Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Anunturi Auto Daewoo

Anunturi Auto Daewoo Masini Daewoo de vanzare si piese pentru Daewoo

Reply
 
Thread Tools
Old 21-02-12, 18:54   #1
Alex23

Stage 5
 
Alex23's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 437
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Caut numar de telefon al useru-lui TM32CIP.AJUTOR!!

Caut numar de telefon al useru-lui TM32CIP.Are un Tico cu motor de honda, din cate am aflat i se spune "Goashe".Daca poate cineva sa ma ajute............
Nu vreau sa spun INCA motivul pt care cer asa ceva.
Inca sper ca el sa dea un semn.
Alex23 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 21:47   #2
serban_pc

Stage 5
 
serban_pc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,446
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Caut numar de telefon al useru-lui TM32CIP.AJUTOR!!

Messenger la adresa guashe07@yahoo.com si detalii la numarul de telefon 0745 80 92 39.
serban_pc is offline   Reply With Quote
Old 08-03-12, 19:20   #3
Alex23

Stage 5
 
Alex23's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 437
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Caut numar de telefon al useru-lui TM32CIP.AJUTOR!!

Am fost personal de la bucuresti la timisoara sa cumpar un swap de la el.Mi-a dat un nr de tel orange (altul decat am facut eu rost ulterior ca sa pot da de el), am vb cu el pe drum si mi-a spus ca are toate piesele demontate (eu urmand sa cumpar de la el un swap pentru honda d16a9).
Am ajuns acolo si avea doar partea mecanica.Eu am spus unde este partea electrica, el spune ca nu a putut sa o dea jos dupa masina si ca mi-o trimite el cu un curier.Eu am avut niste dubii dar am vazut activitatea lui de pe forum si cu gandul ca baietii din vest sunt mai baieti seriosi am zis ca o trimite.
Dupa 1 luna si ceva am facut rost de nr lui real de tel.Il sun, raspunde si zice "imi cer scuze ca nu am mai raspuns dar am un loc de munca mai nasol, nu prea am timp, iti promit ca saptamana asta iti trimit ce mai am de trimis".
A mai trecut inca destul timp si el inca nu raspunde la telefon.
Mentionez ca piesele sunt platite de anul trecut integral si am facut 1200 km pentru jumatate din ele!
Sper ca el (TM32CIP)("GOASHE") sa vada acest post si sa isi spele RUSINEA!!!!
Alex23 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -