Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 18-12-06, 18:28   #1
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default nelamurire

in ciuda faptului ca topicul Vrooom racing a fost sters totusi astept un raspuns la intrebarea : De ce clubul VROOOM RACING nu merita un loc pe pagina 'CLUBURI' ?
sper ca raspunsul sa vina din partea celui care a sters topicul , sau din partea unei persoane in masura sa dea un raspuns oficial si intemeiat ( mie + restul membrilor Vrooom racing)

cu tot respectul !
__________________
2011 Bayerische Motoren Werke AG E92
Alex-Rahova is offline   Reply With Quote
Old 18-12-06, 18:42   #2
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: nelamurire

cu siguranta
acum il formulam
imi pare rau de confuzia pe care o faceti, apropo de acuzele aduse
intai, nu noi am organizat la Dragonul Rosu, ca sa va plangeti de bani, si nici vinovati nu suntem de intreruperea cursei.
apoi: planuim restructurarea sectiunii de cluburi, de aceea in ultimele luni nu a mai intrat-iesit nimeni, nu a avut cineva ceva special cu voi.
Cluburile in general s-au evidentiat si promovat la curse legale pana acum, cel putin cat au fost, sau la saloane. S-au mai prezentat si prin provocari, filme, poze, etc.
Pe langa minima noastra vina de a nu strange contactul cu voi, a fost in paralel si vina voastra de acelasi gen.
In final, amintesc ca nu cu jigniri se poate rezolva o neintelegere...
Alex, ceri un raspuns... dar ai citit posturile colegilor tai, cu siguranta...
am recitit si eu posturile, si vad ca cineva a incercat si reusit special sa bage zazanie, ca nu cumva sa stam de vorba sa o rezolvam diplomatic.
E suficient ca sa nu mai am reprosh la adresa voastra
Sper ca ne iertati si voi neglijenta si o luam de la capat.
Multumesc
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-12-06, 19:22   #3
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: nelamurire

Am sa port o discutie si cu restul membrilor , useri ai forumului.
Rog - Nu postati , indiferent ca sunteti membrii ai clubului implicat , sau un simplu cititor al acestui thread
orice replica ce urmeaza poate creea cearta/neintelegere ,daca nu stiati asta , o spun eu!

multumesc anticipat
cu respect , Alex!
Alex-Rahova is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -