Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-01-08, 21:40   #1
csprrr

Stage 3
 
csprrr's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 77
Default - Cumpar - cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

imi cer scuze daca s-a mai discutat , dar cand dau search imi da o eroare , sunt incepator pe forumul asta :P

stiti unde gasesc sa cumpar cd/dvd sau sa downloadez harta Romaniei sau chiar a Europei pentru navi la e46 ? ori cu tarile ce nu le am , Ungaria , Romania cam astea ma intereseaza .

Last edited by csprrr; 15-01-08 at 21:44.
csprrr is offline  
Old 17-01-08, 23:14   #2
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

sal !!am fost si eu situatia asta a ta si m-am lamurit!!nu vei face rost de cd!!nu exista momentan cd cu harta europei ca sa contina si harta Romanie!!daca faci rost sau auzi pe cineva da-mi un p.m.!!!sau posteaza aici!!!!BAFTA
FUL VIUS is offline  
Old 20-01-08, 11:25   #3
B88 Z Z A

Stage 1
 
B88 Z Z A's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 17
Default Re: cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

Quote:
Originally Posted by FUL VIUS View Post
sal !!am fost si eu situatia asta a ta si m-am lamurit!!nu vei face rost de cd!!nu exista momentan cd cu harta europei ca sa contina si harta Romanie!!daca faci rost sau auzi pe cineva da-mi un p.m.!!!sau posteaza aici!!!!BAFTA
am eu dvd cu mai toata europa in afara de romania ! nu am fost in uniune si nu am fost inclusi cica prin 2009 o sa fim si noi ceva...pana atunci iti iei o mio daia de au taximetristi !
B88 Z Z A is offline  
Old 20-01-08, 23:16   #4
B88 Z Z A

Stage 1
 
B88 Z Z A's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 17
Default Re: cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

se gasesc DVD-uri cu navigatie...toata europa plus romania pentru audi, mercedes, volvo, opel si porsche!
B88 Z Z A is offline  
Old 08-03-08, 16:59   #5
CRY

Stage 2
 
CRY's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 62
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: - Cumpar - cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

Am eu la bmw cd cu toata europa +romania ,bulgaria etc dar...doar strazile principale
CRY is offline  
Old 09-03-08, 23:20   #6
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: - Cumpar - cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

Quote:
Originally Posted by CRY View Post
Am eu la bmw cd cu toata europa +romania ,bulgaria etc dar...doar strazile principale
salut!!cat ar ajunge cd?si cat de precis sunt adresele?arata multe strazi sau numai 2,3 dintr-un oras?asteptam raspuns!!bafta!!
FUL VIUS is offline  
Old 03-04-08, 01:41   #7
TR|ST@N

Stage 4
 
TR|ST@N's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 186
Default Re: - Cumpar - cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

Este cd cu romania si o buna parte din europa....orasele mari destul de detaliat,orasele mici doar strazile principale...europene si nationale complet.E o tentativa de cd navigatie pentru romania.Bmw au incheiat un contract cu unii si au facut acest cd dar nu au fost multumiti de rezultat si nu l-au lansat niciodata oficial....dar a aparut neoficial pe net
__________________
Anvelope auto si Jante aliaj
TR|ST@N is offline  
Old 24-06-08, 14:25   #8
cosmin75

Stock
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 6
Default Re: - Cumpar - cd/dvd navigatie cu Romania pentru e46?

Salut , de unde luam si noi cd-ul?
cosmin75 is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -