Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 10-08-10, 23:19   #16
buldogu

Stage 5
 
buldogu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 422
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: Vand BMW 3.1.6i URGENT

mare haz pe aici ) cer 4000. multumiti? PRET FIX! (masina mea, cer cat vreau). masina acum are motor 1.8 de pe un cabrio din 99 160 mii km cu carte service plus foarte multe accesorii de pe cabrioletul respectiv(totul omologat inclusiv motorul si jantele). masina merge IMPECABIL, acum pot sa o zic fara nicio retinere. printre altele: clima digitala, 4 geamuri electrice, interior piele, fete de usi cu airbaguri(nefunctionale, trebuiesc senzorii de pe usi) , OBC mare-functioneaza tot la el(la multe obc-uri nu merge butonul check si butonul de pe maneta de semnalizare, sau consumul este indicat foarte aiurea, fie ca masina e cu 4 pistoane si obc-ul este luat de pe masina cu 6, sau invers ) etc.. pret 4000. nu ma grabesc s-o dau-defapt nici nu mai aveam in gand s-o dau odata ce am facut investitia respectiva dar am vazut posturi pe aici si de-a dreptul m-ati amuzat. sincer crezi ca ma intereseaza ca x sau y isi da masina cu 1000? sau cu 2500 si e 325 "FULL fara greseala" (am citat). stii ceva? NU MA INTERESEAZAAA, ca sa vezi. si nu inteleg ce numesti tu full. eu numesc o masina full una care a iesit din fabrica cu toate dotarile posibile. nu una din 91 cu coaja de bord de 95 si dotari puse la marin mecanicu in garaj(nu fac referire la nimeni, am dat un exemplu). chiar nu am vazut in viata mea in romania un e36 full options. ba are aproape tot si nu e automata, ba e automata si are cam tot in afara de tempomat sau asc si exemplele pot continua. cine e interesat, repet INTERESAT fac poze si pun. deocamdata doar pozele de mai sus, ca idee, plus cele mentionate.
__________________

Last edited by buldogu; 10-08-10 at 23:36.
buldogu is offline   Reply With Quote
Old 04-07-11, 14:56   #17
buldogu

Stage 5
 
buldogu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 422
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: Vand BMW 3.1.6i-motor 1.8

update numar de telefon: 0763.347.036, 0720.144.125.
In prezent masina are motor 1.8 luat de pe un cabrio din 03.99

merge impecabil, consum de benzina extrem de redus, cca 10 in oras si 5-8,5 afaara..depinde cum mergi , uleiul din motor se prezinta intr.o stare ireprosabila, filtru de aer KN lifetime (se curata, nu se schimba....dar de 1 an de cand am schimbat motorul filtrul arata impecabil..nu l-am curatat deloc..adevarul este ca am facut decat aprox. 8-9000 km...)
cand am luat motorul avea in jur de 150 mii km...de altfel starea tehnica si nr de km au fost singurii factori care m.au facut sa platesc banii care i.am platit.

Pret 3000 negociabil.
Nu accept schimburi...exceptie ar fi numai e39 '97+ asta numai in cazul in care cineva ar fi destul de nebunatic sa treaca pe ceva putin mai vechi cu motor mai mic...

Last edited by buldogu; 04-07-11 at 15:18.
buldogu is offline   Reply With Quote
Old 14-07-11, 00:45   #18
buldogu

Stage 5
 
buldogu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 422
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: Vand BMW 3.1.6i URGENT

up! ...
buldogu is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -