arata foarte bine seria 3-ul asta pe negru.e cumva ala argintiu de la mine si l-ai vopsit?
chiar e tare 3arul nu alex nu e ala de la tine, in afara de astea 2 am mai avut inca unul tot argintiu dar simplu nu cum il aveam facut pe cel de la tine
Sofule320 cu toate ca ne-am tot certat noi,ne-am balacarit,ai niste machete frumoase.Sa le stapanesti sanatos si anul asta sa ai parte de si mai multe machete in colectie.Sanatate!
Sofule320 cu toate ca ne-am tot certat noi,ne-am balacarit,ai niste machete frumoase.Sa le stapanesti sanatos si anul asta sa ai parte de si mai multe machete in colectie.Sanatate!
Ce dragutz din partea ta....Ms frumos Miria....Si tu ai o colectie frumoasa si ti doresc la mai multe....Nu ne am certat, ne plictiseam