Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 16-04-13, 19:35   #16
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Vand Bmw e39

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
Nu l mai bagat in seama pe Budy ca e un tigan borat si prost de 20 de ani,inca sper sa il prind si sa ii rup manutele alea.

On : dai 2 masini in banii astia ?Masina e stock,ba mai mult e si tiganita la maxim,n ai cum sa iei banii aia.
Daca primesti 2000 da-o repede.
Daca ma prinzi te las sa imi faci un oral .
Hai ca e oferta.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 16-04-13, 21:42   #17
R1s3

Stage 5
 
R1s3's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 747
Default Re: Vand Bmw e39

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Bravo bravo,esti smecher...vai ce tare esti..mama cati bani ai..frate ce afaceri ai de pleci in tari straine? mars in plm de sarac,tot sarac esti.Suferi de bani si ai masina pe bg.

Interiorul era portocaliu si s-a dat pe 200
Jantele pe 400
si motorul facea 300.

Fa o socoteala.


Toate masinile de la semnatura fac 3000Euro adunate..si tu imi zici de E46 din 2004 si 530D.penibil
Esti retardat rau sa mor. Majoritatea persoanelor care isi inscriu masinile pe bg o fac pentru ca gandesc rational, cum a fost si cazul meu. Normal ca am preferat sa platesc 350 de euro, in loc de 2500 pentru o taxa. Ma bucur de aceiasi masina, platind mult mai putin. Doar daca eram retardat ca tine as fi platit atatia bani pe taxa, sa nu mai zic de alte taxe anuale care la motoarele mari te omoara in Ro.

Iar in legatura cu semnatura, logic ca am trecut acolo doar masinile mele de suflet, de care m-am atasat si le-am folosit cu drag.

Iar in legatura cu banii, nu ma consider bogat, dar nici sarac. Imi permit sa am o viata asa cum mi-am dorit

Hai ca deja ti-am acordat prea multa atentie.

Vad ca altii te cunosc mai bine. Chiar esti penibil. Punct.
__________________
Ex: Opel Astra GSi
Ex: BMW 325i M Pack
Ex: Alfa Romeo 156 Sportwagon
Ex: Bmw 323iA :X
Bmw 320i - Under construction

R1s3 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-13, 01:05   #18
Neamtzu_e36

Stage 5
 
Neamtzu_e36's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 1,418
Member of:
[Opel]
Default Re: Vand Bmw e39

Quote:
Originally Posted by R1s3 View Post
Esti retardat rau sa mor. Majoritatea persoanelor care isi inscriu masinile pe bg o fac pentru ca gandesc rational, cum a fost si cazul meu. Normal ca am preferat sa platesc 350 de euro, in loc de 2500 pentru o taxa. Ma bucur de aceiasi masina, platind mult mai putin. Doar daca eram retardat ca tine as fi platit atatia bani pe taxa, sa nu mai zic de alte taxe anuale care la motoarele mari te omoara in Ro.

Iar in legatura cu semnatura, logic ca am trecut acolo doar masinile mele de suflet, de care m-am atasat si le-am folosit cu drag.

Iar in legatura cu banii, nu ma consider bogat, dar nici sarac. Imi permit sa am o viata asa cum mi-am dorit

Hai ca deja ti-am acordat prea multa atentie.

Vad ca altii te cunosc mai bine. Chiar esti penibil. Punct.
R1s3 sincer nu are rost sa iti bati capu cu astfel de oameni , eu unu nu ma agit sincer am vazut ce parere are lumea despre el , Budy , m-am interesat la RAR si peste tot daca se strica cu bg cum tu iti doresti taxa sa o inscriu este de 1267e si promit ca o inscriu dupa poate un kit M si pentru oamne ca tine va avea pretul de 9000e iar pentru restu 3000e , acum ca au mai postat baieti si am vazut parerea lor despre tine , sincer ma abtin
__________________
Neamtzu_e36 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -