Prietene eu nu stiu ce vrei tu sa faci dar la mine nu a ajuns nici un colet ! Ne am inteles de vinerea trecuta pentru niste piese. Sambata ai zis ca ai pus coletul , ca marti sa ajunga la mine . Nici pana in ziua de azi nu a venit nimic . Am fost la sediu la Fan curier si nu a fost nici un pachet trimis pe numele meu . In fiecare zi te am sunat de 10-15 ori , ti am lasat mesaje private pe forum , pe messenger , nu ai vrut sa raspunzi . Esti om serios ?