel) a 3-a cronica. Majoritatea serverelor private cred ca ruleaza acuma pe cronica Hellbound. Cand iti faci cont pe un server privat sa fi atent la aceasta cronica, ar trebui sa scrie si cel mai probabil au si ceva link de unde sa downloadezi clientul (jocul). Jocul in sine este un succes daca esti fan al mmorpg-urilor gen fantesy. Incepi prin a iti alege o rasa, apoi alegi daca esti magician sau luptator. Cand ajungi la lvl 19 incepi un quest pt a alege mai departe ce fel de magician sau luptator vrei sa fi iar la lvl 40 alegi efectiv ceea ce o sa fie clasa ta principala. Partea negativa a jocului consta in faptul ca e enervat de crescut in nivele. Caracterul tau ca sa fie puternic trebuie sa fie lvl cat mai mare. Ca sa faci lvl trebuie sa omori o puzderie de monstri ... aici conteaza foarte mult ratele serverului pe care joci. Sunt servere private in care faci lvl maxim instant, dar sunt si servere in care cresti foarte foarte greu (cum e si cel oficial). Funul jocului incepe la lvl mare cand ai intrat intr-un guild si incepi PVP-ul, castle siegeurile, Boss Raidingurile ... (astea le consider eu fun, nu trebuie sa fie si pt tine).
E mult de povestit despre L2, dar cel mai usor e sa inveti din joc ...
Bafta la joc, sper sa il faci sa mearga pe orice server doresti sa joci, iar daca mai ai ceva intrebari da-mi un PM (e mai sigur)
CristianD is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 02:38   #4
canon

Stage 5
 
canon's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 943
Default Re: Lineage II - Interlude

Jocul este interesant, dar ajungi sa iti pierzi zeci de ore jucand..nu are rost
canon is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 11:16   #5
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Lineage II - Interlude

Nu imi fac griji ca o sa imi pierd ore jucand ca nici cu wow-u nu mi-am pierdut mai mult de o ora pe zi si am avut caractere destul de bune.

Am rezolvat treaba cu lineage-ul dar nu ma prind ce sa fac.
alexcump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -