Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

View Poll Results: Sticky sau nu la cluburi?
Da 28 44.44%
NU 35 55.56%
Voters: 63. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-10-09, 20:02   #31
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Frate, voua va trebuie dictatura nu drept de vot. Generalizati tot ce tine de rubrica cluburi, si nu stiu ce sa mai cred, adica, nu te pune nimeni sa intri pe topicul unui anumit club daca nu te intereseaza, si ce se posteaza acolo sunt in mare parte chestii adresate membrilor acelui club.
+ treaba cu cluburile fantoma, stai sa ne intelegen fratzioare gabitza 121, clubul nostru are imediat 2 ani de zile de la infiintare, si uite ca nu a disparut si e pe cale sa devina cel mai mare club auto din brasov, asta daca nu a si ajuns deja. Nu cred ca mai exista club auto in acest judet care sa stranga atata lume la o simpla intalnire a clubului, unde, de altfel, se discuta chestii interesante legate de masini, sa mai face cate "una alta". Dar asta e adevaru nu aveti de unde sa stiti daca stati pedepsiti in casa.
__________________
Membru fondator "ACCELERATE PROJECT" car club
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 24-10-09, 20:06   #32
Hellix

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 37
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Syc@ View Post
NU deoarece si pentru ca mai nou in acele cluburi sunt numai minori majoritatea fara permis sau masina care vorbesc numa prostii, deci nu e o activitate asa interesanta pe acel thread. cum au spus si altzii cantitatea e mai importanta decat calitatea, la aderarea la club atasatzi si un test psihologic

Tovarase minori astia au strans 60 de masini intr-o seara de curand undeva in Brasov... poate nu suntem multi dar suntem uniti si tacuti dar sa auzit de noi apropos avem 2 an imediat DA!!! pentru ca lumea se intereseaza din ce in ce mai mult si e normal ca un subiect de interes sa iasa in evidenta!

Last edited by Hellix; 24-10-09 at 20:12.
Hellix is offline  
Old 25-10-09, 00:32   #33
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by FoX_BvStreetracing View Post
Frate, voua va trebuie dictatura nu drept de vot. Generalizati tot ce tine de rubrica cluburi, si nu stiu ce sa mai cred, adica, nu te pune nimeni sa intri pe topicul unui anumit club daca nu te intereseaza, si ce se posteaza acolo sunt in mare parte chestii adresate membrilor acelui club.
+ treaba cu cluburile fantoma, stai sa ne intelegen fratzioare gabitza 121, clubul nostru are imediat 2 ani de zile de la infiintare, si uite ca nu a disparut si e pe cale sa devina cel mai mare club auto din brasov, asta daca nu a si ajuns deja. Nu cred ca mai exista club auto in acest judet care sa stranga atata lume la o simpla intalnire a clubului, unde, de altfel, se discuta chestii interesante legate de masini, sa mai face cate "una alta". Dar asta e adevaru nu aveti de unde sa stiti daca stati pedepsiti in casa.
prietene in primul rand observ ca tie iti place sa te certi cu toata lumea pe aicea pe forum lucru care te anunt eu chiar daca restul nu au facut-o deoarece sunt umpic mai mari si mai maturi dar iti voi spune eu,daca te certi cu toti nu te face cu nimic mai interesant sau mai important,si chiar ce club sunteti voi?ca din cate stiu eu in bv un sigur club este si inregistrat
prietene desi nu suntem si noi in nici un club majoritatea ne strangem si noi in livada si barfim de-ale masinilor.asa ca nu mai vb fara sa sti cu cine vb.adik voi ne bagati pe gat cluburile voastre si daca vrem si noi sa mai postam ceva pe forum vom fi fetele de la pagina5
__________________
eu sunt genul de om parazitul tu deschizi usa eu darm zidul

CU ASTA NE VOM LAUDA IN CURAND
POSESOR DE BICICLETA CU TOATE PIESELE SHIMANO

Last edited by gabitza121; 25-10-09 at 00:36.
gabitza121 is offline  
Old 25-10-09, 03:31   #34
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

am votat NU.si asta nu ca am ceva cu vreun club , sincer ma intereseaza prea putin spre deloc DAR , chestia asta cu "club auto" s-a inteles total gresit de catre unii (multi , putini)."piata" la noi in Brasov e oricum mai mica decat in alte orase si nici nu prea avem masini competitive(sunt dar nu atat de multe) ,asa ca un club care strange 10-20 , 50-100 de masini la o intalnire nu se poate numi club in adevaratul sens al cuvantului pana nu exista pe o hartie undeva inregistrat , pana nu au avut participari la marea majoritate a evenimentelor (nu neaparat performante ca nu toata lumea "e piloti" , dar fiecare se straduie cum poate) si nu in ultimu rand o masina cat de cat competitiva (un filtru sport , chip ,finala si un sticker puteti sa credeti sau nu chiar nu va dau caii in plus)(+ lista poate continua dar astea imi vin in minte la ora asta).sa luam de exemplu o "liniuta" ca astea sunt cele mai dese , scuza-ma dar nu te prezinti cu un logan 1.4 benzina sau alta masina stoc cu motor mai mic de 2.0 in unele cazuri 1.8 (a nu se intelege ca am ceva cu Dacia sau masinile stock) dar alea sunt masini de mers din punctu A in punctu B , de mers la piata etc , in nici un caz de "omorat" la linii.si aici bag de seama ca multi dintre voi nu stiu ce inseamna o plecare in forja de pe loc pt o masina care nu a fost conceputa pentru asa ceva.Find fan si posesor BMW voi da exemplu de ursi(bineinteles sunt si alte masini , marci care sunt facute si echipate pt linii , drift etc) , uitati-va in Bucuresti , Ploiesti , Cluj , Constanta , Oradea si lista poate continua , ce masini si ce motoare au.cu alea te prezinti la evenimente.ai bagat bani in motor te duci la linii , drift , ai bagat bani in exterior te prezinti la show-uri best exterior/interior , ai bagat bani in muzica te prezinti la SPL si SQL.cum zice si gabitza ca sa te strangi cu "bajetii" cu masinile nu trebuie sa apartii de vreun club sau daca vrei sa-ti omori masina la concursuri de amatori nu trebuie sa apartii de vreun club.te poti duce solo.+ ca multi membrii ai cluburilor abia daca au 19-20 ani ca sa nu mai zic de masini trecute pe numele lor si asta spune tot.Vrei sa fii membru al unui club?mai intai asigura-te ca ai cu ce!.si ca sa mai am o oarecare legatura cu topicu cluburile auto nu au nevoie de sticky , cine e interesat sa se inscrie aude/intreaba in stanga si dreapta de un club sau rascoleste netu in sus si jos pana gaseste.
Tzzantaru is offline  
Old 25-10-09, 12:36   #35
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

am votat NU , topicurile cluburilor pot fi sus prin activitatea ,pe forum , a membrilor . . . nu sticky.
Horatiu is offline  
Old 25-10-09, 21:02   #36
Sonny
Peugeot Driver

Stage 5
 
Sonny's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,680
Member of:
[PEUGEOT]
[4Rally]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Cluburile care se respecta au un site si un forumul privat.
Sonny is offline  
Old 26-10-09, 05:27   #37
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Unhappy Stick sau nu la Cluburi?

de unde a plecat si unde s-a ajuns , m-am saturat de figuri si pareri personale spuse fara habar , toti sunt "pasionati" , forumul asta a fost facut pt. oameni cu pasiuni comune si a ajuns ca un forum acasa.tv , barfe si atacuri personale , acum trebuie sa ai "cai" , sa ai masina "tunata" ca sa poti discuta ceva fara sa te atace toti cei care se cred "boss" si daca nu fac ei parte din ceva inseamna ca nu e bun acel lucru si e vesnic atacat , sincer m-am cam saturat de parerile unor oameni care nu stiu despre cine sau ce vorbesc pe care nu ii cunosc si nici nu as vrea ... nu mai face nimeni "tuning " acasa , nu mai experimenteaza nimeni , pasiunea e in buzunar acuma , copii lu tata si lu mama nu mai cer bani de acadele cer bani de filtre sport si capace cromate , si daca se poate sa le si monteze altcineva , ca mai nou , baietii merg si ei la manichiura ,NU SE MAI MURDARESTE NIMENI PE MAINI , "pasiune" ? asta nu mai e pasiune , e moda , moda de care imi e sila ... cine are buzunarul gros si masina mai "tunata" e in centrul atentiei , dar nu conteaza ca habar nu are ce s-a intamplat la masina si stie doar ca a fost in club aseara cu "pitiponcii" ... si pt ce sa intru sa pierd timpul sa caut "oameni cu pistoane in cap?" (daca sunt persoane care nu stiu ce e si ce functie are un piston astept un p.m. "draga") , stiu ca sunt multi care se cred in nfs , si vor sa dea click pt. un accesoriu , ca doar a vazut la vecinu ' de bloc ultimul model de capac cromat cu ringhispir ... judeca pe cine cunosti conteaza varsta cumva? am 22 de ani , care e problema ? "nu aveam permis" conduc de 4 ani , de la 16 ani stau printre mecanici nu "mecanici" ... tot se invarte in jurul masinilor ... asta sa o zica unu care are 20 ani de soferie si cateva ture roata pamantului in km ... Si recunosc ca multi intra intrun club pt. 1 sau mai multe stickere , sunt patit , "omul din greseli invata" si intradevar conteaza calitatea nu cantitatea , clubul nu e pt oricine , si nu e pt stickere ... si nu sunt oameni cu capete seci in club si "de pe oras" si sincer asta derajeaza gurile rele ... comentarii peste comentarii ... stau si ma gandesc si imi piere cheful de scris ... ca as mai avea multe de zis ... cu sau fara sticky chiar nu conteaza , cel mai bine ar fii sa nu poata deschide oricine un thread in sectiunea asta , sa muncesti pt. un thread si sa ai ce arata inainte ... si sper ca un moderator sa tina cont de parerea asta , cu sau fara club cu sau fara multi membrii , noi tot ne intalnim si ne ajutam , discutam si punem in practica si uitam de lumea asta seaca ...
oricum clubul se va muta pe forumul lui cand va fii gata si o sa ne dezlipim de comunitatea de aici ... pt. ca nu are rost de la o vreme ....
__________________
Dezmembrez BMW E34
Ce imi Consuma timpul
VW Golf MK1 sau BMW E30

Last edited by db_freak; 26-10-09 at 05:42.
db_freak is offline  
Old 26-10-09, 10:42   #38
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
prietene in primul rand observ ca tie iti place sa te certi cu toata lumea pe aicea pe forum lucru care te anunt eu chiar daca restul nu au facut-o deoarece sunt umpic mai mari si mai maturi dar iti voi spune eu,daca te certi cu toti nu te face cu nimic mai interesant sau mai important,si chiar ce club sunteti voi?ca din cate stiu eu in bv un sigur club este si inregistrat
prietene desi nu suntem si noi in nici un club majoritatea ne strangem si noi in livada si barfim de-ale masinilor.asa ca nu mai vb fara sa sti cu cine vb.adik voi ne bagati pe gat cluburile voastre si daca vrem si noi sa mai postam ceva pe forum vom fi fetele de la pagina5

Nu am intentia de a ma certa, ai inteles gresit ''prietene''! Sunt doar satul de atacurile aduse personal la adresa mea si a clubului ACCELERATE. In scurt timp o sa existe si acte, daca asta era problema ta. Si nu cred ca e normal ce se intampla aici, adica, toata lumea care a votat, e din brasov, si nu e personal, nu? Nu va obliga nimeni sa faceti parte dintr-un club, dar atunci, incerca sa nu-ti mai dai aiurea cu parerea. Te inteleg, dupa cum spuneam, nu trebuie sa faci parte dintr-un anumit club auto, dar atunci lasa-ne sa existam, sa ne facem treaba, lasati ura si vrajelile de genu'. Cum vreti sa existe comunitati , cum exista in oricare tara din occident, daca toata lumea incerca sa te traga in jos. Daca nu aveti treaba cu cluburile auto, atunci nu va mai dati cu parerea fara sa stiti despre ce e vorba.
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 26-10-09, 10:59   #39
FoX_BvStreetracing

Stage 4
 
FoX_BvStreetracing's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 267
Member of:
[Accelarate Club]
Wink Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Tzzantaru View Post
am votat NU.si asta nu ca am ceva cu vreun club , sincer ma intereseaza prea putin spre deloc DAR , chestia asta cu "club auto" s-a inteles total gresit de catre unii (multi , putini)."piata" la noi in Brasov e oricum mai mica decat in alte orase si nici nu prea avem masini competitive(sunt dar nu atat de multe) ,asa ca un club care strange 10-20 , 50-100 de masini la o intalnire nu se poate numi club in adevaratul sens al cuvantului pana nu exista pe o hartie undeva inregistrat , pana nu au avut participari la marea majoritate a evenimentelor (nu neaparat performante ca nu toata lumea "e piloti" , dar fiecare se straduie cum poate) si nu in ultimu rand o masina cat de cat competitiva (un filtru sport , chip ,finala si un sticker puteti sa credeti sau nu chiar nu va dau caii in plus)(+ lista poate continua dar astea imi vin in minte la ora asta).sa luam de exemplu o "liniuta" ca astea sunt cele mai dese , scuza-ma dar nu te prezinti cu un logan 1.4 benzina sau alta masina stoc cu motor mai mic de 2.0 in unele cazuri 1.8 (a nu se intelege ca am ceva cu Dacia sau masinile stock) dar alea sunt masini de mers din punctu A in punctu B , de mers la piata etc , in nici un caz de "omorat" la linii.si aici bag de seama ca multi dintre voi nu stiu ce inseamna o plecare in forja de pe loc pt o masina care nu a fost conceputa pentru asa ceva.Find fan si posesor BMW voi da exemplu de ursi(bineinteles sunt si alte masini , marci care sunt facute si echipate pt linii , drift etc) , uitati-va in Bucuresti , Ploiesti , Cluj , Constanta , Oradea si lista poate continua , ce masini si ce motoare au.cu alea te prezinti la evenimente.ai bagat bani in motor te duci la linii , drift , ai bagat bani in exterior te prezinti la show-uri best exterior/interior , ai bagat bani in muzica te prezinti la SPL si SQL.cum zice si gabitza ca sa te strangi cu "bajetii" cu masinile nu trebuie sa apartii de vreun club sau daca vrei sa-ti omori masina la concursuri de amatori nu trebuie sa apartii de vreun club.te poti duce solo.+ ca multi membrii ai cluburilor abia daca au 19-20 ani ca sa nu mai zic de masini trecute pe numele lor si asta spune tot.Vrei sa fii membru al unui club?mai intai asigura-te ca ai cu ce!.si ca sa mai am o oarecare legatura cu topicu cluburile auto nu au nevoie de sticky , cine e interesat sa se inscrie aude/intreaba in stanga si dreapta de un club sau rascoleste netu in sus si jos pana gaseste.
Dl, am 21 de ani, am scoala de pilotaj facuta, am participat la o gramada de competitii, am si castigat o mare parte din ele, nu e nevoie sa ai permis de stiu eu, 10/15 ani de zile daca exista talent. Si iarasi, nu se rezuma totul la liniute, si la masini competitive in linie dreapta, unde masina face clar diferenta, chiar daca intre volan si tetiera e o mare problema Avem oameni pasionati si talentati, dupa cum spuneam chiar daca nu sunt masini capabile de 10 sec pe sfert de mila. Sunt oameni pasionati de car audio, de drift si unii care prefera oricand o viteza in costa in loc de o linie.
Si daca privim totul atat de pesimist, cum crezi ca o sa reusim sa ne ridicam la nivelul celor din Bucuresti , Ploiesti , Cluj ,Constanta , Oradea ? + ca e o diferenta, poate nu au toti banii de care au ei parte, si de parinti in posturi inalte si de fite si de masini de n mii de euro, la asta nu te-ai gandit, nu? Sau poate ca esti in aceiasi situatie cu ei, cine stie? Nu incerc sa ma cert sau sa jignesc pe cineva, dar fratilor, hai sa fim realisti, unii au, altii nu prea, dar pasiunea ramane, nu te poti numi pasionat doar pentru ca ti-a dat tata sau mama ,dupa caz, bani de mertan sau de bmw, sau stiu eu de ce bomba pe roti, si tu nu ai habar ce e aia o planetara, si sa nu mai vorbim de condus. Asa ca te rog, nu subestima pustii pasionati de 19/20 de ani, pentru ca, daca e sa o gandim la rece, noi suntem generatia urmatoare, nu cei de 30/40 de ani.
FoX_BvStreetracing is offline  
Old 26-10-09, 13:14   #40
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Da eu n-am zis absolut nimic de tine , daca te-ai simtit inseamna ca te-ai regasit in unele din vorbele mele.n-am nimic cu nimeni si la fel ca tine nu vreau sa ma cert aiurea pe forum ca n-are nici un rost.pana acum deacord cu tine , unde exista talen nu e nevoie de o gramada de ani de experienta.problema e ca ma plimb si eu destul de des prin oras si fiecare masina care are un filtru sport o toba si mai stiu eu ce face raliuri pe strada si se baga intre benzi pe langa tine si ala de pe banda cealalta si forteaza nota.daca te uiti la televizor o sa vezi numa copii de 18-19 ani care mor infipti in copaci sau si mai rau in altii care merg regulamentar.despre ei vorbesc si crede-ma sunt multi.da bineinteles exista si de partea cealalta destui care stiu sa mearga civilizat.trecem la punctu urmator si aici dau un exemplu , asa cum la un concurs de car audio trebuie sa bagi ceva bani in muzica sa ajungi la 150 dB sau la cat vrei sa ajungi asa trebuie sa bagi ceva bani in motor sau un masina daca vrei sa mergi la linii respectiv drift.sa te duci cu masina stock la linii e ca si cum te-ai duce la un concurs de car audio cu muzica stock sau te duci la drift cu tractiune fata.intelegi ce vreau eu sa spun?sunt oameni pasionati si talentati , si eu sunt dar momentan nu am cu ce sa merg la evenimente si tocmai de aia nu ma duc , nu ma bag in seama pe forum pe unde vad topicuri in materie si etc.eu nu privesc nimic pesimist , e totusi realitatea ,cruda dar asta e si nu cred ca vom ajunge vreodata la nivelu celor din Buc , Oradea Constanta etc , in schimb putem sa ne apropiem dar am indoieli.nu toti au bani sau masini care fac mila in 10 sec , dar daca n-ai bani sau masina respectiva nu te inscrii intr-un club auto care participand la evenimente cere asa ceva.de acord cu mine?si stai tu linistit n-am crescut in puf , si daca imi dadea tata si mama masina aveam acuma ceva mai smecher , dar pana una alta nu mi-am permis decat ceva sub 1000 de euro din germania chiar daca masina e mai batrana si decat mine si decat tine.nu mi-e rusine sa recunosc ca pana acu 3 ani nu stiam mare lucru despre mecanica , dar cu timpu avand masina numa mecanica am avut de invatat multe si acum stiu cu ce se mananca o masina si care e principiu ei de functionare.si de aici tocmai asta e problema , ca noi suntem generatia urmatoare...cat despre postul lui db_freak , refuz sa cred ca faceai referire la mine.

Last edited by Tzzantaru; 26-10-09 at 13:16.
Tzzantaru is offline  
Old 26-10-09, 17:07   #41
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by FoX_BvStreetracing View Post
Nu am intentia de a ma certa, ai inteles gresit ''prietene''! Sunt doar satul de atacurile aduse personal la adresa mea si a clubului ACCELERATE. In scurt timp o sa existe si acte, daca asta era problema ta. Si nu cred ca e normal ce se intampla aici, adica, toata lumea care a votat, e din brasov, si nu e personal, nu? Nu va obliga nimeni sa faceti parte dintr-un club, dar atunci, incerca sa nu-ti mai dai aiurea cu parerea. Te inteleg, dupa cum spuneam, nu trebuie sa faci parte dintr-un anumit club auto, dar atunci lasa-ne sa existam, sa ne facem treaba, lasati ura si vrajelile de genu'. Cum vreti sa existe comunitati , cum exista in oricare tara din occident, daca toata lumea incerca sa te traga in jos. Daca nu aveti treaba cu cluburile auto, atunci nu va mai dati cu parerea fara sa stiti despre ce e vorba.
eu nu am nimic cu nici un club a fost intrebat si eu la randul meu de mai multi membri a mai multor cluburi daca nu vrea sa intru si eu in club,am refuzat din motive personale,si nu am nimic cu voi cei din cluburi sunt prieten si cu cei din gtt si rtb si majoritatea celor care vin prin livada,insa eu m-am referit la idea ca nu vad concret dece sa fie stick therad cluburilor,si mai specific odata ca nu cred ca asta e o idee buna ptr ca totusi sunt ceva cluburi auto si in amaratul asta de oras si atuncia daca vom intra pe forum primele pagini care apartin comunitatzii BRASOV ar fi cu thread-urile cluburile,nu zic ca aceste cluburi sa nu aibe thread pe forum insa daca merita si este activitate pe el se v-a mentine in primele pagini sau primul pe pagina 1 pe locul 1 sa dea Domnul va doresc,si ptr mai multe nelamuriri avem pm ca sa nu incarcam foruml,si legat de chestia aia care stiu ca te deranjeaza faptul cei mai mari te iau peste picior se intampla ca totusi ei au o oarecare experienta si ei au facut tuningul sa prinda viataza in romania(si eu am 21 de ani si nu am avut conflicte cu ei,ca de exemplu si sper sa nu gresesc ca imi aduc aminte cand domnul catalin avea faimoasa dacie COX o vedeam pe strada vedeam ca fuge insa nu intelegeam dece nu are acele bari tipice si cum de fuge asa tare cand noi pe pvremea aia uzam lantul la bicicleta,deci totusi eu zic ca umpic de respect ptr CEI CARE MERITA
gabitza121 is offline  
Old 27-10-09, 09:17   #42
db_freak

Stage 5
 
db_freak's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 767
Member of:
[Fiat]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

"Da eu n-am zis absolut nimic de tine , daca te-ai simtit inseamna ca te-ai regasit in unele din vorbele mele" , chestia e reciproca , nu te cunosc sa iti pot reprosa ceva (poate nici nu am c ), singura chestie care m-a deranjat a fost postul lui flow care facea referire la noi (daca are ceva de spus sa ne spuna in fata ca doar ne-am intalnit la indemanari) ce la deranjat pe el nu stiu si acum nici nu ma intereseaza ... hai sa fim oameni ca vad ca se poate discuta si civilizat ... sticky sau nu sa voteze si restul ...

apropo prima masina mi-am cumparat-o cu 4 mil si era un harb dar nu conta , era harbul meu ... si faceam "linii" cu un prieten cu matizul si ne distram si radeam si totul era bine , nu conta ca erau 2 tartarete , contau rasetele dintre volan si scaun ...

Last edited by db_freak; 27-10-09 at 09:25.
db_freak is offline  
Old 27-10-09, 09:52   #43
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Exclamation Stick sau nu la Cluburi?

Quote:
Originally Posted by Sonny View Post
Cluburile care se respecta au un site si un forumul privat.
era un poll nu un loc de cearta, cearta o mutam mai sus,la "Sa vorbim..."Sonny sa stii ca pe sectiunea Brasov daca dispar cluburile mari discutii nu vad, iar 4 tuning a fost un site de intilnire pentru toata lumea,probabil vom vedea discutii la "Brasovul de odinioara" care este mutat acum la sectiunea "Divertisment" datorita regulamentului, sau o sa mai puna din cand in cand vre unul o intrebare unde gaseste guma Turbo, una peste alta indemn la calm si votati ceea ce credeti de cuvinta cu argumentele respective,suntem o comunitate, cluburile asa au luat fiinta prin adunari constitutive si comunicare, inclusiv intilniri moderatede acest forum, eu zic sa mentinem linia forumului si va fii ok .
__________________
I like the Power.

Last edited by Catalyn; 27-10-09 at 16:36.
Catalyn is offline  
Old 27-10-09, 09:58   #44
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Stick sau nu la Cluburi?

Eu am votat DA...De ce?....Ca asa vreau eu
Yackone is offline  
Old 27-10-09, 10:02   #45
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Exclamation Re: Stick sau nu la Cluburi?

Ti-am dat un avertisment ,cartonas galben ,fiindca nu faci decit sa agiti spiritele postind aiurea in tramvai,tocmai ce am scris sa justifici intr-un mod pertinent votul tau, e greu sa scrii cateva randuri fara a tinde la misto? te rog sa nu umplem topicul de off dialoguri, ne mutam unde trebuie daca vrei musai sa raspunzi, multumesc!
Catalyn is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -