Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 27-01-14, 13:05   #1
ktalyn
VW Driver

Stage 5
 
ktalyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 372
Member of:
[VW]
[Opel]
[DACIA]
Default Cumpar - Folii argintii,acele si inelele cromate - Cluster Golf 4 1.6 16v

Buna ziua

Asa cum reiese din titlul topicului, caut sa achizitionez foliile argintii pentru un cluster de Golf 4 motrorizare 1.6 16v (7000rpm, 260km/h. IMMO3, decupaj minidot) pe langa cluster doresc si acele si inelele cromate de la vitezometru si turometru cele OEM. Atasez o poza cu un cluster complet pentru a atrage atentia asupra ceea ce doresc sa achizitionez!

Rog seriozitate si preturi in limita bunului simt!
Multumesc, astept reply cu produsele!

__________________
I'm not speeding, i'm driving with style!
ktalyn is offline   Reply With Quote
Old 28-01-14, 12:09   #2
AndreyBZ

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 23
Member of:
[Toyota]
Default Re: Cumpar - Folii argintii,acele si inelele cromate - Cluster Golf 4 1.6 16v

Sunt cam scumpe foliile astea, eu am gasit numai pe eBay si nu prea se merita plus ca unele folii au sus de tot la vitezometru 140km/h si altele 100km/h cum sunt cele din poza. Trebuie sa fii atent daca o sa cumperi foliile ca sa-ti indice corect si sa nu fii nevoit sa schimbi softul ceasurilor (o cheltuaila in plus).

Bafta.
AndreyBZ is offline   Reply With Quote
Old 28-01-14, 15:36   #3
ktalyn
VW Driver

Stage 5
 
ktalyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 372
Member of:
[VW]
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Cumpar - Folii argintii,acele si inelele cromate - Cluster Golf 4 1.6 16v

Stiu foarte bine in ceea ce ma bag, cat despre pretul foliilor te asigur ca nu sunt asa scumpe (un coleg de pe forum le-a achizitionat cu o suma extrem de modica doar foliile), un cluster complet e in jur de 200 de lei perfect functional cu tot cu codul pin aflat.
Cat despre modarea clusterului dupa montajul foliilor va fi necesar indiferent, deoarece la cel cu folii argintii gradatia de mijloc este la 100km/h iar la cel fara folii argintii este de 130km/h.

L.E. : Caut in continuare sa achizitionez contra un pret decent in limita bunului simt cele mentionate mai sus. Eventual achizitionez tot cluesterul perfect functional cu minidot sau maxidot!

Last edited by ktalyn; 28-01-14 at 15:39.
ktalyn is offline   Reply With Quote
Old 10-02-14, 11:35   #4
ktalyn
VW Driver

Stage 5
 
ktalyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 372
Member of:
[VW]
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Cumpar - Folii argintii,acele si inelele cromate - Cluster Golf 4 1.6 16v

Rog un moderatorsa schimbe titlul topicului in: "Cumpar - Cluster VW Golf 4/Bora Benzina" si sa ataseze textul de mai jos in primul post:

Achizitionez tot clusterul in conditiile mai sus mentionate! Poate fi si maxi-dot!

Multumesc!
ktalyn is offline   Reply With Quote
Old 13-02-14, 18:00   #5
dani_1

Stock
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 5
Default Re: Cumpar - Folii argintii,acele si inelele cromate - Cluster Golf 4 1.6 16v

Salut, ai PM.
dani_1 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-14, 18:40   #6
ktalyn
VW Driver

Stage 5
 
ktalyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 372
Member of:
[VW]
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Cumpar - Folii argintii,acele si inelele cromate - Cluster Golf 4 1.6 16v

Salut, am raspuns!

Achizitionat acele si inelele cromate! Caut doar foliile!
ktalyn is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -