pai masina asta nu vreau sa aiba difuzoare fiindca vreau sa o fac race

...o sa montez in portbagaj nitro-ul ca si in poza 4 si mai astept sugestii cu ce as mai putea face in portbagaj pe langa nos

la exterior nu vreau sa ii fac nimic fiindca imi place mult asa cum este acum