Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > Hardware

Hardware Configuratii, componente, cerinte, preturi, sfaturi, modificari

Reply
 
Thread Tools
Old 30-12-12, 18:07   #1
AndreiHTX

Stage 5
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 630
Member of:
[SKODA]
[DACIA]
Default Probleme Windows

Salutare baieti... am si eu nevoie de niste sfaturi de la cunoscatori va rog... ma tot chinui cu un pc de cateva zile sa-i instalez windows-ul... problema e in felul urmator: instalez windows, instales programele , drivere etc.., torentii, mess etc.. merge ce merge, dupa 2-3 restarturi incepe: da eroare messu` gen" YM has encounter an error and need to be closed" utorrent la fel dupa ce restartez pc-ul (dupa instalarea lui) nu se mai deschide si lista poate continua... sugestii ceva?
__________________
`03 Škoda Octavia Combi 2.0i & `87 Vw Mk 2 GTD


http://www.stickeretop.snrclub.ro/
AndreiHTX is offline   Reply With Quote
Old 30-12-12, 18:52   #2
78KLM

Stage 5
 
78KLM's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 350
Default Re: Probleme Windows

Quote:
Originally Posted by AndreiHTX View Post
Salutare baieti... am si eu nevoie de niste sfaturi de la cunoscatori va rog... ma tot chinui cu un pc de cateva zile sa-i instalez windows-ul... problema e in felul urmator: instalez windows, instales programele , drivere etc.., torentii, mess etc.. merge ce merge, dupa 2-3 restarturi incepe: da eroare messu` gen" YM has encounter an error and need to be closed" utorrent la fel dupa ce restartez pc-ul (dupa instalarea lui) nu se mai deschide si lista poate continua... sugestii ceva?
Incerca sa-l instalzi de pe un alt CD .Este posibil sa fie scris cu bug-uri,zgariat etc..Eventual o alta versiune ...Succes !
78KLM is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 14:42   #3
AndreiHTX

Stage 5
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 630
Member of:
[SKODA]
[DACIA]
Default Re: Probleme Windows

Multumesc! am incercat diverse versiuni de win insa toate la fel... aseara am bagat un sp3 si vad ca e ceva mai stabil.. sa vedem ce si cum.. multumesc frumos!
AndreiHTX is offline   Reply With Quote
Old 31-12-12, 14:49   #4
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Probleme Windows

antivirus?!?!?
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 05-02-13, 14:06   #5
TunerRSX

Stage 2
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 47
Default Re: Probleme Windows

Posibile probleme la RAM. Incearca un MemTest sa vezi daca este totul ok.
Daca nu ai probleme atunci sigur ai un virus (poate pe partitia D).
Succes.
TunerRSX is offline   Reply With Quote
Old 08-02-13, 00:24   #6
ariel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
Default Re: Probleme Windows

Quote:
Originally Posted by AndreiHTX View Post
Multumesc! am incercat diverse versiuni de win insa toate la fel... aseara am bagat un sp3 si vad ca e ceva mai stabil.. sa vedem ce si cum.. multumesc frumos!
incearca google chrome.
ariel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -