era o ironie..oricum mai multe sanse ai avea daca ai pune si un pret

..asa la variante in ziua de azi lumea nu prea mai da o masina veche pe o alta masina veche...pentru ca deobicei cine are o masina veche o face cat sa mai mearga cu ea 3-4-5 ani...si tine de ea pana cade

... oricum succes cu ea, este o masina ideala pentru incepatori, este si mica, si nici nu fuge incat sa te duci naiba

. prima mea masina pe care am condus-o a fost tot un golf 1 doar ca era diesel.
__________________
[size=1]Prea adevarat ca sa fie light ...
Cosmetica auto--Curatare chimica a interioarelor-- Tratamente vopsea--
Curatarea motorului--degresarea jantelor, indepartarea calaminei,
polishari profesionale, reconditionari jante, vopsitorie!
https://forum.4tuning.ro/83-car-styli...e-chimica.html
CONTACT 0763096148