Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Anunturi Auto Daewoo

Anunturi Auto Daewoo Masini Daewoo de vanzare si piese pentru Daewoo

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-05-12, 21:06   #1
plopyyy

Stage 5
 
plopyyy's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 857
Default Vand ECU Cielo Soft RABANE

Vand ECU facut cu modificarea mapelor, si soft de la RABANE(pentru cei care stiu) pentru SOHC 1.5, 8V.

Softul nu scoate CP foarte multi in plus, foarte-foarte putini(undeva la 10CP impreuna cu niste serpi si un filtru), insa mersul motorului si consumul acestuia se simte semnificativ, si se simte asa si la mers cum trage.

Produsul se da pe PROBA !!!

Produsul nu este al meu, este pe o masina din Bucuresti alba cu numarul IF-XX-RBT (Robert)

Mai multe detalii doar la numarul care il scriu aici 0761. 971. 604 .
Pretul la telefon !!! Repet omul nu sta nici aici pe forum(forumclubcielo.ro) nici pe 4t.
__________________
Piese Opel C20XE, SFI; fara logare cu posibilitate de vizualizare poze :
https://www.facebook.com/pages/Piese-...13263365383224
plopyyy is offline  
Old 19-05-12, 19:14   #2
teolyd

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 85
Default Re: Vand ECU Cielo Soft RABANE

Quote:
Originally Posted by plopyyy View Post
Vand ECU facut cu modificarea mapelor, si soft de la RABANE(pentru cei care stiu) pentru SOHC 1.5, 8V.

Softul nu scoate CP foarte multi in plus, foarte-foarte putini(undeva la 10CP impreuna cu niste serpi si un filtru), insa mersul motorului si consumul acestuia se simte semnificativ, si se simte asa si la mers cum trage.

Produsul se da pe PROBA !!!

Produsul nu este al meu, este pe o masina din Bucuresti alba cu numarul IF-XX-RBT (Robert)

Mai multe detalii doar la numarul care il scriu aici 0761. 971. 604 .
Pretul la telefon !!! Repet omul nu sta nici aici pe forum(forumclubcielo.ro) nici pe 4t.
tradu si tu in termeni romanesti
teolyd is offline  
Old 19-05-12, 22:10   #3
plopyyy

Stage 5
 
plopyyy's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 857
Default Re: Vand ECU Cielo Soft RABANE

Quote:
Originally Posted by teolyd View Post
tradu si tu in termeni romanesti
Ti se pare ca este scris in chineza !!!
Suna la acel numar si intreaba, eu pur si simplu am postat un anuntz in cuvintele mele al acelui prieten!!!
Pentru detalii de aceea este acel numar, ti se pare ca nu am scris destul de clar!
Daca esti interesat, suni si intrebi eu asa fac cand vreau sa cumpar cu adevarat ceva, cand nu vreau sa cumpar, dau un mesaj la fel ca tine !!!

ECU Cielo 1.5 8V, an 95-99 cu Soft Rabane sau RBN, RABANNE, RBN Tuning !!!
plopyyy is offline  
Old 24-05-12, 11:46   #4
plopyyy

Stage 5
 
plopyyy's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 857
Default Re: Vand ECU Cielo Soft RABANE

Se poate inchide, a plecat !!!
MS frumos !!!
plopyyy is offline  
Old 25-05-12, 08:41   #5
mad max

Stage 5
 
mad max's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,206
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vand ECU Cielo Soft RABANE

N-a plecat niciunde ... prietenul tau vindea ceva ce nu ii apartinea.
Calculatorul e al meu, e la mine si e de vanzare.
Ura!
mad max is offline  
Old 25-05-12, 09:36   #6
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Vand ECU Cielo Soft RABANE

Hai ca-i buna asta... plopy strikes again.
E bine totusi ca stie cum trage motorul cu softul tau (care sta "pe bara" de cativa ani), cu serpii mei si cu filtrul meu (tot de la tine :P )
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline  
Old 25-05-12, 16:24   #7
plopyyy

Stage 5
 
plopyyy's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 857
Default Re: Vand ECU Cielo Soft RABANE

Quote:
Originally Posted by Geo_ZGA View Post
Hai ca-i buna asta... plopy strikes again.
E bine totusi ca stie cum trage motorul cu softul tau (care sta "pe bara" de cativa ani), cu serpii mei si cu filtrul meu (tot de la tine :P )
Pe mine nu ma intereseaza,,,al cui este,,,omul mi-a zis sa ii pun anuntz aici pe 4t si pe clubcielo.ro si am pus,,,am specificat in anunturi ca nu este al meu, am pus is numarul de telefon a lui IF-XX-RBT, ce am scris acolo asa mi-a zis si el, am zis sa il ajut sa ii pun anuntzul, mi-a zis ca il are de la un prieten care are treaba cu cei de la RBN.
Ieri sau alalteri m-a sunat si mi-a zis ca l-a dat la un prieten si eu am inchis anuntul, asta-i tot.

Cu ce sunt eu de vina?scrie ceva ca ECU este la mine, sau a fost mine,,,scrie ceva ca este pe masina mea, scrie cumva numarul meu in anuntz, sunt specificate destul de clar in anuntz toate detaliile, eu nu am nici o vina in legatura cu anuntul asta.
plopyyy is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -