Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masini Dacia de vanzare

Masini Dacia de vanzare Masini Dacia de vanzare si piese pentru Dacia

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-02-11, 07:10   #16
joke

Stage 4
 
joke's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 196
Member of:
[DACIA]
Default Re: Vand Dacia 1300,an 1974

Quote:
Originally Posted by mecanicu007 View Post
se poate elibera fiscal si contract de vc pt masina?am avut una identica(de fapt un R12G )si sunt f interesat de masina..eu pot ajunge oricand la caragiale in 10 min..astept pm..
Ti-am dat pm!

Anunt valabil!
joke is offline  
Old 20-02-11, 12:30   #17
yonutz85

Stage 4
 
yonutz85's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 186
Member of:
[DACIA]
Default Re: [Vand] Dacia 1300,an 1974

Te-am sunat si te-am rugat sa-mi trimiti si mie cateva poze la rezolutie mai mare si...nimic. De asemenea si pe mine m-ar interesa daca e ok din toate punctele de vedere in privinta actelor,asa ca ai putea sa postezi aici detalii,nu numai sa trimiti pm-uri. Daca nu ai fi asa secretos poate ai reusi sa o vinzi mai repede...
O astfel de atitudine pe mine ma face sa cred ca masina are ceva in neregula. Asta nu te ajuta cu nimic.
__________________
performante >functionalitate >aspect
yonutz85 is offline  
Old 20-02-11, 16:53   #18
mecanicu007

Stage 4
 
mecanicu007's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 224
Default Re: [Vand] Dacia 1300,an 1974

Quote:
Originally Posted by yonutz85 View Post
Te-am sunat si te-am rugat sa-mi trimiti si mie cateva poze la rezolutie mai mare si...nimic. De asemenea si pe mine m-ar interesa daca e ok din toate punctele de vedere in privinta actelor,asa ca ai putea sa postezi aici detalii,nu numai sa trimiti pm-uri. Daca nu ai fi asa secretos poate ai reusi sa o vinzi mai repede...
O astfel de atitudine pe mine ma face sa cred ca masina are ceva in neregula. Asta nu te ajuta cu nimic.
masina e ok in acte din cate zice baiatu'..pe mine m-a dat putin inapoi gazul de la vopsea care se vede pe caseta de directie..eu ma gandeam ca e originala la vopsea
mecanicu007 is offline  
Old 27-02-11, 07:47   #19
joke

Stage 4
 
joke's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 196
Member of:
[DACIA]
Default Re: [Vand] Dacia 1300,an 1974

Masina sa vandut de o saptamana!nu am mai avut timp de intrat pe net ca sa dau raspunsurile necesare!

Topicul se poate inchide!
joke is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -