Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-10, 22:23   #556
GallDann

Stage 5
 
GallDann's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 439
Default Re: Agressive Racing Team

o masina LOW.. )
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	072210210623.jpg
Views:	69
Size:	92.6 KB
ID:	1581408   Click image for larger version

Name:	072210211114.jpg
Views:	61
Size:	108.7 KB
ID:	1581409   Click image for larger version

Name:	072210211138.jpg
Views:	76
Size:	98.3 KB
ID:	1581410  

Click image for larger version

Name:	072210211154.jpg
Views:	81
Size:	99.5 KB
ID:	1581411  
GallDann is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 13:16   #557
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Thumbs down Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by 30-GYU View Post
nu stiu de ce am eu impresia dar esti prea micut ca sa intzelegi unele lucruri,ce sa facem fiecare are nevoile lui trebe sa intzelegem mai bine te duci la emisiunea am intalnit si Romani fericiti bucuria mea mare este ca nu sunt roman !!!
Da pleaca frate in ungaria daca nu-ti prieste aici! cine te tine cu forta? si apropo.. chiar ai cea mai urata si mai kitscioasa masina din zalau!!! oricine si orice ar zice da eu zic ca datoria unui club de tuning este sa starpeasca kitsciul nu sa-l promoveze. Sunt constient ca iti dau replica la foarte mult timp dupa ce ai postat dar acum am citit si sincer mai bine mai tarziu decat niciodata. Nu sunt in nici un club! Nu detin masina tuning! Dar masina mea care nu e scumpa sau pompoasa, nu o dau pe 3 ca si ale tale. Asa ca nu-ti mai da filme de racer cand tu de fapt esti ricer! Dar sunt convins ca nu cunosti diferenta!
partyboy174 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 13:29   #558
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by 30-GYU View Post
MA DA MA LASIIII............. EVOLUEAZA SI TU UN PIC NU RAMANE TOT LA SUCURI PRIN PARCARI SI LA O SAMANTZA ASA CA NU TE LUA TU DE GRAMATICA MEA IN FOND SI LA URMA URMEI SUNT UNGUR HAI TE ROG NU MA MAI SECA ATAT NOSA TE ROG CA NU ESTI TU IN MASURA CEL PUTZIN ASA CONSIDER EU CU TOATE CA NU TE INTERESEAZA DAR EU ZIC ASA CUM FACI SI TU !!!
Esti ungur ma incultule. Da ai trait o viata intreaga in romania! Esti cel mai urat din peisaj si pt asta mi-ai fost mereu antipatic. Nu am nimic cu ungurii... din contra am mult prieteni unguri si mi-s foarte aproape. Dar am cu voi astea care dupa ce a-ti trait o viata de om intr-o tara nu sunteti in stare sa vb limba. Asta e jignire pentru tara in care traiesti. Pun pariu ca orice roman care merge in ungaria la munca sau la orice altceva in 3 ani vorbeste maghiara de 5x mai bine de cat vorbesti tu romaneste dupa o viata intreaga traita aici. Cu riscul de a ma repeta... nu cu ungurii am treaba... ci cu labele triste inculte si jegoase
partyboy174 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 13:53   #559
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by partyboy174 View Post
Esti ungur ma incultule. Da ai trait o viata intreaga in romania! Esti cel mai urat din peisaj si pt asta mi-ai fost mereu antipatic. Nu am nimic cu ungurii... din contra am mult prieteni unguri si mi-s foarte aproape. Dar am cu voi astea care dupa ce a-ti trait o viata de om intr-o tara nu sunteti in stare sa vb limba. Asta e jignire pentru tara in care traiesti. Pun pariu ca orice roman care merge in ungaria la munca sau la orice altceva in 3 ani vorbeste maghiara de 5x mai bine de cat vorbesti tu romaneste dupa o viata intreaga traita aici. Cu riscul de a ma repeta... nu cu ungurii am treaba... ci cu labele triste inculte si jegoase
Imi cer scuze pt poluare uitasem sa precizez asta!

PS: Ti-am vazut ultimele poze cu masina si incepe sa mai arate cumva bv!
partyboy174 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 13:53   #560
GallDann

Stage 5
 
GallDann's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 439
Default Re: Agressive Racing Team

..nu-i iau partea la niciunu`.. dar totusi trebuie sa fim realisti ca pentru un ungur care traieste in Romania ..romana este a-2a limba pe care o vorbeste aproape perfect ..atat aveam de zis.. e un plus pentru cel care stie sa vb mai multe limbi..
__________________
under construction https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post3250606
GallDann is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 13:54   #561
GallDann

Stage 5
 
GallDann's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 439
Default Re: Agressive Racing Team

VAND MOTOCROSS Kawasaki kx250
GallDann is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 13:56   #562
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Thumbs up Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by NuMereLiftu View Post
Salut baieti! ia pa' TROBY...
Poli pune prietene niste poze cu masina de cand ai luat-o si cu modificarile asa pe rand cum le-ai facut sa vada lumea ca ti-ai dat putin silinta si meriti apreciere pt ca ai transformat masina radical in timp relativ scurt! bravo!
partyboy174 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 14:06   #563
M.Sj.

Stage 5
 
M.Sj.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 536
Default Re: Agressive Racing Team

bravoo fratii mei )) spalativa chilotii in public sa vada toata tara ce aveti voi de impartit ))......Agressive ... DA....racing..mai putin :P reveniti si voi cu subiecte pt acest forum nu cu subiecte de "emisiunea...iarta-ma sau DinDragoste!! tunig sau shitt scz
M.Sj. is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 14:07   #564
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by GallDann View Post
..nu-i iau partea la niciunu`.. dar totusi trebuie sa fim realisti ca pentru un ungur care traieste in Romania ..romana este a-2a limba pe care o vorbeste aproape perfect ..atat aveam de zis.. e un plus pentru cel care stie sa vb mai multe limbi..
Eu iti dau perfecta dreptate! Si sincer as fi fost bucuros daca as fi avut ocazia sa invat ungureste si cred ca e evident ca eu m-am referit ca nu ai nici o scuza sa nu vb corect (macar din punct de vedere al acordurilor, ca greseli gramaticale si eu fac doar nu e nimeni perfect!) dupa ce ai trait O VIATA intr-o tara! Canva ma rugam de baietetii care lucreaza la taicameu sa ma invete si pe mine ungureste dar din lipsa de timp nu sa putut. Nu am vrut sa jignesc pe nimeni doar ca m'am aprins cand am vazut reactia lui la o critica, cand aceasta critica era cu scop contructiv!
partyboy174 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 14:10   #565
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by M.Sj. View Post
bravoo fratii mei )) spalativa chilotii in public sa vada toata tara ce aveti voi de impartit ))......Agressive ... DA....racing..mai putin :P reveniti si voi cu subiecte pt acest forum nu cu subiecte de "emisiunea...iarta-ma sau DinDragoste!! tunig sau shitt scz
Eu nu sunt in club, am primit invitatie din partea lui Jolty (88 JOL) cand au infiintat clubul vara trecuta parca, dar in considerentul ca o pereche de jante si o folie plus un motor de 1.6 100de cai nu inseamna nici tuning nici racing as stat deoparte.
partyboy174 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 14:11   #566
M.Sj.

Stage 5
 
M.Sj.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 536
Default Re: Agressive Racing Team

"Baiatu petrecere 174"
o intrebatre:.....Daca tot susti ca nu ai masina tuning si nu esti in nici un club...de ce te bagi in seama cu insulte si avioane cu remorca pe capu tau pe un forum care se ocupa cu exact ce nu ai tu??
15 posturi de un an...si alea de tras apa dupa ele pretene....eu zic ca totusi decat sa incurci mai bine sa tragi frana de mana si sa te intorci pe unde ai intrat

Si eu sunt ungor........ai ceva cu ungurii ca nu am inteles prea bine??
M.Sj. is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 14:13   #567
M.Sj.

