Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-13, 20:01   #1
sgmolee

Stage 1
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 20
Default Suspensie sport Golf 3

Vand suspensie sport golf 3.Pret 100 euro.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fénykép0079.jpg
Views:	25
Size:	1.17 MB
ID:	2690964   Click image for larger version

Name:	Fénykép0080.jpg
Views:	22
Size:	1.18 MB
ID:	2690965  
sgmolee is offline   Reply With Quote
Old 15-02-13, 20:19   #2
robertd

Stage 5
 
robertd's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 736
Member of:
[VW]
Default Re: Suspensie sport Golf 3

ce marca este?ce drop?ce vinzi tu 2 amortizoare si 4 arcuri?vad ca nu esti incepator ai ceva posturi si ai vazut cum sta treaba cu anunturile nu poti da up si ridici anuntul?trebuie sa umpli bazarul cu acelasi anunt de nu stiu cate ori?daca ar creea toata lumea cate 5 anunturi ale aceluiasi produs ce s-ar alege de forumul asta?????

Last edited by robertd; 15-02-13 at 20:25.
robertd is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 08:37   #3
sgmolee

Stage 1
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 20
Default Re: Suspensie sport Golf 3

Vreau sa le sterg pe cele vechi numai ca nu stiu cum.Nu stiu ce marca este a fost pe masina care am luat,vreu sa le vand.Iar tu de ce te legi de mine?Nu-ti place nu te uita la ele.
sgmolee is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 10:53   #4
robertd

Stage 5
 
robertd's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 736
Member of:
[VW]
Default Re: Suspensie sport Golf 3

Quote:
Originally Posted by sgmolee View Post
Vreau sa le sterg pe cele vechi numai ca nu stiu cum.Nu stiu ce marca este a fost pe masina care am luat,vreu sa le vand.Iar tu de ce te legi de mine?Nu-ti place nu te uita la ele.
nu e voorba ca nu imi place de ele....ai citit si tu regulamentul?trebuie sa pui poze detalii despre ele etc...si nu ai cum sa stergi anunturile ca nu esti tu moderator...ma leg de tine ca daca pe toti userii dupa site ii ducea capul at pe tine si punea cate 5 anunturi la un produs se duce pe p***a site-ul asta....asa ca ia si invata si lasa gura mica...
robertd is offline   Reply With Quote
Old 17-02-13, 11:01   #5
robertd

Stage 5
 
robertd's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 736
Member of:
[VW]
Default Re: Suspensie sport Golf 3

Quote:
Originally Posted by sgmolee View Post
Vreau sa le sterg pe cele vechi numai ca nu stiu cum.Nu stiu ce marca este a fost pe masina care am luat,vreu sa le vand.Iar tu de ce te legi de mine?Nu-ti place nu te uita la ele.
pacat de aia 28 de ani daca chiar ii ai....ca se pare ca nu prea te duce capul...nu ma iau de tine degeaba...iti mai spun inca o data daca toti de aici postam cate 5 anunturi ale unui produs pe aceeasi arie ce se alege de stite-ul asta?ca***ul...citeste regulamentul sau e nevoie sa dau un mp unui moderator sa vada ce faci tu pe aici?nu respectam toti regulamentul strict dar in mare parte....tot o facem....si cine te crezi tu sa poti sterge posturi?esti cumva moderator?numai ei pot sterge posturi si thread-uri.....asa ca lasa gura mai mica si invata ceva din ce iti spun..
robertd is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -