Quote:
Originally Posted by Manniack
salut, cu ce te intereseaza schimb ? manniack2004 este id meu daca vrei sa vb pe mess, e mai simplu
ms
|
as fi vrut dracia aia de spoiler mic, dar nu ma mai pasioneaza acum, nu mai e pisi

... astept oferte , de orice fel !
pe langa bandouri si armatura vad ca bara are si tampoanele alea mari sau amortozoare , cum s-or numi ele ...