Stage 5
 
M.Sj.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 536
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by partyboy174 View Post
Eu nu sunt in club, am primit invitatie din partea lui Jolty (88 JOL) cand au infiintat clubul vara trecuta parca, dar in considerentul ca o pereche de jante si o folie plus un motor de 1.6 100de cai nu inseamna nici tuning nici racing as stat deoparte.
atunci lasa-i pe altii sa isi faca nu i incurca daca nu ai acceptat
M.Sj. is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 14:54   #568
30-GYU

Stage 2
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 28
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by partyboy174 View Post
Da pleaca frate in ungaria daca nu-ti prieste aici! cine te tine cu forta? si apropo.. chiar ai cea mai urata si mai kitscioasa masina din zalau!!! oricine si orice ar zice da eu zic ca datoria unui club de tuning este sa starpeasca kitsciul nu sa-l promoveze. Sunt constient ca iti dau replica la foarte mult timp dupa ce ai postat dar acum am citit si sincer mai bine mai tarziu decat niciodata. Nu sunt in nici un club! Nu detin masina tuning! Dar masina mea care nu e scumpa sau pompoasa, nu o dau pe 3 ca si ale tale. Asa ca nu-ti mai da filme de racer cand tu de fapt esti ricer! Dar sunt convins ca nu cunosti diferenta!
dar tu cine amet esti daca zici ca itzi sunt antipatic fati prezentza prezintate ROM
30-GYU is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 14:58   #569
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Thumbs up Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by M.Sj. View Post
atunci lasa-i pe altii sa isi faca nu i incurca daca nu ai acceptat
1. Nu cred ca am vorbit cu tine si nu cred ca te-am incurcat.

2. Este Forum Public si te rog frumos fara porecle si impresii de copii!

3. Ceea ce am zis eu se referea la ceva ce nu era tuning ci era kitsch de piata.

Daca asa se pune problema luni dimineata tai arcurile cu flexu sa am garda la sol putin coborata dau si eu o raita pe la nazareth, autoland hossu si un pic in piata la rusi sa-mi tunez masina (poate catig si vreo 30 de cai din stickere) si sa merit sa postezi aici domnul meu. Si totul cu fabuloasa suma de.... 100-200 de lei.
Una si cu una fac doua domnul meu:
Faptul ca nu am tuning nu face din masina mea remorca, si te asigur ca din punct de vedere tehnic mult net superioara decat multe din ciupele de la voi, dar iarasi nici asta nu este important.
Nu m-am legat de tine asa ca te rog sa-ti vezi tu de viata ta si de 'benveu' tau ca nici ala nu-l super frumos sau super tunat! Deci care e concluzia? Rade ciob de oala sparta sau nu am inteles eu bine?! Oi fi eu mai greu asa de felul meu si poate nu pricep.
Pasiunea pt tuning imi da dreptul sa-mi dau cu parerea unde vor muschii mei ... in legatura cu posturile, nu cred ca numarul lor reprezinta ceva. Abea de 2 zile postez, in caz ca esti curios. Poti sa postezi 24/7 aiurea si sa ajugi nr1 pe forum la posturi atata timp cat postezi degeaba? daca intelegi ce vreau sa zic. Dar nu cred ca stiai de existenta acestul site/forum pe vremea cand am inceput eu sa-l citesc zilnic si sa urmaresc articolele postate.
Eu zic ca din discutia dintre noi doi se vede clar care de la ce nivel discuta si te rog frumos daca este posibil si nu-ti cer prea mult desigur, sa iti vezi tu de masina ta sa iasa frumos si sa ma lasi pe mine in pace, eventual sa ma ignori total daca este posibil.. doar stii tu ca cel mai despte cedeaza si nu am vrea sa te simti ofensat!
Cu deosebit respect Mihai Andrei! Daca partyboy174 te sgarie pe ochi... sau la urechi! Mult succes!
partyboy174 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-10, 15:06   #570
partyboy174

Stage 2
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 27
Default Re: Agressive Racing Team

Quote:
Originally Posted by 30-GYU View Post
dar tu cine amet esti daca zici ca itzi sunt antipatic fati prezentza prezintate ROM
Dan Mihai Andrei ma numesc. Evetual iti las si o adresa sau cnp ? Intradevar m-am exprimat gresit si probabil te-am jignit.. dar s-a datorat grabei cu care am scris si pentru asta ma simt dator sa-mi cer scuze.
Ma refeream la masina, si la faptul ca atatea abtibilduri si brizbrizuri nu inseamna tuning dar la fel am observat mica schimbare in partea fata pt care nu pot decat sa te felicit. Succes in continuare! Nu vreau sa ma intelegi gresit. Nu te cunosc si nu am nimic personal cu tine. Am dat reply la posturile tale pt modul in care ai raspuns tu deoarece nu mi se parea un argument plauzibil dar nicidecum pt ca m'as simti eu mai presus mai priceput sau mai destept. o zi buna!
partyboy174 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -