| Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW |
11-06-10, 22:41
|
#1
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
vand pentru bmw e46
Vand pt e46 urmatoarele:amortizoare fata noi monroe-500 ron perechea,,tampoanele de soc fata spate(4 buc)-300ron,,intercooler de pe un 318d 2002(are prinderile rupte dar nu sunt crapate coturile sau altceva-un mecanic destept)-300ron,pleoape drepte pt nfl colantate negru mat-70ron.stopuri spate nfl alb-rosu(doar cele mari) 180ron,armatura bara spate-cea de fibra 200 ron,bara spate pt nfl de culoare gri metalizat in stare buna-200ron,pompa servo in stare f.buna-200ron.Preturile sunt negociabile si accept unele schimburi cu jante pe 17.Tel:0767617087.
Last edited by ady_gyovanny; 11-06-10 at 22:42.
Reason: titlul
|
|
|
13-06-10, 20:36
|
#2
|
Stage 3
Join Date: Oct 2009
Posts: 165
|
Re: vand pentru bmw e46
Salut, o poza cu pleoapele se poate? Multumesc
|
|
|
13-06-10, 22:05
|
#3
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
nu am poze reale dar asa arata.Sunt de plastic.
|
|
|
16-06-10, 22:30
|
#4
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
Quote:
Originally Posted by ady_gyovanny
Vand pt e46 urmatoarele:amortizoare fata noi monroe-500 ron perechea,,tampoanele de soc fata spate(4 buc)-300ron,,intercooler de pe un 318d 2002(are prinderile rupte dar nu sunt crapate coturile sau altceva-un mecanic destept)-300ron,pleoape drepte pt nfl colantate negru mat-70ron.stopuri spate nfl alb-rosu(doar cele mari) 180ron,armatura bara spate-cea de fibra 200 ron,bara spate pt nfl de culoare gri metalizat in stare buna-200ron,pompa servo in stare f.buna-200ron.Preturile sunt negociabile si accept unele schimburi cu jante pe 17.Tel:0767617087.
|
se mai adauga vas expansiune-cel cu teava la jumatate-Vasul este complet cu capac,senzor nivel,suport vas si capacul de jos-300 ron,arcuri spate normale-150ron,suporti radiatoare stanga dreapta-50ron perechea.
|
|
|
19-06-10, 21:40
|
#5
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
up
up...............
|
|
|
19-06-10, 21:57
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,135
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [Inferno Motorsport] [Echipa de sprijin] [4Rally]
|
Re: vand pentru bmw e46
daca ai putea sa pui o poza reala cu pleoapele .. si poate si mai de aproape
|
|
|
19-06-10, 21:59
|
#7
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
Quote:
Originally Posted by plictisit
daca ai putea sa pui o poza reala cu pleoapele .. si poate si mai de aproape
|
sunt exact ca cele din poza.sunt de plastic;nu sunt sparte sau crapate.
|
|
|
20-06-10, 10:59
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 5,135
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [Inferno Motorsport] [Echipa de sprijin] [4Rally]
|
Re: vand pentru bmw e46
vroiam sa vad starea in care sunt colantate
|
|
|
30-06-10, 23:43
|
#9
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
o parte din poze
|
|
|
17-07-10, 15:10
|
#10
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
Quote:
Originally Posted by ady_gyovanny
se mai adauga vas expansiune-cel cu teava la jumatate-Vasul este complet cu capac,senzor nivel,suport vas si capacul de jos-300 ron,arcuri spate normale-150ron,suporti radiatoare stanga dreapta-50ron perechea.
|
amortizoarele si intercoolerul s-au vandut.Se mai adauga grile pt e46 facelift cele originale de pe masina-100 ron,si o bieleta antiruliu noua-50 ron.
|
|
|
18-07-10, 13:45
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 321
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: vand pentru bmw e46
salut,
da-mi un PM cu pretul final la pleoape si te scap de ele.
ms.
|
|
|
06-05-11, 16:41
|
#12
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
Mai sunt la vanzare:bieleta antiruliu noua-50ron....flanse amortizoare spate noi-70ron perechea.....senzori parcare OEM e46,e39,e38,etc-130ron noi sau 100 ron sh.......lupa far e46 sh-60ron.....lupa far e39 sh-60ron....motorase far e46,e39-30ron.....stropitoare parbriz incalzita-50ron....suporti radiatoare-50ron....far dreapta e46 facelift-180ron...suport magazie cd portbagaj+mocheta cu capac pt magazie cd-180ron....Instalatie carkit nokia 6210,6310-200ron....suport far stanga-30ron,etc.TEL:0786.165.477.
|
|
|
09-05-11, 22:08
|
#13
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
up........
|
|
|
09-08-11, 18:57
|
#14
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2011
Posts: 242
|
Re: vand pentru bmw e46
Quote:
Originally Posted by ady_gyovanny
up........
|
stopurile alb'rosu sunt originale?care ar fii ultimul pret
|
|
|
20-01-12, 09:07
|
#15
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 181
|
Re: vand pentru bmw e46
Mai sunt la vanzare:bieleta antiruliu noua-50ron....flanse amortizoare spate noi-70ron perechea......lupa far e46 sh-60ron.....lupa far e39 sh-60ron....motorase far e46,e39-30ron.....stropitoare parbriz incalzita-50ron....suporti radiatoare-50ron.......suport magazie cd portbagaj+mocheta cu capac pt magazie cd-150ron....Instalatie carkit nokia 6210,6310-200ron....suport far stanga+dreapta-50ron,etc.TEL:0730.922.147
|
|
|
|
|