Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-08-04, 20:18   #46
muartea

Stock
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 3
Default

dar sa pui niste carton mai gros la numere, ca prin hartia aia se cam vedea

despre topic, cred ca stie toata lumea cine a fost cel mai bun pilot de acolo... singurul care merge in CNR, va las pe voi sa ghiciti
muartea is offline  
Old 29-08-04, 20:26   #47
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"juve_doom\"
ba vericilor! am zis la shto ca eu am fost cel mai bun!
nu meritam sa iau locul 2 la clasa A
ordinea dintre cei 4 ar fi fost:
1-seat ibiza verde
2-ALP-ul tovarasul meu (sa ma scuze ca l-am cam luat la shto da ...asta e)
3-eu
4-grig cu oltcitul alb

acest clasament e valabil daca cursa ar decurge in mod normal dar, sa tinem cont ca seatul a scos din cursa mult super masini care m-ar fi facut si pe mine si pe ALP si pe Grig!

Am avut norok ca am iesit pe 2 si pot sa spun ca ALP m-a lasat sa ies pe 2, avand tupeul sa o dea el cu seatul!

Tot respectul pt ALP, GRIG si SEAT!!!

zice-ti-mi si mie cu ce ma fac eu de cacat gandind asa!
ce cauta seat-ul verde la GRUPA A ????? ????? ?????

am un feeling ... ca o se se ia unu de SGM-u nostru.... la el tot ce a facut a facut pe blocul de dacie.... da? am auzit ceva de ala verde si porsche... poate da cineva mai multe detalii ?
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 29-08-04, 20:55   #48
Lemeleul

Stage 3
 
Lemeleul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 76
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"MadMax\"
HM...

Va spun eu care a fost CEL MAI BUN !!! Exact tipul cu VOLVO RS. SI stiti de ce? Poate va aduceti aminte ca, dupa ce s-a dat cu unul, la intoarcerea prin spatele publicului a mers cu viteza cam mare. La un moment dat i-a taiat calea unul cu Dacia aia roz metalizat si a trebuit sa faca o manevra de evitare, asta insemnand aproape sa intre in oamenii din public. Eu unul am vazut de la 60-70 de metri faza, si ma mir tare ca nu a facut praf pe nimeni, pt ca am vazut ca lumea se misca in toate partile. Daca NU era bun sofer, lovea in plin cel putin 20 de oameni. Poate a avut si putina bafta... Oricum, s-a intors si l-a alergat pe ala cu Dacia, sa-l omoare !
De acord, aceeasi faza m-a impresionat si pe mine - tinand cont ca mai avea si masina plina ma mir ca a putut sa evite la viteza aia!
Lemeleul is offline  
Old 29-08-04, 22:33   #49
Lao

Stage 5
 
Lao's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,205
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Cel care era cu Dacia aia mov metalizat sa zica mersi ca nu l-am (l-au) luat la bataie.
Si ne mai si cunosteam.
Lao is offline  
Old 29-08-04, 22:35   #50
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sunt siguri ca multi habar nu au de faza asta... poate vreunu sa o explice .. pana la cel mai mic detaliu` ca sa intelegem toti despre ce e vb ?
EvLSant0S is offline  
Old 30-08-04, 00:00   #51
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Santos: am inteles azi ca Grig, cu Oltcitu' alb, cu numere de GR, l-a facut pe SGM-u' (dar daca mai erau 100 de metrii, si-o lua de la SGM). Asa e ?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 30-08-04, 00:04   #52
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

asa e
din pakate, SGM a plecat nasol de la start si pe drum a recuperat.. la finish mai era doar botu de oltcit k distanta...

asta e...
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 30-08-04, 01:47   #53
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

juve_doom : in primul rand aici nu e loc de luat lumea la \"shto\" indiferent ca iti sunt sau nu prieteni ! no ofence ....

MadMax : soferul de pe volvo la vaza cu trecutul in viteza prin spatele publicului iese din discutie ca fiind cel mai bun sofer...un sofer cu capu pe umeri nu trecea cu peste 100 la ora prin spatele publicului doar ca sa-si dea basini !


ONTOPIC : cum spunea si Muartea : cel mai bun a fost Burchel ... sper sa nu ma insel
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 30-08-04, 03:02   #54
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

Neatza ... iar va deranjeaza eu!

In primul rand AL3XIUS nu iau pe nimeni la shto, daca am facut-o imi cer scuze, poate involutar (sau... ma rog din obisnuinta!).

VA ANUNT CA NU SUNT CEL MAI BUN SOFER!
SA O STIE TOATA CRAIOVA SI TOATA TZARA!

Tre sa spun ca azi mi-am luat de la o solentza 4 lungimi de masina! Am mers pana la 165km/h si tot nu l-am facut! Acea Solentza cu B-XX-NFR era cea mai proasta solentza din lume! DA! soferul s-a jurat ca nu i-a modificat nimic, ca filtrul e montat si totusi m-a facut de m-a rupt!
CONCLUZIA: cea mai jaf solentza m-a facut de ce??
TCM-ul zice: ba doom fii antena baiatul stie sa ishi rodeze moorul. Motorul a fost invatzat la turatzie mare si deai mere bine!
Eu zic: NU FRATZII MEI! LASATZI-O MOARTA! MASINA E SUPER MEGA PROASTA, ARE 5 CP, DAR SOFERUL E DE O MIE DE ORI MAI BUN DECAT MINE SI MA FACE DE MA RUPE! INTELEGETZI VOI???
asta se intapla asta seara! aaaa uitasem! NFR-ul avea si rotzile super desunflate si tot m-a facut!
Nu ma abtzin sa mentzionez ca si ALPUL si-a luat-o de la el (bineinteles ca nu a vrut sa ii dea calumea!)
Deci astia sunt raliistii din Craiova, care pe mine ma lasa intr-un fel rece!
mai venira o gramada de chibitzari care faceau mishto ca ce fraier sunt eu ca mi-am luat-o de la o solentza nemodif!
Deci repet! cel mai bun nu sunt eu!
a fost o gluma la inceput, fiind singurul post!
dar nu prea inteleg cum de apar o gramada de smekeri care nu au participat la concurs si incep sa comenteze ca ei l-ar fi facut ba pe ala, ba pe ala!
Se pare ca debandada din timpul cursei continua!
Oare asta e Craiova?
Astia suntem noi Craiovenii!???
Nu am fost cel mai bun, am avut noroc si sprijinul lui Alp ca am ajuns pe 2, dar macar am participat, lucru care imi da un plus (un mic respect cu zicea fratele ALP-ul) fata de cei care participa zi de zi doar cu gura!

Sper ca m-am facut inteles!

Astept parerile voastre!

va-m pupat pe portofele, DooM
__________________
Don\'t laugh, your daughter could be in the back!
juve_doom is offline  
Old 30-08-04, 08:14   #55
viviesp

Stage 5
 
viviesp's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,442
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Asta e deja caterinca!!! doom...
viviesp is offline  
Old 30-08-04, 11:40   #56
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"juve_doom\"
Neatza ... iar va deranjeaza eu!

In primul rand AL3XIUS nu iau pe nimeni la shto, daca am facut-o imi cer scuze, poate involutar (sau... ma rog din obisnuinta!).
Quote:
Originally Posted by \"juve_doom\"
ba vericilor! am zis la shto ca eu am fost cel mai bun!
2-ALP-ul tovarasul meu (sa ma scuze ca l-am cam luat la shto da ...asta e)
cine dreaq te mai intelege? oricum felicitari ca te-ai inscris in concurs...nu ca altii de stateau pe margine si comentau !
Al3xius is offline  
Old 30-08-04, 18:08   #57
DJ-24-ALN

Stage 5
 
DJ-24-ALN's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 332
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default pgt

daca seat-ul ibiza nu concura la 90cp, cred ca ar fi castigat 307 de la insomnia...juve_doom (CZG) ai avut mare noroc ca ai ajuns in finala sa nu uitam ca seatul a scos 307 inca de la inceput (a doua cursa daca nu ma insel).si oricum 307 hdi de 90cp este peste un cielo sau o supernova(cu sau fara chip)...
DJ-24-ALN is offline  
Old 30-08-04, 18:20   #58
DnI

Stage 5
 
DnI's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 1,622
Member of:
[Moderators]
Default

juve_doom o solenza cu sofert BUN in ea face cielo.
bafta in continuare, nu te lasa speriat... baga blana si dai bataie!
DnI is offline  
Old 31-08-04, 00:36   #59
EVOLUTION8

Stage 5
 
EVOLUTION8's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,057
Default

Ba nea stampila nu te mai crede pilot ca nici sa conduci nu stii.Este prima oara cand te vad la liniute si deja vad ca te crezi vedeta,sau e din cauza dungilor care s-au subtiat de la CACATU de Solenza care te-a facut aseara cu 5 masini.Tu habar nu ai ce e ala un motor si cum functioneaza si vb de pilotaj si motoare modificate.I-a auziti lume ce zice mr. JUVE -nume de MANELIST- ca un oltcit are motor COMPRESAT si suspensie PNEUMATICA ) asa ca LASA-NE LASA-NE.Cum e posibil ca un habarnist ca tine sa vina sa vb despre masini cand tu nu stii nimic, esti VARZA.Nu te mai lua tu de ALP pt. ca el spre deosebire de tine stie ce vb.Asa ca dute si asculta in continuare manele si nu ne mai deranja ca esti penibil !!!
__________________
EVO REDEFINES CORNERING !
EVOLUTION8 is offline  
Old 31-08-04, 00:45   #60
lam

Stage 3
 
lam's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 117
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SpeedeR\"
asa e
din pakate, SGM a plecat nasol de la start si pe drum a recuperat.. la finish mai era doar botu de oltcit k distanta...

asta e...
si la alexandria tot prost a plecat? eu cred ca pe 400m oltcitul a fost mai bun, peste 400m oltcitul este invins (ceea ce este normal pentru cutia de viteze)
__________________
EXTREME RACING CLUB
lam is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -