Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-10, 14:01   #451
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: NFS UG2 Drifters

Ce misto, eu nu inteleg chestia asta: Daca s-a retras X ma retrag si eu. Hai sa ne retragem toti ))

Oricum, sunt convins ca nu ar fi iesit mare chestie, pentru ca acum sunt multi useri noi pe care nu ii intereseaza. Data trecuta a fost mult mai bine, cand jucau numai cei care stiau, ne cunosteam intre noi, si asa mai departe. Intr-adevar, au existat si atunci faze d-astea, dar atunci ne permiteam, pentru ca tot au jucat vreo 15 (sau mai multe) persoane.
Oricum, eu voi continua sa joc, chiar daca nu exista un campionat, pentru ca nu asta e important. Aia era doar de distractie, ca oricum se stie cine e cel mai bun aici. Atunci am facut campionat pentru ca nu eram siguri care e mai bun dintre noi, cati eram. Eram vreo 5 sau mai multi insi care eram cam la acelasi nivel, si vroiam sa vedem care e mai bun.
Acum nu vad rostul chestiei asteia, pentru ca oricum suntem maxim 10 insi care jucam (si aia din an in Paste, sunt vreo 3-4 care joaca mai des) si tot ne certam intre noi. Daca vrei sa joci NFS joci si fara campionat, si fara net, si fara retea. Nu e obligatoriu sa particip la un campionat ca sa se puna. Nu se castiga nimic, deci nu vad care e tragedia. De campionatul asta nu mai stie nimeni, in afara de noi, cei care postam pe topicul asta, deci eu chiar nu imi dau seama pentru ce atata agitatie.

Cine are vreo problema cu ce am scris eu, poate sa imi dea un PM.
eMH is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 14:07   #452
GT'S

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 26
Default Re: NFS UG2 Drifters

E nasola treaba.Oricum parca era vorba sa vedem cine king drift si atat! nu k vezi k nujti aia k nai aia k .... .Mai bn jukm clan vs clan ceva de genu.cei din clanu lui ingeras si cei din clanu lu junker si insane
o parere mik k sa nu se strice absolut tot
GT'S is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 14:10   #453
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: NFS UG2 Drifters

=)))))

Aici nu e cs sa joace 5 vs. 5. Aici poti juca maxim 2 vs. 2 (la drift).
Ce clan cunosti alcatuit din 2 persoane?
Si oricum, aici nu e cu clanuri. Nu stiam ca exista un clan. Pentru faptul ca eu il cunosc pe Ingerasul mai bine decat il cunosc pe Junker, de exemplu, si probabil ma inteleg mai bine cu el tocmai din cauza asta, nu inseamna ca suntem un clan!
eMH is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 14:12   #454
GT'S

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 26
Default Re: NFS UG2 Drifters

dmne frate echipe e bn????? nu ma refeream k sa jukm 5 vs 5 sau 2 vs 2 tot 1vs1 dar care fac parte din echipe diferite!atat!

Last edited by GT'S; 17-02-10 at 14:15.
GT'S is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 14:31   #455
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: NFS UG2 Drifters

Nu te inteleg. Si pe baza carui criteriu sa formam echipele astea??
Si pentru ce sa jucam? Chiar daca jucam pe echipe, echipele alea sunt doar fictive, pentru ca tot 1 vs. 1 sau 2 vs. 2 trebuie sa jucam.
eMH is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 15:30   #456
D v D

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 50
Default Re: NFS UG2 Drifters

Eram sigur ca nu mai iese nimic , daca stam bine sa ne aducem aminte de ce s-a inchis fostul topic exact din cauza asta ,au venit 2 3 insi noi mari drifteri au stricat totul si au plecat exact ca si acuma ,deci baieti singurii care au fost de la inceput pe treaba si inca sunt se numara eMH Ingerasul si eu in rest numai oameni noi ,si eram sigur ca se va intampla ca data trecuta va pup si spor la clanuit
D v D is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 15:39   #457
GT'S

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 26
Cool Re: NFS UG2 Drifters

Mi sa luat de voi ... daca se tine vreun campionat bine daca nu la fel si atat! ... Bafta!
GT'S is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 15:42   #458
D v D

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 50
Default Re: NFS UG2 Drifters

Quote:
Originally Posted by GT'S View Post
Mi sa luat de voi ... daca se tine vreun campionat bine daca nu la fel si atat! ... Bafta!
Te-am pupat din mers
D v D is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 15:57   #459
GT'S

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 26
Default Re: NFS UG2 Drifters

mda BV )
GT'S is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 16:45   #460
Ingerasul99

Stage 5
 
Ingerasul99's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,599
Member of:
[DACIA]
Default Re: NFS UG2 Drifters

eMH te astept diseara la un versus ?poate filmam si ceva interesant.
Cum a-ti venit buluc , la fel a-ti plecat buluc ) =)), era de asteptat!
Multam frumos ca a-ti aratat ca sunteti cunoscatori ai jocului.
__________________
https://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=559268&d=1213063352

Ingerasul99 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 21:29   #461
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: NFS UG2 Drifters

Eu v-am zis ca nu vom face treaba cu novicii. Eu nu sunt bun la NFS (defapt sunt chiar slabut), dar eu macar joc de multa vreme, si o sa mai joc. Nu joc pentru ca e la moda, sau pt ca se organizeaza un campionat, sau pentru ca joaca multa lume. Joc pentru ca imi place. Din pacate nu se poate spune asta despre... Stiti voi despre cine, ca sunteti baieti destepti!
eMH is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 21:59   #462
R3chin

Stage 4
 
Join Date: May 2008
Posts: 170
Default Re: NFS UG2 Drifters

Nu e vorba de aia eMH ..... e vb de injeru....ca prima data nu am facut ca eram doar 5 ...a spus ca nu face daca suntem asa putini....bun, ne-am adunat....acuma nui bine ca suntem mai multi de 5 si a redus la 5 :> intelegi?
Fi egal cu toti ca nici tu nai fost perfect si nici eu....nici ei....
El nu are chef sa joace cu orcine caruia ii place jocul....nustiu cum de ati jucat cu mine... )

Ei vor sa joace....normal....a zis cineva nu)? dar daca asa sta treaba....
R3chin is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 22:01   #463
Oltcit Rally Team
2 Roti

Stage 5
 
Oltcit Rally Team's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 478
Member of:
[4Rally]
[2 Roti]
Default Re: NFS UG2 Drifters

Eu ma bag orice ar fi,si asa aproape in fiecare seara ma dau cu cativa de aici.
Oltcit Rally Team is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 08:37   #464
JunKer_hP
Old School Cars

Stage 5
 
JunKer_hP's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,343
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: NFS UG2 Drifters

total de acord cu R3chin!
JunKer_hP is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 13:21   #465
toreto

Stock
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 4
Default Re: NFS UG2 Drifters

Frate eram sigur k nu pot sa particip si eu! voi dk sunteti cunoscuti jucati intre voi si la altii nu mai dati sanse.Puteati sa ziceti k este un anumit numar de locuri si nu mai erau atatia doritori!....as vrea mai multe detalii(add dragos_akon_feat)
toreto is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -