am motor nou, cod 2E, tot ce e in el e nou, segmenti, cuzineti, distriburite, role, arborele rectificat, bielele rectificate, chiulasa facuta de la 0 , semering supape noi, ulei castrol, toate garniturile noi, buji noi, motorul are 1300km, fac si proba si test dino. pret 400e. motivul pe care il dau , vreau sa pun un vr6.multumesc