Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-12, 12:34   #1
faruk_fyk

Stage 3
 
faruk_fyk's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 96
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Vand Bmw e36 Cabrio

Motorul de 1.8 a fost inlocuit cu unul de 2.5 24V(192cai),are filtru K&N,strutbar intre amortizoare,evacuare de 65",pachet M exterior si interior(volan M5 E39,scaune sport din piele cu incalzire,schimbator MOMO),angel eyes SMD,xenon faza scurta si proiectoare 6000k,suspensie Wolfrace fata/spate 60/40,dublu-climatronic digital,AC..Recent schimbate placutele,filtrele,uleiul,bujiile,bobinele,fisele, radiatorul,kit-ul de abreiaj.,pompa de apa,termostatul,Jenti pe 17" 8,5J cu gume DUNLOP 215 40 ZR17.Ca orice masina are si problemele ei: prelata trebuie cusuta la luneta,trebuie schimbat motorasul la macaraua geamului de la sofer,trebuie aerisit ambreiajul si intrerupe putin in ture mari..Masina se afla in austria acum,de 2 luni sta pe dreapta deoarece mi-am luat un E46 coupe.Viteza maxima pe proba 245km/h pe autobanda..Nu a fost lovita niciodata,este recent vopsita.Nu sunati pe nr de cosmote pt ca nu sunt in tara.detalii numai pe messenger faruk_fyk.Pretul este fix!!!Accept si unele variante la 4000E
__________________
Opel Tigra
faruk_fyk is offline   Reply With Quote
Old 09-07-12, 11:42   #2
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Vand Bmw e36 Cabrio

poze?
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -