Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

View Poll Results: Sticky sau nu la cluburi?
Da 28 44.44%
NU 35 55.56%
Voters: 63. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-10-09, 17:28   #46
Syc@

Stage 5
 
Syc@'s Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,162
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Exclamation Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Hellix View Post
Tovarase minori astia au strans 60 de masini intr-o seara de curand undeva in Brasov... poate nu suntem multi dar suntem uniti si tacuti dar sa auzit de noi apropos avem 2 an imediat DA!!! pentru ca lumea se intereseaza din ce in ce mai mult si e normal ca un subiect de interes sa iasa in evidenta!
Tu cine mai esti frate? crezi ca mie imi pasa ca minorii din gasca ta au strans intr-o seara 60 de masini?
raspunsul tau la intrebarea mea a venit ca o replica dintr o discutie contradictorie intre 2 curve " DA!! ", avetzi 2 ani si cum va numitzi ca eu nu am auzit de voi Clubul Fulgerul Soselelor sau cum, pe perioada asta de 2 ani de cand respira clubu vostru aveam si eu o masinutza care alerga asa putzin si nu sa prezentat nimeni ca fiind din clubul tau. Peste un an itzi fac cadou o lumanare ca litera 3 DA!!
__________________

Piese Auto NOI & SH
Tel: 0762/63.24.24
Syc@ is offline  
Old 29-10-09, 08:36   #47
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Syc@ View Post
Tu cine mai esti frate? crezi ca mie imi pasa ca minorii din gasca ta au strans intr-o seara 60 de masini?
raspunsul tau la intrebarea mea a venit ca o replica dintr o discutie contradictorie intre 2 curve " DA!! ", avetzi 2 ani si cum va numitzi ca eu nu am auzit de voi Clubul Fulgerul Soselelor sau cum, pe perioada asta de 2 ani de cand respira clubu vostru aveam si eu o masinutza care alerga asa putzin si nu sa prezentat nimeni ca fiind din clubul tau. Peste un an itzi fac cadou o lumanare ca litera 3 DA!!
Te-ai trezit si tu! Hai sa mutam certurile pe privat, nu crezi ca ar fi mai inteligent? Ca tot vorbeai tu de teste psihologice si chestii de genu, si de minori care vorbesc doar prostii. Da dovada de putin creier si nu mai agita spiritele
__________________
Membru fondator "ACCELERATE PROJECT" car club
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 01-11-09, 11:38   #48
albatros

Stage 5
 
albatros's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 559
Member of:
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

am votat "DA" ... e cva normal ...
albatros is offline  
Old 01-11-09, 13:45   #49
Shuba88
VW Driver

Stage 5
 
Shuba88's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 364
Member of:
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Am votat NU deoarece subscriu ce a spus domnul flow: "calitate nu cantitate".

@FoX_BvStreetracing : no offense, ma bucur pentru tine ca ai scoala de pilotaj si ai castigat cateva premii, felicitari, dar restul membrilor Ce au ei de aratat Probabil un filtru sport, sau o masina bengoasa luata din banii lu' tata.
Intelege ca daca clubul tau este sa creasca incontinuu, o sa creasca, nu sunt neinteresatii obligati sa-ti vada thread-ul clubului de fiecare data pe prima pagina, parca "ajuti o baba sa treaca strada cand ea nu vrea sa treaca strada",parca lumea se simte obligata sa faca parte dintrun club.

Nu mai stiu cine a zis ca sau adunat 60 de masini, si eu dau anunt ca impart stickere gratis si sunt sigur ca adun 600 de masini. Din cele 60 de masini 20 erau dacii (nu de parca as avea ceva cu marca dacia), 20 veniti cu masinile parintilor, inca 10 care din auzite "hai sa vin si eu" si restul probabil aveau intradevar habar, ce si cum

Si sa lasam deoparte pasiunea, ca si eu sunt foarte pasionat, dar pana am o masina mai batrana decat mine, cu filtru, toba, suspensii si jante, nimic mai mult, evit cluburile pana voi avea ceva cu ce intradevar merit sa fac parte. Ma bufnea rasul cand vedeam dacii cu sigla mare de RTB pe ele....deci pur si simplu cluburile astea din Bv nu au absolut nicio treaba cu ceea ce inseamna club.
__________________
While I was waiting there for my mind to turn clear, I was listening to the blood rushing through my ears, and there was something else that I could hear.. Have you seen the girl with the red hat, she got lost one day, and never came back, turned here back on the world and black and white, now she walks with bunnies hopping at here side...

Last edited by Shuba88; 01-11-09 at 14:04.
Shuba88 is offline  
Old 01-11-09, 14:43   #50
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

aleluia!
Bigu is offline  
Old 01-11-09, 17:43   #51
Hellix

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 37
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Syc@ View Post
Tu cine mai esti frate? crezi ca mie imi pasa ca minorii din gasca ta au strans intr-o seara 60 de masini?
raspunsul tau la intrebarea mea a venit ca o replica dintr o discutie contradictorie intre 2 curve " DA!! ", avetzi 2 ani si cum va numitzi ca eu nu am auzit de voi Clubul Fulgerul Soselelor sau cum, pe perioada asta de 2 ani de cand respira clubu vostru aveam si eu o masinutza care alerga asa putzin si nu sa prezentat nimeni ca fiind din clubul tau. Peste un an itzi fac cadou o lumanare ca litera 3 DA!!
lol faina replica!!!
Hellix is offline  
Old 01-11-09, 20:25   #52
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

toti sunte-ti tari ... inafara de ceilalti ... rusine ...

Last edited by db_freak; 01-11-09 at 20:28.
db_freak is offline  
Old 02-11-09, 10:08   #53
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Smile Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Shuba88 View Post
Am votat NU deoarece subscriu ce a spus domnul flow: "calitate nu cantitate".

@FoX_BvStreetracing : no offense, ma bucur pentru tine ca ai scoala de pilotaj si ai castigat cateva premii, felicitari, dar restul membrilor Ce au ei de aratat Probabil un filtru sport, sau o masina bengoasa luata din banii lu' tata.
Intelege ca daca clubul tau este sa creasca incontinuu, o sa creasca, nu sunt neinteresatii obligati sa-ti vada thread-ul clubului de fiecare data pe prima pagina, parca "ajuti o baba sa treaca strada cand ea nu vrea sa treaca strada",parca lumea se simte obligata sa faca parte dintrun club.

Nu mai stiu cine a zis ca sau adunat 60 de masini, si eu dau anunt ca impart stickere gratis si sunt sigur ca adun 600 de masini. Din cele 60 de masini 20 erau dacii (nu de parca as avea ceva cu marca dacia), 20 veniti cu masinile parintilor, inca 10 care din auzite "hai sa vin si eu" si restul probabil aveau intradevar habar, ce si cum

Si sa lasam deoparte pasiunea, ca si eu sunt foarte pasionat, dar pana am o masina mai batrana decat mine, cu filtru, toba, suspensii si jante, nimic mai mult, evit cluburile pana voi avea ceva cu ce intradevar merit sa fac parte. Ma bufnea rasul cand vedeam dacii cu sigla mare de RTB pe ele....deci pur si simplu cluburile astea din Bv nu au absolut nicio treaba cu ceea ce inseamna club.

1. Nu stiu, tu te simti obligat sa faci parte dintr-un club? Te influenteaza cu ceva ca vezi threadul in fiecare zi pe prima pagina? Nu e obligatoriu, e ceva ce tine de propria decizie, nu-ti pune nimeni arma la cap si te obliga. Eu prin sticky vad un mod bun de a promova clubul, de a-l face cunoscut, nu e o chestie de obligatie, dupa cum spuneam!

2. Intra pe site (www.accelerateclub.ro) citeste regulile de aderare, ce presupun acestea. Nu impartim stickere random prin oras, ca altii pentru reclama. Toti cei care au aderat la acest club au facut-o din proprie initiativa, si sunt niste oameni foarte pasionati. Sa-ti mai explic o data, acest club o sa devina cat de curand A.C.S, deci nu este un club de fite si de masini bengoase cumparate din banii lu mama si lu tata. Toti cei 45 de membrii ( in momentul de fata) au masini proprietate personala, si nimeni nu detine dacie (nu ca as avea ceva cu dacia) !

3. In ceea ce priveste masina ta, imi pare rau pt tine ca gandesti in acest fel. Nu cred ca o sa mai aibe acelasi farmec sa faci parte dintr-un club auto cand o sa ai o masina mai smechera dar varsta ta si obligatiile nu o sa-ti mai permita acest lucru.


Sper ca am lamurit toate nelamuririle tale. Daca totusi mai exista te rog sa ma contactezi pe PM!
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 02-11-09, 11:30   #54
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Aici e mai mult circ decat poll
blondu_glf 2 is offline  
Old 02-11-09, 12:06   #55
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

ei , nu au unii loc de altii , se simt neglijati si asa ies ei in evidenta ...
db_freak is offline  
Old 02-11-09, 13:21   #56
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by blondu_glf 2 View Post
Aici e mai mult circ decat poll

ai uitat coaie de pe vremea cand ne ceram pe forum pe acolo pe la provocari,asa e si acuma uni fac mai interesantii ca altii adik vor sa iti bage pe gat cluburile
__________________
eu sunt genul de om parazitul tu deschizi usa eu darm zidul

CU ASTA NE VOM LAUDA IN CURAND
POSESOR DE BICICLETA CU TOATE PIESELE SHIMANO
gabitza121 is offline  
Old 02-11-09, 13:37   #57
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

ma buseste rasul , eu nu mai vb cu nimeni aici ...
db_freak is offline  
Old 02-11-09, 14:05   #58
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
ai uitat coaie de pe vremea cand ne ceram pe forum pe acolo pe la provocari,asa e si acuma uni fac mai interesantii ca altii adik vor sa iti bage pe gat cluburile
acolo era mai mult misto decat cearta......dar aici mai are putin si se da cu sange si dinalea murdare
blondu_glf 2 is offline  
Old 02-11-09, 14:42   #59
Flow

Stage 5
 
Flow's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,895
Talking eu sunt perfect normal spike e bolnav psihiiic

Quote:
Originally Posted by db_freak View Post
ei , nu au unii loc de altii
Trecem peste artificiul liric si va zic ca eu sunt perfect normal spike e bolnav psihiiic

Legenda:

Eu : db_freak/accelerate
Spike : noi restul care avem o alta parere diferita de el/ei
__________________
PREA MULT TIMP LIBER DAUNEAZA MINTII SI ASA ODIHNITE

Last edited by Flow; 02-11-09 at 14:47.
Flow is offline  
Old 02-11-09, 15:54   #60
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default Prea tare :)):))

Nu fac nici o aluzie fata de nimeni dar e super tare faza cu "imi cresc coarne , par pe corp si m-a transform in mata"
__________________
blondu_glf 2 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -