Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 15-11-11, 19:39   #46
VRS

Stage 5
 
VRS's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 799
Member of:
[SKODA]
[AUDI]
Default Re: Styling Club

Quote:
Originally Posted by robby207 View Post
Topicul asta ar trebui sters imediat, o multime de copii terminati de viata isi creeaza conturi pe 4tuning si baliverneaza in ultimul hal, vine si ne arata ca are club de "tiuning", are 7 filiale in toata romania, are "sls-uri" la scara blocului si se intalnesc asa aiurea prin trafic si se opresc pe dreapta sa stea ore-n sir de vorba. Hai sa fim seriosi ! O sa dau un report la topicul asta, e mult prea penibil.

Voi incerca sa iau legatura si cu REVO si MCCHIP DKR sa vad daca intr-adevar membrii "clubului" au reducere la chipuri, procesoare, memorii ram, hdd-uri si alte cele.
Chiar te rog sa vorbesti cu Kostas si vei afla, cel cu audi-ul A5 3.0tdi este dealer Revo si McChip DKR si in plus as avea grija la cuvintele pe care le spun ca eu nu te-am facut distrus.
Mai nou 20% reducere la colantarile facute de catre ro-colantari.ro

P.S. Daca vrei dovezi spune-mi ca iti trimit convorbirea cu kostas.
__________________

Last edited by VRS; 15-11-11 at 19:49.
VRS is offline   Reply With Quote
Old 15-11-11, 20:11   #47
VRS

Stage 5
 
VRS's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 799
Member of:
[SKODA]
[AUDI]
Default Re: Styling Club

Poti sa-l stergi dar vei vedea mai tarziu activitate.... chiar daca nu am postat aici poze de la intalniri si cu masinile din club asta nu inseamna ca e o porcarie clubul asta. Credema ca nu e asa usor sa stai si sa convingi patronii pentru reduceri si sponsorizari.
VRS is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -