Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 18-09-13, 12:42   #1
SmoKeyBv

Stage 4
 
SmoKeyBv's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 259
Default [VAND] sau [SCHIMB] Kit colector apa Golf 2 plastic tare cu piese golf 1

Vand kit colector apa plastic tare pentru golf 2, stare buna.

Sau schimb cu piese pentru golf 1: ambreiaj pentru cutie 4T, suport cutie 5 trepte , amortizoare fata + arcuri fata-spate, haion, parbriz, aripa dreapta, ceasuri cu turometru pentru diesel, macara usa sofer (coupe).

+- diferenta

Pret: 100 lei

Tel: 0724 014 115
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSCF3507.JPG
Views:	33
Size:	589.9 KB
ID:	2857172   Click image for larger version

Name:	DSCF3508.JPG
Views:	24
Size:	518.1 KB
ID:	2857173  
SmoKeyBv is offline   Reply With Quote
Old 09-10-13, 20:55   #2
SmoKeyBv

Stage 4
 
SmoKeyBv's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 259
Default Re: [VAND] sau [SCHIMB] Kit colector apa Golf 2 plastic tare cu piese golf 1

valabil !

Sau schimb cu piese pentru golf 1: ambreiaj pentru cutie 4T, suport cutie 5 trepte , amortizoare fata + arcuri fata-spate, haion, parbriz, aripa dreapta, ceasuri cu turometru pentru diesel, macara usa sofer (coupe).

+- diferenta
SmoKeyBv is offline   Reply With Quote
Old 12-10-13, 19:05   #3
Marica

Stage 5
 
Marica's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 655
Default Re: [VAND] sau [SCHIMB] Kit colector apa Golf 2 plastic tare cu piese golf 1

Macara de stanga de coupe am eu. O sa vad in ce stare e si te anunt. M-ar interesa pe mine plasticul ala daca nu e crapat, sa-mi zici ce diferenta ai mai vrea
__________________


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And then you go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)



if it ain`t broke, fix it 'til it is
Marica is offline   Reply With Quote
Old 07-12-13, 23:31   #4
SmoKeyBv

Stage 4
 
SmoKeyBv's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 259
Default Re: [VAND] sau [SCHIMB] Kit colector apa Golf 2 plastic tare cu piese golf 1

spune cat vrei pe macara. plasticul nu e crapat.. etc.

valabil !
SmoKeyBv is offline   Reply With Quote
Old 09-12-13, 23:51   #5
Marica

Stage 5
 
Marica's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 655
Default Re: [VAND] sau [SCHIMB] Kit colector apa Golf 2 plastic tare cu piese golf 1

Daca vrei iti dau macaraua la schimb pe plastic, platim fiecare transportul.
Marica is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -