Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-10, 07:21   #1
razvaneluu

Stage 5
 
razvaneluu's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,056
Member of:
[DACIA]
[DreamWorks Club]
Default Dacia-Club Bucuresti ( Momentan )

Este un club infintat de un baiat satul de vechiul site , cu injurii , cu mijtouri ...dar nu mai zic nimic ..
Momentan suntem la inceput ca oricare .. care a inceput de jos ...

Pentru Inscrieri postati aici un id sau un mijloc de contact !
__________________
O Dacie TURBATAAA !!!


1.4T
razvaneluu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -