![]() |
Dacia-Club Bucuresti ( Momentan )
Este un club infintat de un baiat satul de vechiul site , cu injurii , cu mijtouri ...dar nu mai zic nimic ..
Momentan suntem la inceput ca oricare .. care a inceput de jos ... Pentru Inscrieri postati aici un id sau un mijloc de contact ! |
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning