Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-10, 11:53   #1171
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

daca ai nevoie de ceva,astept telefonul tau!!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-10, 12:00   #1172
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Street Racing Squad

Si eu si eu pot sa dau o manutza de ajutor :P...ce nu facem noi pt Leo al nostru
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 09-08-10, 12:42   #1173
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by LEO.SR View Post
Salutare, sunt an Bucuresti si ami repar masina, un mic accident Luni 02.08.2010 un idiot ma pupat an cur
eu ii rupeam dinti din gura cat de idiot sa nu vezi ma ca ala din fata franeaza
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 09-08-10, 17:40   #1174
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by LEO.SR View Post
Salutare, sunt an Bucuresti si ami repar masina, un mic accident Luni 02.08.2010 un idiot ma pupat an cur
il inteleg ca`i place fundu tau, dar nici chiar asa a intrecut orice limita duminca sunt liber te`as ajuta doar ca am o problema nu stiu sa fac nimic)
__________________
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 09-08-10, 18:09   #1175
LEO.SR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 145
Default Re: Street Racing Squad

Multumesc, nu este nevoie sa ma ajutati ca eu nu fac nimic la masina la reprezentanta se face totul pe piese originale
LEO.SR is offline   Reply With Quote
Old 11-08-10, 11:51   #1176
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Salut SRS
Vreau sa fac si eu o propunere sa facem intalnirile din fiecare seara a saptamani in alta parte sau sa reducem intalnirile la maxim 2 inafara de intalnirea saptamanala de la polivalenta.
Si cred k ar fi marfa dak nea-m vedea intr-un loc cam al jumatatea distantei dintre toti.
Astept raspunsuri si propuneri cu privire la acest aspect.
Respect SRS.
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 11-08-10, 23:34   #1177
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

suna minunat ,liviu
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 00:05   #1178
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

"intalnirile din fiecare seara"....sunt in afara clubului, ne-am intalnit k si amici. si ca si noutati, legate de tank evident :P mi-am pus unitatea de aer conditionat \/ si tot de tine de AC in interior...si sapt viitoare cred k schimb si motorul si pun si compresorul de AC si tot ce mai e pe acolo . astea sunt vestile bune...si vestea proasta e k mi-a pocnit un furtun, cred, k imi zboara apa pe la motor... maine desfac si ma uit mai bn. bafta tuturor
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 00:45   #1179
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Street Racing Squad

vineri sa va luati aparate foto sau tel care filmeaza ca o sa facem o cursa speciala pt noi filmulete :*(dupa sedinta bineinteles)
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 00:55   #1180
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
Salut SRS
Vreau sa fac si eu o propunere sa facem intalnirile din fiecare seara a saptamani in alta parte sau sa reducem intalnirile la maxim 2 inafara de intalnirea saptamanala de la polivalenta.
Si cred k ar fi marfa dak nea-m vedea intr-un loc cam al jumatatea distantei dintre toti.
Astept raspunsuri si propuneri cu privire la acest aspect.
Respect SRS.
Pai atunci sa zica fiecare membru unde sta si stabilin un punct care ar fi la jumatea fiecaruia
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 07:45   #1181
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by bLoNduL View Post
Pai atunci sa zica fiecare membru unde sta si stabilin un punct care ar fi la jumatea fiecaruia
de exemplu eu stau in cornetu ca si diciu, in brabadiru sta ony, in posta sta bobo(pop), deci noi suntem in afara bucurestiului uni in ilfov alti in giurgiu, sper k am fost destul de explicit.
Respect SRS.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 07:52   #1182
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
"intalnirile din fiecare seara"....sunt in afara clubului, ne-am intalnit k si amici. si ca si noutati, legate de tank evident :P mi-am pus unitatea de aer conditionat \/ si tot de tine de AC in interior...si sapt viitoare cred k schimb si motorul si pun si compresorul de AC si tot ce mai e pe acolo . astea sunt vestile bune...si vestea proasta e k mi-a pocnit un furtun, cred, k imi zboara apa pe la motor... maine desfac si ma uit mai bn. bafta tuturor
da dar ne-am putea intalni in alta parte unde sa putem asculta muzica cum vrem sa ne distram cu masinile si sa nu deranjem vecini.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 08:09   #1183
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Vera.Tygrutza View Post
vineri sa va luati aparate foto sau tel care filmeaza ca o sa facem o cursa speciala pt noi filmulete :*(dupa sedinta bineinteles)
adica vrem sa facem ceva inedit sau sa ne aliem putin sa facem un lucru strasnic si de durata. dar sincer ar trebui sa en facem putin mai cunoscuti si sa mai preparam ceva masini ca sa facem un filmulet serios si prin care sa ne prezentam k un grup de racing, asta e parerea mea nu vreau sa par cinic dar nu cred k avem ce prezenta k si masini modificate si nu vreau sa aud k sunt gen racer k vb de masini modificate dar dak vrem un film misto de prezentare pentru club ar fi bine sa mai stam putin si sa ne apucam de cateva masini si sa arate soooper bine. sper k voi primi intelegerea necesara.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 10:02   #1184
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
adica vrem sa facem ceva inedit sau sa ne aliem putin sa facem un lucru strasnic si de durata. dar sincer ar trebui sa en facem putin mai cunoscuti si sa mai preparam ceva masini ca sa facem un filmulet serios si prin care sa ne prezentam k un grup de racing, asta e parerea mea nu vreau sa par cinic dar nu cred k avem ce prezenta k si masini modificate si nu vreau sa aud k sunt gen racer k vb de masini modificate dar dak vrem un film misto de prezentare pentru club ar fi bine sa mai stam putin si sa ne apucam de cateva masini si sa arate soooper bine. sper k voi primi intelegerea necesara.
are dreptate liviu, desi avem cateva masini care ies in evidenta foarte bine, dar trebuie sa mai asteptam putin sa ne mai aranjam masinile pentru un filmulet mai amplu. astept pareri pro si contra
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 12-08-10, 10:14   #1185
Vera.Tygrutza

Stage 4
 
Vera.Tygrutza's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 239
Member of:
[Opel]
Default Re: Street Racing Squad

))) pana la modificari...haideti sa facem un filmulet oficial al SRS-ului cu FIECARE membru si masinutza lui...o mik prezentare..iar apoi vin si modificarile si atunci omu vede ce schimbari a facut ala la masina ...
Dak e mergem unde zicea Leo ca putem sa ne dam cu masinile fara sa faca lumea scandal...si acolo facem si ceva nebunii cu masinutzele ; (care vrea logic)
Dar sa aduceti mai multi aparate foto,video
Rezulta un filmultel SUPER
Eu una de abea astept :P
__________________
Presedinte Street Soul Crew
Pagina de facebook SSC: http://ro-ro.facebook.com/StretSoulRacers
Vera.Tygrutza is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -