Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masini Dacia de vanzare

Masini Dacia de vanzare Masini Dacia de vanzare si piese pentru Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-09, 08:33   #1
bercenaru

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 323
Default vand 4 jante tabla r13+gume

jantele nu prezinta nici un defect, sunt 4x100
gumele sunt debica allseason,165/70/r13, 79t (parca), tocite undeva 50%(pe spate si mai putin)
3mil.
bercenaru is offline   Reply With Quote
Old 28-06-09, 08:51   #2
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: vand 4 jante tabla r13+gume

Te rog sa lasi un numar de telefon si e-mail pentru contact !
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 28-06-09, 16:52   #3
dmo.mihai
VW Driver

Stage 5
 
dmo.mihai's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,999
Member of:
[VW]
Default Re: vand 4 jante tabla r13+gume

poze cu jantele?
dmo.mihai is offline   Reply With Quote
Old 28-06-09, 18:20   #4
bercenaru

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 323
Default Re: vand 4 jante tabla r13+gume

Passio este modelul cauciucului, 4mm pe fata si 7mm pe spate grosimea profilului, contact pe mesaj privat
+BONUS capace negre
https://img222.imageshack.us/i/dsc00114w.jpg/
https://img361.imageshack.us/i/dsc00115.jpg/
https://img361.imageshack.us/i/dsc00117r.jpg/
bercenaru is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 13:27   #5
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: vand 4 jante tabla r13+gume

bercenaru - Citeste ce scrie mai jos




Reguli
- NU este corect şi diplomat să comentaţi destructiv şi negativ asupra unui anunţ sau post din acesta. Prin urmare, postul va fi sters.- TREBUIE să puneţi preţul şi date de contact neapărat. Orice topic fără aceste date de contact va fi închis provizoriu până userul va da aceste informaţii.- NU aveţi voie să puneti link spre alte site-uri- NU este voie să puneţi link spre alt anunţ în topicul facut de alt user, dacă prin aceasta se înţelege că o persoană vrea să "actioneze distructiv" asupra anunţului.
Instrucţiuni & sfaturi de postare.
- Puneţi poze. Un anunţ cu poza are cu peste 75% mai mulţi vizitatori faţă de unul fără poză.
- Puneţi date de contact cu persoana care vinde produsul, telefon şi e-mail, eventual ID de messenger.
- Gândiţi-vă la ce intrebări aţi putea primi de la cei interesaţi şi puneţi răspunsurile în primul post, pentru a evita discuţiile ce pot ajunge la câteva pagini şi cateva săptamâni făra să se finalizeze pozitiv anunţul. Aici voi pierdeţi.
- In titlul anuntului trebuie să fie specificat după caz ... [VAND],[CUMPAR],[SCHIMB],[DEZMEMBREZ],[CEDEZ], etc

SE INTERZICE "UP" MAI DEVREME DE 2 ZILE DE LA ALT "UP" pentru a lăsa şi alte anunţuri să rămână pe prima pagină.
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 15:55   #6
bercenaru

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 323
Default Re: vand 4 jante tabla r13+gume

Care este problema dumneavoastra, daca eu nu doresc sa-mi fac PUBLICE informatiile personale?Pretul este pus, si am spus ca pot fi contactat doar pe mesaj privat!!!
Link-urile respective sunt cu pozele rotilor, nimic altceva. Nu am pus nici un link care sa duca spre un alt anunt, si UP nu am folosit pana acum!!!
bercenaru is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 16:28   #7
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: vand 4 jante tabla r13+gume

Orice topic deschis trebuie sa respecte anumite conditii , in caz contrat se inchide topicul . E valabil pentru tot forumul , nu, numai pentru tine.
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -