Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

View Poll Results: Sticky sau nu la cluburi?
Da 28 44.44%
NU 35 55.56%
Voters: 63. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-11-09, 16:37   #61
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Mah, sincer daca nu aveti loc de noi...nu-mi pasa. Incercati sa va obisnuiti cu ideea ca asa e si asa o sa ramana !!!
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 02-11-09, 17:03   #62
Shuba88
VW Driver

Stage 5
 
Shuba88's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 364
Member of:
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Deci tu o iei de parca intrebarea ar fii: Desfintam sau nu cluburile
De parca existenta clubului tau depinde de faptul ca e pe prima pagina sau nu
__________________
While I was waiting there for my mind to turn clear, I was listening to the blood rushing through my ears, and there was something else that I could hear.. Have you seen the girl with the red hat, she got lost one day, and never came back, turned here back on the world and black and white, now she walks with bunnies hopping at here side...
Shuba88 is offline  
Old 02-11-09, 17:23   #63
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Shuba88 View Post
Deci tu o iei de parca intrebarea ar fii: Desfintam sau nu cluburile
De parca existenta clubului tau depinde de faptul ca e pe prima pagina sau nu
da, cam ai dreptate! Dar tot as prefera sa fie pe prima pagina

Last edited by FoX_BvStreetracing; 02-11-09 at 17:31.
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 02-11-09, 18:40   #64
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Pai daca ar avea un topic clubul poate ar fi pe prima pagina....nu??? cel putin asa cred eu
blondu_glf 2 is offline  
Old 02-11-09, 21:20   #65
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

sa mai scriu odata ptr domnul fox....... care sufera de bagare in seama si de faptul ca e mare capetenie de club.
prietene sunteti deja penibili cu clubul asta al vostru cand veti si voi ca anonimus sau alte cluburi mai vb,de aia se roaga lumea sa fie sticky si nu isi mai dau atata importanta dativa naibi importanta pe asfalt nu aicea pe forum.
ba ca ma faceti sa vb si urat sa mai si jignesc dar sa fac ceva pe ele cluburi din bv ca nu e nici unul calumea si voi suferiti de UNDERGROUNDE,lasati figurile astea.
aveti si voi masini si gata va unflati.
domnule fox........... daca ai fi o capetenie de trib calumea nu ai provoca pe la liniute masini care sti ca le bati sigur si sa dau un exemplu cand ai fost ultima oara ai provocat tot un focus de 90 de cai si cand eu v-am zis odata sa ne dam asa la misto si tu si prietenul tau cu corrado va unflati in pene ca nu faceti decat pe bani si alte dinalea, sti ce zic eu sa iti iei masina si tu si ala cu corrado si sa ne vedem pe astept pe asfalt in primavara sa imi fac masina pana atuncia si sa aduceti si actele masinilor ca eu sunt mai fitos si nu fac decat pe actele masinilor ca asa am vazut in NFS-ul ala din care v-ati inspirat si voi
si mai lasati figurile si daca vreti sa fiti pe prima pagina facetiva propriul forum voi astia cu comunitatile si vedetile de ale voastre si apropo vezi pe cine jignesti pe pm ca s-ar putea sa iti bag tastatura pe gat daca nu inveti sa scri frumos(stiu ca urmeaza sa fie sters postul sau sa primesc 5000 de cartonase mov si roz din cauza ca m-am enervat dar eu v-as da delet la conturi daca as vedea numai ...... din partea utilizatorului)
__________________
eu sunt genul de om parazitul tu deschizi usa eu darm zidul

