Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Opel] [Pole Position Racers]
Re: bara fata 540i e34
ce sa mai negociez??? este 100e cu tot cu proiectoare.
probleme de estetica dc? este sparta? are lipp-ul ala prins in 2 suruburi si un bandou crapat,atat. nu las nimic la pret. cine doreste este 100euro FIX!!!