am citit de cateva luni pe acest forum despre machete si ma bag si eu sa tunez un viper gtsr maisto 1/24 de la blue macca
modificari primite:
scaun sport
tub nos
modificari de viitor:
rollcage
vopsea mata
jante noi
si poate neoane sub ea
cam atat
poze mai tarziu sa se incarce camera foto
Member of: [VW] [Nissan] [2 Roti] [FOTO] [4Rally] [4Wheels]
Re: Machete in lucru - mini_cooper
Cānd o să vii cu poze normale nu ce ai pus tu de nu se īnţelege nimic ...īmi dai un p.m frumos ( mesaj privat ) şi īţi voi deschide topicul , pānă atunci īl īnchid Dacă īn 48 de ore nu pui poze voi şterge topicul