Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Anunturi Auto Oltcit

Anunturi Auto Oltcit Masini Oltcit de vanzare si piese pentru Oltcit

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-05-09, 14:11   #1
Buga
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,780
Member of:
[DACIA]
Default [VĀND] Oltcit ieftin

Vand Oltcit Club din 83 1.1 fr cu 4trepte fr . masina e in stare foarte buna. nu bate, doar cateva puncte de rugina . masina nu are interior ( il am in beci) ( este foarte usoara masina ), are niste cauciucuri nebune pe fata ( un fel de semislick uri care pun bine rau jos )(se da cu tot cu cauciucurile specificate in talon) , aprindere electronica Ducellier . are o planetara rupta ( e in portbagaj cea de rezerva ) . are ITP ( pana in 2011 ) si Asigurare . eu vreau sa trec la altceva. pret 8 mil fix . e cam ocazie

topicul masinii : https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/95931-oltcit-club-11rl-09-gbt.html

0766362939 - Buga

numai bine
Buga is offline  
Old 11-05-09, 18:18   #2
badboy_dino

Stage 3
 
badboy_dino's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 169
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Vand Oltcit ieftin

Quote:
Originally Posted by buga View Post
Vand Oltcit Club din 83 1.1 fr cu 4trepte fr . masina e in stare foarte buna. nu bate, doar cateva puncte de rugina . masina nu are interior ( il am in beci) ( este foarte usoara masina ), are niste cauciucuri nebune pe fata ( un fel de semislick uri care pun bine rau jos )(se da cu tot cu cauciucurile specificate in talon) , aprindere electronica Ducellier . are o planetara rupta ( e in portbagaj cea de rezerva ) . are ITP ( pana in 2011 ) si Asigurare . eu vreau sa trec la altceva. pret 8 mil fix . e cam ocazie

topicul masinii : https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=95931

0766362939 - Buga

numai bine
Jantele se potrivesc fara flanse? Si daca da, le dai separat? Si daca nu le dai separat poti sa-mi spui de unde ai facut rost de ele?

Last edited by badboy_dino; 11-05-09 at 22:03.
badboy_dino is offline  
Old 12-05-09, 10:40   #3
Buga
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,780
Member of:
[DACIA]
Default Re: Vand Oltcit ieftin

nush ce ai vazut tu , dar masina are jante stock , lasate de fabrica

numai bine
Buga is offline  
Old 12-05-09, 15:02   #4
badboy_dino

Stage 3
 
badboy_dino's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 169
Member of:
[Oltcit]
Default Re: Vand Oltcit ieftin

Quote:
Originally Posted by buga View Post
nush ce ai vazut tu , dar masina are jante stock , lasate de fabrica

numai bine
Scuze m-am grabit cand am intrebat, era vorba de jantele de la commentul 53, nu am fost atent si nu am observat ca nu tu l-ai postat.
badboy_dino is offline  
Old 12-05-09, 15:38   #5
extasykredbull

Stage 5
 
extasykredbull's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 763
Member of:
[VW]
Default Re: Vand Oltcit ieftin

Quote:
Originally Posted by buga View Post
Vand Oltcit Club din 83 1.1 fr cu 4trepte fr . masina e in stare foarte buna. nu bate, doar cateva puncte de rugina . masina nu are interior ( il am in beci) ( este foarte usoara masina ), are niste cauciucuri nebune pe fata ( un fel de semislick uri care pun bine rau jos )(se da cu tot cu cauciucurile specificate in talon) , aprindere electronica Ducellier . are o planetara rupta ( e in portbagaj cea de rezerva ) . are ITP ( pana in 2011 ) si Asigurare . eu vreau sa trec la altceva. pret 8 mil fix . e cam ocazie

topicul masinii : https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=95931

0766362939 - Buga

numai bine
ai pm de la mine!
extasykredbull is offline  
Old 12-05-09, 19:28   #6
Buga
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,780
Member of:
[DACIA]
Default Re: Vand Oltcit ieftin

se poate inchide!
Buga is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -