Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 13-01-10, 18:40   #106
danuuuutz
Accelarate Club Member

Stage 3
 
danuuuutz's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 90
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

dar dc de sapt viitoare dc sa nu se prezinte toti cat mai repede si sa facem mai din timp... tot timpu asa sa zis maine ... vorbim la urmatoarea intalnire....sapt viitoare sapt viitoare....si uite ca a trecut si ideal auto si predeal si mikulas si nu sa pus nimika pe site... e greu sa se puna 5 6 poze una doua cu membrul cu pricina ka sa i se vada asa fatza si celalate cu ce vrea si o descriere dupa cum sa facut... eu am facut la site am dat mai departe am rugat sa mise dea adresa de la host dar nu am primit nici un raspuns in legatura cu asta....a ramas ka sa discutam la intalnirea urmatoare .. dar ce sa fie de discutat ... sa punem pozele de la evenimente trebuie sa se discute ... eu zic ca aici e vorba doar de incapatzanare si cred ca orgoliu.... daca gresesc spuneti-mi direct
__________________
www.accelerateclub.ro
danuuuutz is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 18:42   #107
danuuuutz
Accelarate Club Member

Stage 3
 
danuuuutz's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 90
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

La tricouri pe maneci vor fi numere si scris www.accelerateclub.ro ? e suuper tare oricum!
danuuuutz is offline   Reply With Quote
Old 13-01-10, 20:03   #108
danielS777
Accelarate Club Member

Stage 5
 
danielS777's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,582
Member of:
[VW]
[4Rally]
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

Tot sub forma celei anterioare numai ca fontul mai maire cu 5 mm.
danielS777 is offline   Reply With Quote
Old 14-01-10, 10:12   #109
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Accelerate Club Brasov

Bai deja ma dispera situatia, pe ce topic ramanem ? ca vorbim jumate pe unu si jumate pe celalalt.... eu zic sa ne mutam inapoi , a si va tot agitati ca face-ti sectiunea cu membrii , va zic eu ce sa face-ti : FORUMUL!!! la ala sa va agitati , eu personal nu stiu cum se face , trebuie integrat intr-o pagina pe site .... si membri o sa aibe pagini pe forum direct ok?!

Si pt. ca am uitat , vedeti ca e un baiat in Rasnov cu un golf2 galben , face si el colari , din ce am auzit face preturi bune il stie EU-GEN , si se mai pot face tricouri serografiate , cred ca assa le zice daca facem multe sunt mult mai ieftine , se plateste matrita la inceput , interesati-va ca o sa avem nevoie ....

si daca tot suntem in pas cu tehnologia hai la o conferinta diseara toti pe mess sa zicem pe la 9? pt cine nu are id-u accelerateproject
__________________
Dezmembrez BMW E34
Ce imi Consuma timpul
VW Golf MK1 sau BMW E30

Last edited by db_freak; 14-01-10 at 10:39.
db_freak is offline   Reply With Quote
Old 20-01-10, 21:16   #110
florea 318i e30
Accelarate Club Member

Stage 2
 
florea 318i e30's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

haideti baieti, va rog putina organizare,suntem prea lasatori, urmeaza cateva indemanari si trebuie sa ne facem cunoscuti.si nu cred ca e asa greu sa strangem niste bani si sa facem tricouri, numere de inmatriculare cu sigla accelerate si un bener doua!
florea 318i e30 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-10, 21:25   #111
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Accelerate Club Brasov

pai in primul rand trebuie sa vedeti cine are timp si vrea sa le faca e foarte putina umblatura ....
db_freak is offline   Reply With Quote
Old 21-01-10, 21:47   #112
BarsyA

