Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-08-04, 22:38   #46
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

si ink ceva am realizat la cursa asta :

In Craiova aveti niste fete super dragutze

i'll be back!!!
SpeedeR is offline  
Old 28-08-04, 22:45   #47
Lemeleul

Stage 3
 
Lemeleul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 76
Default Re:

Una peste alta a fost ok si e bine ca nu a plouat!!!!
Lemeleul is offline  
Old 28-08-04, 22:59   #48
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

sal baietzi!
Sunt din Craiova, am participat la majoritatea curselor ilegale(bineinteles, doar sa privesc ) si asteptam cu nerabdare o cursa legala de viteza.
Deci cursa de azi a fost super(ca a fost)... sa mai tot fie.
Nu mi-au placut urmatoarele:
-intra lumea pe pista
-prea putzini jandarmi
-gardurile de protectie au fost aduse abia la sfarsit
-nu prea au fost respectate clasele de motorizare
-nu se stie cine a castigat decat la clasa A(locul I- seat ibiza; locul II - eu cu cielo executive; locul III - ??? nu s-a mai dat- probabil castiga ALP-ul cu supernova rosie)
-intrecerea la liber suna foarte nashpa -- pt ca nu a fost cu nimic mai buna cursa decat ceea ce se organiza noaptea(ilegal), in sensul ca a fost o invalmasala totala
-premii .... .... .... (am zis foarte multe cu aceste puncte de suspensie). Eu, cu locul II am luat .... nimic. Nu ma asteptam la super bani sau lucruri de super valoare, ci la o diploma sau nishte abtibilduri .. something like that.

In fine: A FOST SUPER, DAR SE PUTEA DE MULTE MULTE MULTE ORI MAI BINE.

Fiind singura cursa legala a fost ce mai mishto nu?? ata ete

scuze daca am deranjat pe cineva, dar nishte lucruri trebuiau spuse

v-am pupat pe protofele pa pa
__________________
Don\'t laugh, your daughter could be in the back!
juve_doom is offline  
Old 28-08-04, 23:03   #49
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

A fost super marfa ... cu exceptzia organizarii .... si cu exceptia unor romanes care am inteles ca au amenintat pe cineva sa faca curse pe bani ... sau ceva de genu' asta ... imi pare rau pt pagubit ... asta e asa sunt astea pe la noi...
__________________
Eu Simt Doar Placere ... Cand Publicul Ma Cere ... Si Ii Lovesc Cu Alte CUVINTE GRELE!
g-spott is offline  
Old 28-08-04, 23:11   #50
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Bubu_021 sorry te`am confundat cu Hashish Scuze ... kiar f. obosita &putin intrigata..
BoSsuL3TZ saru`mana.. imi pare rau ca nu am reushit sa fac mai multe dar m`am trezit tarziu next time o sa fiu mai \"activa\" Vorbisem si cu tipa din Saxo sa facem dupa.. dar se pare ca \"dupa\" trecuse altcineva la volan.. ea retragandu`se
Speeder eu te`am [v`am] vazut.. n`am avut ocazia sa facem cunostinta, nici macar in Mc. cand erati prea ofticati ca sa mai ramaneti la un suc la intalnirea pe care o discutasem atata timp.. asta e.. am fost doar noi cei de aici si zip care am inteles ca a fost singurul care a ramas.
Cat despre libere.. din punctul meu de vedere ma bucur ca au avut loc
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline  
Old 28-08-04, 23:16   #51
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

TranceGirl: nu eram prea ofticati... era si asta un motiv...dar eram obositi eu nu am mai dormit klumea de miercuri seara...doar 2 ore vineri si ieri pe drum... si soferul era obosit... a stat akolo sa se dea doar o data?! k naiba... ma abtin de la alte comentarii!!! O sa facem cunostiinta cand o sa mai trec pe la voi sper k sapt viitoare... dunno...
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 28-08-04, 23:18   #52
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Am si eu o intrebare. Cine era tipu' cu impretza
SpeedeR : sorry ca nu ti-am dat cateaua la o tura ... poate data viitoare (nu mai fi suparat)
g-spott is offline  
Old 28-08-04, 23:20   #53
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

tipul cu impreza.... hmmmmmmmm.... afli cine e dk o sa cauti topic despre cand a venit supra si rs4 akum in RO... andrei tentean e...

dar neam intalnit?!
SpeedeR is offline  
Old 28-08-04, 23:26   #54
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

SpeedeR se pare ca erai prea obsit... da ne-am intalnit
g-spott is offline  
Old 28-08-04, 23:33   #55
ROV`

Stage 3
 
ROV`'s Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 137
Default

E prima data cand postez asa ca sa nu va suarati daca fac unele greseli.
Vreau sa le multumesc celor care au venit din tm ct b si alte orase ...aveti tot respectul meu . ati batut multi km si unii dintr voi probabil ati plecat enervati si dejamagiti. Cred ca si voi v-ati dat seama cei care ati stat pe la start sau pe langa masini ca numai 20 poate 30 la suta dintr specatori au venit sa vada ceva ce le place....cunoscatori si impatimiti ai sporturilor cu motor. restu probabil au venit pt ca s-a mediatizat mare spectacol pe aeroport...multi Tzarani si multi care habar nu aveau ce se intampla...pe viitor sper ca se vor lasa...si chiar daca vor fii mai putini spectatori..cel putin vor fii unii care stiu de ce vin si care pot respecta participantii si ceilalti spectatori. Am vazut pe cativa care isi dadeau cu parerea ...(ca tot oltenu) injurau...ma gandesc daca ei ar fii participat cum s-ar fii simti. cat despre comportamentul spectatorilor...sunt profund dezamagit..gunoaie pe pista imbulzeala ..si inconstienta cat cuprinde. Oricum a fost ceva nou pt Craiova. Pt mine a fost un semn ca , ceva se schimba in bine...intr-un final. pentru incheiere vreau sa le multumesc tuturor care au participat sau care s-au starduit sa ajunga de la sute de km . Palaria jos cum s-ar zice. Respect
__________________
Nimic nu e mai placut decat sunetul unui masini
ROV` is offline  
Old 28-08-04, 23:41   #56
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

apropos de tzarani: cand am intors pe pista, ca sa dau cu spatele la start, avand geamurile deskise mi-a aruncat unu si mi-a umplut masina de semintze
tragetzi singuri concluzia
juve_doom is offline  
Old 28-08-04, 23:52   #57
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

No offence, dar ...

Parera mea: Haos.

M-am simtit, ca la ilegale, fara grupi fara locuri ...

Nu vorbesc despre masini, dar general ....

Am mare respect pentru organizatori, ca face ceva si stiu, ca nu e simplu, ca o sa fie bun, dar zic asa pentru ca am vazut curse organizate in Polonia, si este mare diffrence!
__________________
www.insomniaracing.org

Portocala Mecanica
zetemte is offline  
Old 29-08-04, 00:06   #58
Myth

Stock
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zetemte\"
No offence, dar ...

Parera mea: Haos.

M-am simtit, ca la ilegale, fara grupi fara locuri ...

Nu vorbesc despre masini, dar general ....

Am mare respect pentru organizatori, ca face ceva si stiu, ca nu e simplu, ca o sa fie bun, dar zic asa pentru ca am vazut curse organizate in Polonia, si este mare diffrence!

Sunt cu totul de acord... am participat si eu pentru prima data si a fost cel mai mare haos. Ce cauta Mazda aia rablagita dar puternica la grupa A, sau WV Corrado la grupa B... si ala cu BMW-ul \"1.8\" cu motor in 6 cilindri... etc. Aiureala totala si foarte multa oboseala. Grupele C-> nici macar nu au mai facut nimic, ca totul s-a \"spart\" la grupa B... poate o sa vin si alta data, dar nu la craiova, ci la bucuresti, am inteles ca situatia e mai roz acolo. Si sa nu uitam de tzaranii&tziganii din craiova care au facut un tablou \"mirific\". De naspa.
Myth is offline  
Old 29-08-04, 00:30   #59
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Myth: gandeste-te ca a fost si prima oara ... Craiovenii nu sunt obisnuiti cu Impretza s cu alte masini modificate feumos ca cele din Bucuresti ... Si tu daca vedeai un Skyline te dadeai jos din masina si te uitai la el . Sper ca data viitoare ( daca o sa mai fie ) sa iasa mai bine
g-spott is offline  
Old 29-08-04, 00:45   #60
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ROV`\"
E prima data cand postez asa ca sa nu va suarati daca fac unele greseli.
Vreau sa le multumesc celor care au venit din tm ct b si alte orase ...aveti tot respectul meu . ati batut multi km si unii dintr voi probabil ati plecat enervati si dejamagiti. Cred ca si voi v-ati dat seama cei care ati stat pe la start sau pe langa masini ca numai 20 poate 30 la suta dintr specatori au venit sa vada ceva ce le place....cunoscatori si impatimiti ai sporturilor cu motor. restu probabil au venit pt ca s-a mediatizat mare spectacol pe aeroport...multi Tzarani si multi care habar nu aveau ce se intampla...pe viitor sper ca se vor lasa...si chiar daca vor fii mai putini spectatori..cel putin vor fii unii care stiu de ce vin si care pot respecta participantii si ceilalti spectatori. Am vazut pe cativa care isi dadeau cu parerea ...(ca tot oltenu) injurau...ma gandesc daca ei ar fii participat cum s-ar fii simti. cat despre comportamentul spectatorilor...sunt profund dezamagit..gunoaie pe pista imbulzeala ..si inconstienta cat cuprinde. Oricum a fost ceva nou pt Craiova. Pt mine a fost un semn ca , ceva se schimba in bine...intr-un final. pentru incheiere vreau sa le multumesc tuturor care au participat sau care s-au starduit sa ajunga de la sute de km . Palaria jos cum s-ar zice. Respect
Pai se pare ca nu ai facut nici o greseala ! ...in primul rand bine ai venit pe forum ! in al 2-lea rand felicitari pentru noua ta achizitie(Audi A4 - nice one ! ) ...

de spectatori nu mai zic nimic ca deja pot face roman de 2000 de pagini ...cred ca m-am certat azi cu peste 30 de \"oameni\"(si acum tot eu primesc reprosuri de la anumite persoane ca de ce ma bag...deh asa e cand vrei sa faci ceva bine iti sare lumea-n cap : \"ba ce te bagi?...prima data ia permisu si dupaia comentezi!\" sau \"de ce te implici atat?\"...am auzit frazele astea de cel putin 3 ori in ultimele 3 zile... da nici de-al dreaq nu ma las pentru ca asta-mi place!)


Quote:
Originally Posted by \"g-spott\"
Sper ca data viitoare ( daca o sa mai fie ) sa iasa mai bine
...eu sunt 90% sigur k n-o sa mai fie data viitoare ! asta e...daca avem tarani prosti care vin si strica atmosfera suportam consecintele ... again scuze celor de la Bucuresti si celor care au venit din \"provincie\" pentru comportamentul publicului !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -