La interior nu am umblat, la un moment dat am vrut sa fac interiorul alb sau crem.
La exterior taiat prize in fata, modelat prize si pasaje aripi + praguri, faruri noi tuning, stopuri negre, vopsea rosu si roti de pe Bburago street tuners.
Iti doresc bafta si poate te inspiri din a mea

.
Uite cam ce mi-a iesit mie
__________________

Oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne platesc ei....
Mai..............in viata conteaza un singur lucru...............habar n-am care e ala..............