Stage 3
 
BarsyA's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 99
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

nu e chiar asa..nu e nici de umblatura si nici de a fi delasatori.. este faptul ca nimeni nu se sesizeaza sa zica uita ma noi 2..10..30 persoane, am adus 2 lei din cat e cotizatzia aia ... Pe banii nostrii am facut deja cea mai mare parte din ceea ce inseamna reclama si imaginea foarte putzini din membrii au venit intradevar si au contribuit si ei cu bani la tot ce inseamna stick-ere, banere, numere, deplasari si concursuri/prezentari prin tzara....probabil ca tot din banii nostrii sau din ai celor intradevar interesatzi o sa facem si ceea ce avem in cap pe viitor, dar toate acesatea cu niste modificari in linii mari..
P.S. Trei lucruri mai importante pe care sa le avetzi in vedere :
Numarul celor prezentzi la ultima intalnire a spus multe,
Toate la timpul lor,
Clubul merge mai departe indiferent de conditzii..
Deocamdata ma opresc aici... toate cele bune!
__________________
Membru fondator "ACCELERATE PROJECT" car club
BarsyA is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 10:55   #113
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

Nu stiu cum sa spun chestia asta in cuvinte fine, asa ca o sa dau un pic pe fata problemele Clubului.

1. Cei interesati cu adevarat, o sa faca in continuare parte din acest Club auto
2. Cotizatiile, ca sa facem reclama, ca sa ne putem prezenta la concursuri este nevoie de bani. Tot ce am facut pana acum am facut din banii catorva persoane.
3. Ne putem intalni si cand nu este adunare de Club, trebuie sa formati doar nr. meu de tel pe care-l aveti toti.
4. Problemele se pot discuta si la telefon
5. Am rugamintea ca toti cei interesati sa ma contacteze, pentru ca nu tinem neaparat sa avem 45 de membrii in club, doar asha sa ne mandrim cu numarul colosal de membrii. Cei interesati sa faca ceva sunt rugati sa ne ajute, 3 persoane nu pot suporta costurile necesare pt a duce un Club auto la evenimente, sa faca reclama etc.

Va multumesc!
CCY
__________________
Membru fondator "ACCELERATE PROJECT" car club
FoX_BvStreetracing is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 19:25   #114
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Cool Re: Accelerate Club Brasov

da ba ! ........................
db_freak is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 19:36   #115
florea 318i e30
Accelarate Club Member

Stage 2
 
florea 318i e30's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

da cam asa e, ramane de vazut ce o sa facem pe viitor, eu sunt hotarat sa ajut cum pot, si o sa incerc sa fiu prezent la toate evenimentele(cateva cupe)! plm...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC08098 - SMALL.JPG
Views:	83
Size:	146.6 KB
ID:	1276993  
florea 318i e30 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 18:11   #116
Hellix

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 37
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

nu-i nici o grija CCY vremea a cernut si vei vedea cei care vor avea interes vor ramane restul se vor cerne mai stiu eu unu care sa batea cu pumnul in piept ca el e presedinte si nu l-am mai vazut de ceva vreme pe la intalniri....:O
Hellix is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 21:03   #117
florea 318i e30
Accelarate Club Member

Stage 2
 
florea 318i e30's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

v-am pupat
florea 318i e30 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 21:24   #118
Hellix

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 37
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

unde pleci domnu??!?! am observat ceva alarmant dupa parerea mea pe forum la sectiunea cu provocari.... trebuie sa discutam chestiunea in amanunt pt ca se pot strica lucrurile....."paiii la rasnov am fost si yo la liniute cu baeti de la accelerate racing pnm cand e cld afara facem cat e liniute vremm pana atunci numa bine!!! " nu cred ca e cea ce ne dorim ?! astept pareri....peace!!
Hellix is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 18:18   #119
florea 318i e30
Accelarate Club Member

Stage 2
 
florea 318i e30's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 55
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

nu am inteles exact la ce te referi?
florea 318i e30 is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 18:31   #120
danuuuutz
Accelarate Club Member

Stage 3
 
danuuuutz's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 90
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Accelerate Club Brasov

sa dus la magazin! tia si spus! dar despre cine vorbesti acolo cu pumni in piept? apropo preabinele voitor al nostru Valentin zis si Moga a facut posibil sa avem si un forum pe site-ul nostru dar inca nu activ! aici mai trebuie sa intervenim noi, menbri, care trebuie sa aducem acea cotizatie de 50 de lei + in continuare pentru fiecare luna de acum incolo pentru a putea sa avem bani sa cumparam spatiu sa ne putem desfasura mai organizat ! Deci sper ca la urmatoarea intalnire sa fim cati mai multi !
danuuuutz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -