Quote:
Originally Posted by Gabau
Doresc sa cumpar un Golf mk1 , fara tuning si cu motorul in regula, din toate punctele de vedere ...la un pret decent .
Preferabil ca vanzatorul sa fie din Bucuresti .
Astept oferte + poze . Numai bine .... 
|
am eu un golf 1 inmatriculat, in 2 usi.toate actele in regula,
motor 1.6 benzina.
Motor,interior si exterior aproape impecabil.
dar a suferit un mic accident frontal..iar ca pret undeva pe la vreo 300 euro toata masina.
daca esti interesat uite aici adresa mea de messenger iliecozmi_d si o sa-ti trimit niste poze.
te salut,o seara frumoasa