Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 20-07-12, 18:32   #16
unu'

Stage 5
 
unu''s Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 342
Default Re: Vand e30 2.5 24v inmatriculat propietar 1600 e

inca ceva de precizat , masina a fost gasita lovita in parcare , nu am lovit-o eu , ii multumesc si fratelui pentru poze .
unu' is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 07:26   #17
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Vand e30 2.5 24v inmatriculat propietar 1600 e

Te-am vazut acum vreo saptamana, cred, pe la pod la sud. Fara suparare, dar la cum arata usa din spate, pana sa o schimbi, nu parea a fi fost lovita in parcare...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 08:51   #18
alexone

Stage 5
 
alexone's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,690
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[Suzuki]
[BMW]
Default Re: Vand e30 2.5 24v inmatriculat propietar 1600 e

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Te-am vazut acum vreo saptamana, cred, pe la pod la sud. Fara suparare, dar la cum arata usa din spate, pana sa o schimbi, nu parea a fi fost lovita in parcare...
Te bagi ca musca in lapte.
Intai intreaba in stanga si in dreapta ca la noi orasul e mic si afli tot si dupa aceea sa te dai cu parerea pe un topic de vanzare al unei masini.

Masina a fost parcata in fata blocului si a fost agatata de un prost cu un camion care a intors.
Se poate dovedi cu acte.
__________________

Oltcit 11 Club | Oltcit 11 RM | Dacia Supernova Clima 1.4 MPI | Opel Vectra Z22SE | Fiat Coupe 2.0 20V | Suzuki 750 GSXF | BMW E30 coupe 2.5 12V | BMW E30 coupe 2.5 24V | BMW E36 coupe 2.0 24V | BMW E36 318i cabrio | BMW E46 318i | BMW E30 coupe S50B30 | Mazda 323 coupe
www.streetlegal.ro
BBS - born to burn
alexone is offline   Reply With Quote
Old 26-07-12, 11:58   #19
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Vand e30 2.5 24v inmatriculat propietar 1600 e

Eu nu am zis ca a patit cine stie ce. Am zis doar ca la cum arata usa spate nu parea sa fi fost lovita in parcare. In general cand gasesti o masina lovita in parcare o gasesti cu zgarieturi / o aripa infundata, nu cu usa + aripa spate facute vraiste.
Nu te mai basica, nu am zis nimic special. Ar fi fost mai bine daca ati fi specificat de la inceput de faza cu camionul, ca sa nu mai ridicati semne de intrebare.

Intentiile mele nu au fost rele. Din contra, am mai vazut masina prin oras si arata bine pentru pretul asta.

Spor la vanzare!
eMH is offline   Reply With Quote
Old 04-08-12, 02:46   #20
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Vand e30 2.5 24v inmatriculat propietar 1600 e

Quote:
Originally Posted by alexone View Post
Masina a fost parcata in fata blocului si a fost agatata de un prost cu un camion care a intors.
Se poate dovedi cu acte.
confirm........nu gasesc si eu un camionagiu sa dea in tractoru meu in halu ala, mai fac si eu un ban

parca era si strainez soferache ala.....

Last edited by jakal; 04-08-12 at 02:49.
jakal is offline   Reply With Quote
Old 04-08-12, 17:25   #21
StreetLegal

 
StreetLegal's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 139
Member of:
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Vand e30 2.5 24v inmatriculat propietar 1600 e

Masina trage ..... si sta bine pe rotile ei, ceea ce este important ... masina nu are dauna care sa ii afecteze structura caroseriei , nu are lonjeroane strambe si ESTE dreapta PE ACTE SI SERIE ,

ca un OFFTOPIC ... EMh asta are o problema cu e30 astea.....stim noi despre ce vb....nu e frumos....si nu e nici bine la sanatate, provoaca reumatism,dureri de spate si de cap , nu sta in curent..........
StreetLegal is offline   Reply With Quote
Old 04-08-12, 23:47   #22
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Vand e30 2.5 24v inmatriculat propietar 1600 e

Quote:
Originally Posted by StreetLegal View Post
Masina trage ..... si sta bine pe rotile ei, ceea ce este important ... masina nu are dauna care sa ii afecteze structura caroseriei , nu are lonjeroane strambe si ESTE dreapta PE ACTE SI SERIE ,

ca un OFFTOPIC ... EMh asta are o problema cu e30 astea.....stim noi despre ce vb....nu e frumos....si nu e nici bine la sanatate, provoaca reumatism,dureri de spate si de cap , nu sta in curent..........

N-am spus ca as avea o problema cu e30. Nu am spus nici ca masina ar avea vreo problema la acte, serii, cum sta pe drum, la motor sau alte astea.
Desi am mai spus-o de 3 ori (o data lu' Nas, o data lu' Pac si o data lu' SXN) o mai spun inca o data. NU STIU CE ARE MASINA SAU CE NU ARE, EU AM PUS DOAR O INTREBARE!!!!
eMH is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -