sincer la 1700 pretul este cam mare, iti atasez o fotografie sa vezi ce pisica am cumparat la 2000 de euro !
daca intradevar vopseaua e originala , e un lucru bun pentru aceasta masina (inseamna ca baza e buna ) ca mai are putina rugina , stanga , dreapta , nu e o problema avand in vedere varsta ei !!
dar chestia cu 170.000 km reali.................... sincer aia e vrajeala de TARG AUTOVIT !!!
SUCCES IN VANZAREA MASINII SI IN GASIREA POTENTIALULUI CLIENT CARE VA OFERII 1700 PE ACEST URS !