Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-10, 15:28   #1
Gti_edition

Stage 5
 
Gti_edition's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,349
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default splittere m3 e36 gt

noi,negre 150lei
0765114884
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	lippe2.JPG
Views:	160
Size:	42.0 KB
ID:	1420330  
Gti_edition is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 08:01   #2
Gti_edition

Stage 5
 
Gti_edition's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,349
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default Re: splittere m3 e36 gt

sau impreuna cu acest bandou japan style la 250 lei ambele
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_6824.JPG
Views:	132
Size:	265.9 KB
ID:	1424560  
Gti_edition is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 18:36   #3
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: splittere m3 e36 gt

f bun pretul
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 22:44   #4
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: splittere m3 e36 gt

am vb astazi cu fratele tau la tel si 280 ron era ultimul pret la amandoua[vad ca aici sunt 250ron] si spliterele sau scumpit brusc la 180ron! asta dupa ce te-a intrebat pe tine in ce bani le dai! ai stricat-o! nu-ti dau eu sfaturi cum se vinde un lucru dar de obicei se negociaza in jos!
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 12:02   #5
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: splittere m3 e36 gt

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
am vb astazi cu fratele tau la tel si 280 ron era ultimul pret la amandoua[vad ca aici sunt 250ron] si spliterele sau scumpit brusc la 180ron! asta dupa ce te-a intrebat pe tine in ce bani le dai! ai stricat-o! nu-ti dau eu sfaturi cum se vinde un lucru dar de obicei se negociaza in jos!
PRIETENE M-AI SUNAT PE MINE NU PE FRATI-MIU,CER CAT DORESC,NU-TI COMVINE,VEZI CA ESTE NETUL PLIN LA 250RON DOAR SPLITTERE-LE.
2 LA MANA,CAND AI SPUS CA ESTI IN ZONA TI-AM SPUS OK,RAMANE 150,DECI NU VAD PT CE ESTI ASA FRUSTRAT,MAI USOR CU VORBELE ASTEA.
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 12:24   #6
Gti_edition

Stage 5
 
Gti_edition's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,349
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default Re: splittere m3 e36 gt

200 lei pana diseara
Gti_edition is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 16:33   #7
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: splittere m3 e36 gt

Quote:
Originally Posted by preparatu View Post
PRIETENE M-AI SUNAT PE MINE NU PE FRATI-MIU,CER CAT DORESC,NU-TI COMVINE,VEZI CA ESTE NETUL PLIN LA 250RON DOAR SPLITTERE-LE.
2 LA MANA,CAND AI SPUS CA ESTI IN ZONA TI-AM SPUS OK,RAMANE 150,DECI NU VAD PT CE ESTI ASA FRUSTRAT,MAI USOR CU VORBELE ASTEA.
ceri cat''doresti'' cand vinzi ceva ce-ti apartine tie! si daca vrei sa-ti ajuti fratele sa vanda ceva nu cred ca te bucuri la 30 lei! si nu cred ca am folosit vreo vorba urata! cu ''FRUSTRATU'' ai grija.. habar n-ai cine sunt si vorbesti de frustrare,sau poate nu sti ce inseamna!!
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 21:18   #8
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: splittere m3 e36 gt

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
ceri cat''doresti'' cand vinzi ceva ce-ti apartine tie! si daca vrei sa-ti ajuti fratele sa vanda ceva nu cred ca te bucuri la 30 lei! si nu cred ca am folosit vreo vorba urata! cu ''FRUSTRATU'' ai grija.. habar n-ai cine sunt si vorbesti de frustrare,sau poate nu sti ce inseamna!!
pai si atunci de ce m-ai sunat pe mine prietene?nu intelegi ca te agiti de pomana?nu vad rostul posturilor tale,plange-te in alta parte...la protectia consumatorilor.=))
din partea mea mai bine nu venii dupa ele,prefer sa vina un pasionat dupa ele nu unul care spera sa le primeasca moka deca se poate,eu cand cumpar ceva nu ma tocmesc mai ales ca la aceste piese exista facturi si au costat 420ron.eu stiu ca vrei sa faci din *** plici dar macar fi om,nu te smiorcai aici...nu impresionezi pe nimeni,de aceea ti-am facut si pretul ala,cunosc deja la oameni.

Last edited by preparatu; 18-04-10 at 21:25.
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 22:38   #9
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: splittere m3 e36 gt

Quote:
Originally Posted by preparatu View Post
pai si atunci de ce m-ai sunat pe mine prietene?nu intelegi ca te agiti de pomana?nu vad rostul posturilor tale,plange-te in alta parte...la protectia consumatorilor.=))
din partea mea mai bine nu venii dupa ele,prefer sa vina un pasionat dupa ele nu unul care spera sa le primeasca moka deca se poate,eu cand cumpar ceva nu ma tocmesc mai ales ca la aceste piese exista facturi si au costat 420ron.eu stiu ca vrei sa faci din *** plici dar macar fi om,nu te smiorcai aici...nu impresionezi pe nimeni,de aceea ti-am facut si pretul ala,cunosc deja la oameni.
imi cer scuze ca-i stric anuntul lui gti dar tu mai preparantule cred ca nu sti sa citesti! am spus eu ca vreau moka,am negociat ceva din aia 150!? si nu ma plang mare maestu bmwolog la tine pt ca 30 lei dau la un om care n-are ce manca nu-i dau la un jepcar care se crede afacerist de 30 lei! daca vrei sa-mi spui ceva din toate astea-n fata spune-mi nu te ascunde dupa tastatura sa-mi spui tu ca ma smiorcai la tine ca tu nu sti cine-i pe bancnota de 5mil! te-am vazut de la romexpo ca suferi de tine cand de fapt tu esti...prepa-roza! daca vrei sa mai vb suna-ma nu mai bate campii pe aici ca esti baiat mare!
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 00:42   #10
preparatu

Stage 5
 
preparatu's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,257
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: splittere m3 e36 gt

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
imi cer scuze ca-i stric anuntul lui gti dar tu mai preparantule cred ca nu sti sa citesti! am spus eu ca vreau moka,am negociat ceva din aia 150!? si nu ma plang mare maestu bmwolog la tine pt ca 30 lei dau la un om care n-are ce manca nu-i dau la un jepcar care se crede afacerist de 30 lei! daca vrei sa-mi spui ceva din toate astea-n fata spune-mi nu te ascunde dupa tastatura sa-mi spui tu ca ma smiorcai la tine ca tu nu sti cine-i pe bancnota de 5mil! te-am vazut de la romexpo ca suferi de tine cand de fapt tu esti...prepa-roza! daca vrei sa mai vb suna-ma nu mai bate campii pe aici ca esti baiat mare!
tati vezi ca deviezi,daca ai ceva sa spui imi poti spun e personal,aceste lucruri nu se discuta pe un forum public si esti offtopic,nu vad si nu inteleg pt ce te agiti,nu intelegi ca eu pot sa cer pe marfa mea cat doresc,pt ce te agiti daca omu cere cat vrea pe marfa lui,nu iti comvine dute si cumpara din alta parte,unde vezi tu afacere daca ele au fost cumparete cu 250ron si te la dau pe 180?care este afacerea,cine sufera dintre noi2?cine se ascunde dupa tastatura?frate ai prea mult timp liber si n-ai ce face,te plictisesti si vrei sa faci posturi.stii u ce bani am eu si ce nu am,vb gura fara tine aiurea,vb prost si fara motiv,cauta-ti carcota cu altii...unde nu e minte.....mai ai si 33ani,mi-ar fi jena sa scriu asa ceva,sunt curios cati sunt de acord cu tine....
te-as ruga sa gandesti inainte sa scrii asemenea aberatii,nu de alta dar te faci de ras in fata la atata lume.

sincer imi este jena ca printre pasionatii de bmw avem astfel de oameni,in loc sa ne avem ca fratii ne mancam de cur,scoti niste vorbe chiar aiurea si neadevarate,n-am suferit fata de nimeni mai ales fata de cei care sunt pasionati ca si mine de marca bmw,sunt zeci de baietzii care imi cer mereu sfaturi,vin sa le fac masiniile,masini stock,care arata rau si n-am suferit fata de ei pt ca si eu am inceput de la cazane,deci nu vad de unde ai scos u fazele astea cand eu nici nu te cunosc,nu te-am vazut in viatza mea si nici nu mi-as dorii sa te cunosc daca ai aceasta mentalitate.
ca sa pun punct acestei discutii aceasta vanzare se poate inchide.
MULTUMESC 4TUNING.

Last edited by preparatu; 19-04-10 at 01:11.
preparatu is offline   Reply With Quote
Old 19-04-10, 12:09   #11
Gti_edition

Stage 5
 
Gti_edition's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,349
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[Pole Position Racers]
Default Re: splittere m3 e36 gt

se poate inchide,le-a cumparat fratimiu
Gti_edition is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -