Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-08-04, 00:47   #61
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

PENTRU EVOLUTION8:
1) rand ar trebui sa te prezinti ca sa stiu cu cine am placerea.
2) nu ma intereseaza sa stiu cum functioneaza un motor, eu sunt sofer! daca ma intereseaza sau se strica atunci kem un mecani ca tine si o rezolvam
3) am zis de ALP ca stie, a invatzat multe, dar mai are de invatzat(tu crezi ca e cel mai bun???)
4) solentza NFR m-a facut intr-adevar! dar, de ce nu a zis ca are modificari>>>?? vii tu cu orice solentza nemodificata si cu Titi Aur sau cu
Schumacher sa o conduca si eu cu Cieloul meu il fac! Avea filtru cel cu NFR-ul ??? Aiurea!
5) daca nu m-ai vazut la curse este poate pentru ca nu te-ai dus! aaa stai!
memoria scurta poate te dezavantajeaza!
Nu aveam dungi negre pe masina! poate deaia! Dungile mi le-am pus cand s-au implinit 2 ani de la trecerea in nefiinta a lui KOS-u! intelegi??
6) de F.C. JUVENTUS TORINO ai auzit?? eu sincer habar nu aveam ca e unul care il keama juve! Noroc cu cultura ta manelistica!

Domnul surubelnita, repet, nu stiu cu cine vorbesc, dar cred ca ar trebui sa pui mana pe o carte!(ca sa o citesti bineinteles) asa ca ... mai lasa-le draq de masini! pot fi un hobby dar nu toata viata! scoate capul din motor si mai priveste prin jur!

pa pa
__________________
Don\'t laugh, your daughter could be in the back!
juve_doom is offline  
Old 31-08-04, 00:49   #62
lam

Stage 3
 
lam's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 117
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Finishul de la Alexandria!!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	adr_261.jpg
Views:	208
Size:	123.6 KB
ID:	9224  
lam is offline  
Old 31-08-04, 00:52   #63
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

multumim petru poza, LAM!
Eu unul nu stiu nimik despre Alexandria! Din pozele vazute in galeria foto de la 4tuning a fost super!
Era kiar in centru nu pe un aeroport...
despre castigatori ... nush nimik!
mai vb pa pa
juve_doom is offline  
Old 31-08-04, 01:01   #64
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"juve_doom\"
PENTRU EVOLUTION8:
5) daca nu m-ai vazut la curse este poate pentru ca nu te-ai dus! aaa stai!
memoria scurta poate te dezavantajeaza!
Nu aveam dungi negre pe masina! poate deaia! Dungile mi le-am pus cand s-au implinit 2 ani de la trecerea in nefiinta a lui KOS-u! intelegi??
Baiatu`!TREZIREA!!! Nu stiu cati din \"generatia veche\" te stiu pe tine de la ilegale ( ca pe atunci legale se faceau poate o data pe an) Asa ca nu`i mai zice tu lui ca nu a venit....ca el a fost printre putinii care acum cativa ani se bagau la ilegale...se strangeau 20 masini la universitate, plecam toti spre locul cu pricina si se bagau 15 masini pana venea garda si ne imprastia. Nu ca acum cand se baga 15 masini si 50 vin cu spectatori..iar dintre cei din categoria de pe urma se gasesc sa se bata cu pumnul in piept ca sunt \"veterani\"! Come ooooooooon....LASA`NEEEEEEE LASA`NEEEEE !!
Carmen is offline  
Old 31-08-04, 01:05   #65
secera76

Stage 3
 
secera76's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 114
Default kadett-ul......2000GSI 16V

Mai frtazii mei,m-am dat shi eu la Craiova cu un Kadett GSI 16V........mor de nervi frate cum apar pe site pozele de la cateva mashini care,sa ma scuze cei care se simt,de ***.....shi Kadett-ul nu.Mai ales ca zic eu l-am zobit pe ala cu Corrado rosu cu numere de Italia.M-a vazut si pe mine cineva sau am vista ca am fost la cursa asta?
In afara de asta..sa ma scuze Cioara....dar organizarea a fost de c...t.La ultima cursa cand m-am dat cu un Mercedes am speriat vreo 200 de oameni cand m-am ferit de Mercedes care era sa se urce pe mine.Oricum jandarmii aia au fost degeaba.
__________________
Get rich or die tryin`!!!
secera76 is offline  
Old 31-08-04, 01:07   #66
EVOLUTION8

Stage 5
 
EVOLUTION8's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,057
Default

Adevarul este ca ai fost prieten cu KOS'u,poate chiar cel mai bun prieten.Ai auzit si tu de TITI AUR dar te intreb eu ai vorbit vre o data cu el?
Eu vin la liniute de can aveam 16 ani si acum am 21 asa ca trage si tu o concluzie.Nu venii tu care habar nu ai ce sunt alea masini si vorbii.Daca masinile sunt un hobby pt. tine cum de altfel sunt si pt. mine ar cam trebuii sa stii multe lucruri despre ele,nu sa zici ca vw corrado e toyota sau nissan.Este inadmisibil ca in om care pretinde ca ii plac masinila sa nu cunoasca o masina banala.Daca venea pe pista un TVR sau UN KONINGSEG ce dracu mai vedeai ce e LOGAN ????
Uite eu nu ma uit la fotbal pt. ca nu imi place si habar nu am cine joaca si cu cine, dar tac din gura si nu vb despre asa ceva.
Cum spunea si Grig hai pe o proba speciala ca acolo sunt piloti si sa vedem de ce esti in stare daca te crezi asa de bun cum ca l-ai face si pe TITI )Chestile astea pe care la facem noi(liniutele) sunt niste magarii.Orice prost poate sa invete in maxim o saptamana sa faca liniute.Nu are nici o traba cu pilotajul sportiv si cu raliurile.
Asa ca daca ai atata minte,desi nu cred,poate intelegi ceva si te potolesti.Sa iti iasa fumurile din cap de mare pilot ca esti un simplu conducator si ala varza.
__________________
EVO REDEFINES CORNERING !
EVOLUTION8 is offline  
Old 31-08-04, 01:17   #67
EVOLUTION8