CU ASTA NE VOM LAUDA IN CURAND
POSESOR DE BICICLETA CU TOATE PIESELE SHIMANO

Last edited by gabitza121; 02-11-09 at 21:23.
gabitza121 is offline  
Old 02-11-09, 21:51   #66
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
sa mai scriu odata ptr domnul fox....... care sufera de bagare in seama si de faptul ca e mare capetenie de club.
prietene sunteti deja penibili cu clubul asta al vostru cand veti si voi ca anonimus sau alte cluburi mai vb,de aia se roaga lumea sa fie sticky si nu isi mai dau atata importanta dativa naibi importanta pe asfalt nu aicea pe forum.
ba ca ma faceti sa vb si urat sa mai si jignesc dar sa fac ceva pe ele cluburi din bv ca nu e nici unul calumea si voi suferiti de UNDERGROUNDE,lasati figurile astea.
aveti si voi masini si gata va unflati.
domnule fox........... daca ai fi o capetenie de trib calumea nu ai provoca pe la liniute masini care sti ca le bati sigur si sa dau un exemplu cand ai fost ultima oara ai provocat tot un focus de 90 de cai si cand eu v-am zis odata sa ne dam asa la misto si tu si prietenul tau cu corrado va unflati in pene ca nu faceti decat pe bani si alte dinalea, sti ce zic eu sa iti iei masina si tu si ala cu corrado si sa ne vedem pe astept pe asfalt in primavara sa imi fac masina pana atuncia si sa aduceti si actele masinilor ca eu sunt mai fitos si nu fac decat pe actele masinilor ca asa am vazut in NFS-ul ala din care v-ati inspirat si voi
si mai lasati figurile si daca vreti sa fiti pe prima pagina facetiva propriul forum voi astia cu comunitatile si vedetile de ale voastre si apropo vezi pe cine jignesti pe pm ca s-ar putea sa iti bag tastatura pe gat daca nu inveti sa scri frumos(stiu ca urmeaza sa fie sters postul sau sa primesc 5000 de cartonase mov si roz din cauza ca m-am enervat dar eu v-as da delet la conturi daca as vedea numai ...... din partea utilizatorului)


Frumos, frumos!
Te astept la o cronometrata pe poiana mei smechere, cand vrea aia mica a ta pe care ti-o tot bagi pe aici ! Si sa-ti aduci si actele si fitele cu tine, poate o sa scapi de amandoua
__________________
Membru fondator "ACCELERATE PROJECT" car club
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 02-11-09, 22:33   #67
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by FoX_BvStreetracing View Post
Frumos, frumos!
Te astept la o cronometrata pe poiana mei smechere, cand vrea aia mica a ta pe care ti-o tot bagi pe aici ! Si sa-ti aduci si actele si fitele cu tine, poate o sa scapi de amandoua
o sa facem si poiana cand o sa am masina pregatita insa astept sa te vad la linile alea mai smechere la care provoci masinile mai slabe,si sa te anun ca cosmarul tau nu v-a fi negru v-a fi galben
gabitza121 is offline  
Old 02-11-09, 22:35   #68
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
o sa facem si poiana cand o sa am masina pregatita insa astept sa te vad la linile alea mai smechere la care provoci masinile mai slabe,si sa te anun ca cosmarul tau nu v-a fi negru v-a fi galben
O sa ai parte si tu, de unu la fel de galben , nu albastru!
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 02-11-09, 23:46   #69
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?






.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
db_freak is offline  
Old 03-11-09, 09:03   #70
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Post Re: Stick sau nu la Cluburi?

Mutati va rog discutiile filozofice pe topicul de vorbit deschis altfel apar supararile de la cartonase si posturi sterse!
Catalyn is offline  
Old 13-11-09, 15:03   #71
celino
VW Driver

Stage 4
 
celino's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 281
Member of:
[VW]
[MERCEDES]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Chiar nu este un club in Brașov?
celino is offline  
Old 13-11-09, 15:06   #72
coman razvan

Stage 5
 
coman razvan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 6,892
Member of:
[Moderators]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Nu, nu este un club! Sunt mai multe cluburi ...
coman razvan is offline  
Old 13-11-09, 15:07   #73
celino
VW Driver

Stage 4
 
celino's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 281
Member of:
[VW]
[MERCEDES]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

, era prea de tot!
celino is offline  
Old 19-11-09, 20:03   #74
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Exclamation

Pool ul s a incheiat.
Poate n ar fi rau sa se ia ceva masuri in urma lui.
Flow is offline  
Old 19-11-09, 20:06   #75
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Smile Re: Stick sau nu la Cluburi?

Da domnu' ma surile au fost luate ,enjoy.
Catalyn is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -