bara de spare era crapata sa inlocuit masina merge perfect consumu e de 11 in oras... masina e gri vulcan... jantele sunt cele albe sau borbet A 10 j spate...depinde cum vrea cine o cumpara cu jante.... ....masina nu a avut nu a fost niciodata implicata in accident...ce vezi tu capota si grila fata e de FACE ... bordu arata 300 de mii km acum cred ca ii are ca e destul de veche...cred ca te am lamurit..