Stage 5
 
EVOLUTION8's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,057
Default

Lasa-l Carmen ca nu stie cu cine vb.Sunt Robert DJ 02 KAD Oltcit bleo indigo.Tre sa il stii.
Grig m-am intalnit mai devreme cu JOE si mi-a spus ca a-ti batut cam tot la Alexandria.Marfa FELICITARI
OLCIT still the best CAR
FELICITARI INCA O DATA !!!!
EVOLUTION8 is offline  
Old 31-08-04, 01:22   #68
Lemeleul

Stage 3
 
Lemeleul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 76
Default

KAD-ule ce rau esti , in realitate pari mai linistit !
Numai bine!!!!
Lemeleul is offline  
Old 31-08-04, 01:31   #69
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

pari simpatic acuma!
dar , ma mira un pic - nush cu sa zic sa nu te jignesc- ...o doza de superficialitate la tine!
am impresia ca tu nici nu citesti sau nu ia citit ce am scris eu pe topic!
am impresia ca tu ai auzit pe la cineva si te-ai gasit repede sa scrii!

ca sa o terminam o data pt totdeauna:

- nu am zis ca am fost preten cu KOSU ci doar ca mi-am pus dungile in memoria lui! ai ceva inpotriva>?? crezi ca doar pretenii apropiatzi ar trebui sa aiba respect pentru un om mare????
- nu am incurcat nume de masini!
- cand am zis de motor compresat si suspensi pneumatica m-am exprimat in felul urmator! am zis asa \"am facut pe unu care se lauda ca are la oltcit suspensie pneumatica si motor compresat!\"
- am recunoscut ca nu stiu in amanunt despre masini, dar nu confund kestii banale
-in exemplul cu TITI am zis in sensul ca indiferent cine ar conduce INTR-O LINIUTA o solentza nemodif l-as face!
- am zis de multe ori ca inceputul topicului asta a fost pur si simplu o gluma!
-dar nu inteleg care este problema ta>??
te-am jignit cu ceva?
KAD ... .dam te stiu din vedere( masina o stiu nu pe tine)
nu am vb niciodata!
poate ne intalnim maine la o cafea si discutam despre masini! VREI>>>???
juve_doom is offline  
Old 31-08-04, 01:40   #70
cecilia

Stage 5
 
cecilia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 372
Default

juve_doom
sa speram ca am terminat-o odata... dar nu te intinde mai mult decat te tzine plapuma!!! nu te compara tu cu cei care veneau la raliuri shi multe altele... hai la un vtm adhoc shi eu itzi aduc shi solenza shi tot ce vrei.... dar mai termin-o odata!!! nu vreau sa ma cert cu toate ca imi dai motive \"n\"( chiar +1)....vino la piteshti la cnr sa vedem daca faci novele sau daciile de acolo.... dar dupa parerea ta cred ca le faci.... in fine! sa speram ca asta a fost finalul.
__________________
Speedline is the best line
cecilia is offline  
Old 31-08-04, 01:46   #71
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"lam\"
Finishul de la Alexandria!!!
ooo .... tu esti tipul cu olcit-ul.... cand am vazut la cr. ca l-ai facut pe robert imi venea sa musc din asfalt.... ... sunt sotto ca robert o sa vrea o revanasa dupa ceva timp poate trageti o fuga pana la buc.. sau unde va fii urmatoarea legala .... bravo nu am ce zice...
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 31-08-04, 02:13   #72
cecilia

Stage 5
 
cecilia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 372
Default

santos se mai intampla.. pentru revansha mai e ocazia
cecilia is offline  
Old 31-08-04, 09:16   #73
Lao

Stage 5
 
Lao's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,205
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Domnu' juve,mai lasa-ne bai nene.
Ba vorbesti serios,ba in gluma,eu,unul,nici nu mai stiu cum s-o iau. Stii cum se spune: marile adevaruri se spun in gluma.

P.S. Robert,nu te mai certa cu el,oricum juve a recunoscut ca e doar un shofer,ceea ce inseamna ca intrebarea din titlul topicului nu i se adreseaza.

Quote:
Originally Posted by \"juve\"
nu ma intereseaza sa stiu cum functioneaza un motor, eu sunt sofer!
Lao is offline  
Old 31-08-04, 09:25   #74
DnI

Stage 5
 
DnI's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 1,622
Member of:
[Moderators]
Default

lam deci tu esti cel cu olticitu
ai avut plecare mai buna, probabil ca ai cutia de viteze scurta pentru vtm, sgm`u de prinde dupa 400m, asta e... a pierdut, speram la o revansa!
__________________
ex. Astra Bertone TURBO
ex. Reno 5 GT TURBO
ex. Opel Calibra 2.0 16v
DnI is offline  
Old 31-08-04, 09:54   #75
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Va fi frumoasa revansa cand isi termina SGM-ul nostru masinuta
B|shOp-VR6 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -