Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-01-11, 17:30   #1
comy_xic

Stage 5
 
comy_xic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
Default Thread special pentru antireclama

Cine vrea s ii fac antireclama unui vanzator sau dak stie mai mute despre acea masina s posteze aici!
Nu este frumos s ii strici omului thread-ul!

Va multumesc!
comy_xic is offline  
Old 15-01-11, 22:01   #2
JimGod
Pole Position Racers Member

Stage 5
 
JimGod's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7,738
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Cine vrea s ii fac antireclama unui vanzator sau dak stie mai mute despre acea masina s posteze aici!
Nu este frumos s ii strici omului thread-ul!

Va multumesc!
ba este foarte frumos si bine sa ii strici topicul daca acel topic este mincinos sau fals!!!!!!
topicul tau nu isi are rostul.exista un theard pentru reclamatii si sugestii.
JimGod is offline  
Old 16-01-11, 01:04   #3
comy_xic

Stage 5
 
comy_xic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by JimGod View Post
ba este foarte frumos si bine sa ii strici topicul daca acel topic este mincinos sau fals!!!!!!
topicul tau nu isi are rostul.exista un theard pentru reclamatii si sugestii.


Da este adevarat c spui u dar dak nu este faci o reclamatie dar postul tot iti ramane pe thread si asa este cel mai frumos s spui aici c sti despre un vanzator sau o masina!!! Si crezi k e frumos s pui moderatori s isi bata capul q toti copii si toti ''cunoscatori''?
Am deschis acest thread pt unu special.
Si nu este frumos s vb q cineva q 'ba' dak nu il cunosti si dak nu tea deranjat!
comy_xic is offline  
Old 16-01-11, 01:13   #4
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Da este adevarat c spui u dar dak nu este faci o reclamatie dar postul tot iti ramane pe thread si asa este cel mai frumos s spui aici c sti despre un vanzator sau o masina!!! Si crezi k e frumos s pui moderatori s isi bata capul q toti copii si toti ''cunoscatori''?
Am deschis acest thread pt unu special.
Si nu este frumos s vb q cineva q 'ba' dak nu il cunosti si dak nu tea deranjat!
"unu special" sunt eu sau este vanzatorul?! ca nu inteleg...
Si nu a zis "ba" apelativ.. se referea la situatie ca BA DA .. ESTE FOARTE FRUMOS ....
Oricum nu vad de ce te deranjea pe tine atat de tare situatia asta... ?

Numai bine
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline  
Old 16-01-11, 01:31   #5
comy_xic

Stage 5
 
comy_xic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
"unu special" sunt eu sau este vanzatorul?! ca nu inteleg...
Si nu a zis "ba" apelativ.. se referea la situatie ca BA DA .. ESTE FOARTE FRUMOS ....
Oricum nu vad de ce te deranjea pe tine atat de tare situatia asta... ?

Numai bine
Ma deranjeaza pt k am patit-o si eu dar la alta categorie pt k am luat masina pe kre vroia s o ia el! acel unu special esti u
Am vazut masina si e tzipla si actele sunt in regula dar nu ma-am intzeles q omu la bani!
Intradevar esti mult mai sigur cand ai masina pe numele tau dar qm ai spus si u k e lume care merge cu tot felu de masini si inscrise pe alte tari si etc. Aqm fiecare q principiile lor! si eu sunt de acelasi principiu q u!

Poate ai dreptate in leg q c a zis JimGod dar nu mi-am dat seama si dak este asa imi cer scuze!

Last edited by comy_xic; 16-01-11 at 01:35.
comy_xic is offline  
Old 16-01-11, 01:45   #6
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Ma deranjeaza pt k am patit-o si eu dar la alta categorie pt k am luat masina pe kre vroia s o ia el! acel unu special esti u
Am vazut masina si e tzipla si actele sunt in regula dar nu ma-am intzeles q omu la bani!
Intradevar esti mult mai sigur cand ai masina pe numele tau dar qm ai spus si u k e lume care merge cu tot felu de masini si inscrise pe alte tari si etc. Aqm fiecare q principiile lor! si eu sunt de acelasi principiu q u!

Poate ai dreptate in leg q c a zis JimGod dar nu mi-am dat seama si dak este asa imi cer scuze!

Daca acel "special" sunt eu ... inseamna ca ai gresit cu ceva... pt ca eu iti spun sicer si nu vorbesc prostii sau ceva.. cum a spus si Caius ala nu e un om cum trebe .. (ala de a avut masina) pt ca eu cand stateam la SB mi-a zis cineva ca nu stiu ce probleme are cu fiscu... si crede-ma ca eu chiar sunt interesat sa iau masina aia numai pt anumite optiuni pe care le are pe ea ... sa le pun la mine sa pun altele decente si sa o dau mai departe pe la 4 mii.. si daca o iau cu probleme .. nu imi convine crede-ma.. si eu nu stiu ce acte ai vazut u .. dar poate a facut omu` rost de ceva.. in Romania faci rost de orice... dar crede-ma ca daca masina aia e pe numele lui sau pe alt nume cu alte numere nu de SB eu a 2a zi sunt cu banii in dinti .. la el!
Dar nu imi permit sa iau o masina care deja e in plan sa o dau mai departe fara sa fie OK .. eu nu sunt samsar...
Crede-ma ca nu vorbesc din basme.. si nu comentez la toate topicurile.. poti sa te uiti...
Oricum numai bine si de vandut o vinde el stai linisti pt ca masina face toti banii din toate punctele de vedere.. ii lipseste o singura chestie.. scaunele sa fi fost electrice ca ale lu` Sprinter!
Nu incerc sa fac carcota cu tine sau sa ne certam ca nu are rost..
Nu vedeam interesul tau legat de masina aia.. credeam ca sunteti tovarasi!
Dar acum ca ai elucidat ... e ok.. imi pare rau ca nu te-ai inteles cu el.. ca aia e o masina perfecta!

Restu` e CanCan!
sharkylete is offline  
Old 16-01-11, 02:02   #7
comy_xic

Stage 5
 
comy_xic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
Default Re: Thread special pentru antireclama

Stai linistit k nu ma cert q tine k nu am dc si nu mai crede in c spune lumea pana nu vezi u! Eu nu o mai cred nici pe mama. Si mie imi pare rau k nu m-am intzeles q baiatu dar intradevar o s o vanda el k isi merita toti bani dar k tot romanu incerci s negociezi ! S intezleg k u mai ai un e36?
comy_xic is offline  
Old 16-01-11, 02:09   #8
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Stai linistit k nu ma cert q tine k nu am dc si nu mai crede in c spune lumea pana nu vezi u! Eu nu o mai cred nici pe mama. Si mie imi pare rau k nu m-am intzeles q baiatu dar intradevar o s o vanda el k isi merita toti bani dar k tot romanu incerci s negociezi ! S intezleg k u mai ai un e36?
Nu mai am unu... ) il am pe al meu .. coupe si plm .. vroiam interioru si inca cateva chestii.. ca acum ma apuc iar de masina de la 0 cand ma intorc ... si el are pe masina ceva ce gasesti rar )))
Ca restu` le-am luat sau urmeaza de la JimGod,BMnWA,etc..
Dar asa nu imi permit sa tin o gramada de bani blocati...
Oricum 5500 nu .. dar 5000 cash ii inghite pe toti

Numai bine!

Last edited by sharkylete; 16-01-11 at 02:13.
sharkylete is offline  
Old 16-01-11, 02:38   #9
comy_xic

Stage 5
 
comy_xic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
Default Re: Thread special pentru antireclama

Spor la treaba!

Last edited by comy_xic; 16-01-11 at 02:41.
comy_xic is offline  
Old 16-01-11, 02:40   #10
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Spor la treaba!
Sancs
sharkylete is offline  
Old 18-01-11, 20:49   #11
ullise

Stage 5
 
ullise's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 393
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Spor la treaba!
Prietene vreau sa iti aduc aminte ca limba oficiala a acestui forum este limba romana. Daca nu le bunghesti te rog sa consulti un dictionar online...sau un abecedar. Posturile tale sunt pline de greseli gramaticale si ortografice.
ullise is offline  
Old 21-01-11, 23:35   #12
comy_xic

Stage 5
 
comy_xic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by ullise View Post
Prietene vreau sa iti aduc aminte ca limba oficiala a acestui forum este limba romana. Daca nu le bunghesti te rog sa consulti un dictionar online...sau un abecedar. Posturile tale sunt pline de greseli gramaticale si ortografice.
Da u cine esti zmeule si c vand te aduce aici? Nu prea mi-a plaqt scoala cum ti-a plaqt tie este vreo problema? Dak lb acestui forum este lb romana atunci inseamna k nici u nu o sti pt k nu ai stiut s citesti titlul thred-ului!
S fiu mai explicit: thread-ul acesta este pt anti reclama nu pt observatii si din moment c nu s mai dat up pe el inseamna k este ne functional (a fost faqt l kterinca) si prb s rezolvat!

HAI SA FIM SI NOI OAMENI CIVILIZATI SI SA VB PE UN THREAD PE SUBIECTUL SPECIFICAT IN ANUNTUL RESPECTIV NU S PROFITAM K POSTURILE SUNT MOCA SI SA NE DAM DESTEPTI!

Te salut si respect k esti mai inteligent!
comy_xic is offline  
Old 22-01-11, 00:10   #13
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Da u cine esti zmeule si c vand te aduce aici? Nu prea mi-a plaqt scoala cum ti-a plaqt tie este vreo problema? Dak lb acestui forum este lb romana atunci inseamna k nici u nu o sti pt k nu ai stiut s citesti titlul thred-ului!
S fiu mai explicit: thread-ul acesta este pt anti reclama nu pt observatii si din moment c nu s mai dat up pe el inseamna k este ne functional (a fost faqt l kterinca) si prb s rezolvat!

HAI SA FIM SI NOI OAMENI CIVILIZATI SI SA VB PE UN THREAD PE SUBIECTUL SPECIFICAT IN ANUNTUL RESPECTIV NU S PROFITAM K POSTURILE SUNT MOCA SI SA NE DAM DESTEPTI!

Te salut si respect k esti mai inteligent!
sunt anumite reguli pe care trebuie sa le respecti indiferent pe ce thread esti...mai pe scurt nu se foloseste limbajul de mess sau prescurtari sau mai stiu eu ce...SI mai pe scurt...se scrie limba romana....singurul motiv e lesne de inteles: sa fie usor de citit de TOATA lumea
__________________
new cali in town
bmw_motorsport is offline  
Old 23-01-11, 03:42   #14
comy_xic

Stage 5
 
comy_xic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 300
Member of:
[DACIA]
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Da tu cine esti zmeule si ce vand te aduce aici? Nu prea mi-a placut scoala cum ti-a placut tie este vreo problema? Daca limba acestui forum este limba romana atunci inseamna ca nici tu nu o sti pentru ca nu ai stiut sa citesti titlul thred-ului!
Sa fiu mai explicit: thread-ul acesta este pentru anti reclama nu pentru observatii si din moment ce nu sa mai dat update pe el inseamna ca este ne functional (a fost facut la caterinca) si problema sa rezolvat!

HAI SA FIM SI NOI OAMENI CIVILIZATI SI SA VORBIM PE UN THREAD PE SUBIECTUL SPECIFICAT IN ANUNTUL RESPECTIV NU SA PROFITAM CA POSTURILE SUNT MOCA SI SA NE DAM DESTEPTI!

Te salut si respect k esti mai inteligent!
Asa este bine?
comy_xic is offline  
Old 23-01-11, 11:53   #15
ullise

Stage 5
 
ullise's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 393
Default Re: Thread special pentru antireclama

Quote:
Originally Posted by comy_xic View Post
Da tu cine esti zmeule si ce vant te aduce aici? Nu prea mi-a placut scoala cum ti-a placut tie, este vreo problema? Daca limba acestui forum este limba romana atunci inseamna ca nici tu nu o stii pentru ca nu ai stiut sa citesti titlul thread-ului!
Sa fiu mai explicit: thread-ul acesta este pentru anti reclama nu pentru observatii si din moment ce nu s-a mai dat update pe el inseamna ca este ne functional (a fost facut la caterinca) si problema s-a rezolvat!

HAI SA FIM SI NOI OAMENI CIVILIZATI SI SA VORBIM PE UN THREAD PE SUBIECTUL SPECIFICAT IN ANUNTUL RESPECTIV NU SA PROFITAM CA POSTURILE SUNT MOCA SI SA NE DAM DESTEPTI!

Te salut si respect ca esti mai inteligent!
Acum e ok ...
ullise is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -