Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masini BMW de vanzare

Masini BMW de vanzare Masini BMW de vanzare si piese pentru BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-10, 19:57   #136
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

bine-bine,dar gandestete ca culoarea aia nu o poti lasa,deci te mai costa cel putin 100e sa le retapitezi. daca aveau o culoare cat de cat normala mai ziceam,dar cu culorea aia tie si rusine sa deschizi usa la masina. asa ca stai cu ele si creca pana la urma chiar o sa le folosesti pe post de fotolii. eu ti-am zs daca le lasi la 5mil maine vin dupa ele,doar un beep 0745907462-0762278263
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 20:13   #137
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

rusine e sa ai scaune rupta , patate , arse etc.. dar chiar nu mi se pare deloc rusinoase astea . Mai ales daca esti ungur
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 20:48   #138
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

de ce nu le-ai luat tu daca tot ii faci acum reclama si zici k este un pret bun?
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 21:02   #139
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
de ce nu le-ai luat tu daca tot ii faci acum reclama si zici k este un pret bun?
pentru ca mi-am gasit de e36 coupe care sunt si incalzite.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 21:36   #140
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

sa fii sanatos,dar pana acuma te milogeai pe aici sa le dai pe adidasi,tu spuneai ca nu fac atata,iar acuma vii cu pupincurisme. vr sa iti arat ca la mine nu sunt prb banii si maine le cumpra?
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 21:42   #141
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
sa fii sanatos,dar pana acuma te milogeai pe aici sa le dai pe adidasi,tu spuneai ca nu fac atata,iar acuma vii cu pupincurisme. vr sa iti arat ca la mine nu sunt prb banii si maine le cumpra?
prietene iti iau cash 50 scaune daca vrei si daca tu crezi ca banii imi sunt o problema atunci inseamna ca nu stii ce inseamna sa ai blocati catre 30 mii in masini si motoare. E problema mea cum imi gestionez banii cash, am zis ca nu as da atatia bani pe ele , nu ca nu valoreaza ele banii.mai strange ceva pana imi arati ceva mai consistent

si daca ma mai enervezi cu comentarii poate le cumpar eu la 6 milioane sa le pun la mine in camera
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 21:55   #142
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

opincare,stai linistit ca si eu am investiti in teren si masini. iar scaune daca vrei iti trm eu tie maine,la modu cel mai serios 10 dar nu vad de unde pupincurismu asta din partea ta.pana acuma i-ai dat mereu peste nas cu pretu,ba te bateai in perechi de adidasi cu un alt baiat si acuma vii si-mi spui mie de investitiile tale
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 23:48   #143
ins1dez

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 930
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

nu conteaza ce culoare sunt, daca erau alta culoare aveau alt pret ) nu 6 mil..
ins1dez is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 00:04   #144
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
opincare,stai linistit ca si eu am investiti in teren si masini. iar scaune daca vrei iti trm eu tie maine,la modu cel mai serios 10 dar nu vad de unde pupincurismu asta din partea ta.pana acuma i-ai dat mereu peste nas cu pretu,ba te bateai in perechi de adidasi cu un alt baiat si acuma vii si-mi spui mie de investitiile tale
uite ca ne-am facut prieteni foarte buni in ultimul timp si m-am gandit sa ii dau un sfat sa nu vanda scaunele la mitocani. Te deranjeaza ?
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 26-01-10, 13:13   #145
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

doar daca eram mitocan poate ma deranja,dar nu sunt mitocan si nici opincar ca tine. da nu vezi ca si INSIDEZ recunoaste ca daca erau alta culoare cerea alt pret. in fine,eu te-am scuipat
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 02:21   #146
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
doar daca eram mitocan poate ma deranja,dar nu sunt mitocan si nici opincar ca tine. da nu vezi ca si INSIDEZ recunoaste ca daca erau alta culoare cerea alt pret. in fine,eu te-am scuipat
rog un operator sa ajute cu un ban pe tanarula fectat de criza inainte sa fie criza la moda. Daca te deranjeaza lipsa ta de bani te rog nu iti varsa aici amarul lefter de investitor in terenuri si masini. Insudez vine-i scaunele ca omul face spume ca am zis ca merita mai mult. Si uite cum ma forteaza afectatii de criza mereu..

Last edited by BMnWA; 27-01-10 at 02:24.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 09:00   #147
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

bai plnCUR,ai si tu 2pisicutze la dezmembrat si te vezi realizat?
eu ti-am zs,nu m-am milogit pe aici cu adidasi ca tine,la mine singura prb e culoarea. asa ca mai taci si s...
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 09:15   #148
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

bai opincare,m-am uitat acuma peste topic,te milogeai pe aici sa-i dai un laptot stricat,poate la voi la ALBA e misto sa ai si laptop stricat,dar ai,nu? te anuntai ca tu ai fost primu cu oferta de adidasi,asa ca mai taci si .... mi-au zs multi dupa forum sa nu te mai bag in seama ca esti tare in gura doar in fata calculatorului,asa ca hai MARSSS
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 13:58   #149
ins1dez

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 930
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
bai opincare,m-am uitat acuma peste topic,te milogeai pe aici sa-i dai un laptot stricat,poate la voi la ALBA e misto sa ai si laptop stricat,dar ai,nu? te anuntai ca tu ai fost primu cu oferta de adidasi,asa ca mai taci si .... mi-au zs multi dupa forum sa nu te mai bag in seama ca esti tare in gura doar in fata calculatorului,asa ca hai MARSSS
in legatura cu culoarea, este o firma in craiova care iti face HUSE din materiale originale , care vin exact peste astea originale , nu mai tre sa le dai tu jos. sa le cosi pe ailalte... si costa cam100E treaba asta.. daca te razgandesti ma anunti.. oricum niste scaune sport de culoare buna sub 200-250E nu gasesti, plus de asta sa aiba si reglaj lombar..
ins1dez is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 00:52   #150
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Vand scaune sport BMW 3 E46

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
bai opincare,m-am uitat acuma peste topic,te milogeai pe aici sa-i dai un laptot stricat,poate la voi la ALBA e misto sa ai si laptop stricat,dar ai,nu? te anuntai ca tu ai fost primu cu oferta de adidasi,asa ca mai taci si .... mi-au zs multi dupa forum sa nu te mai bag in seama ca esti tare in gura doar in fata calculatorului,asa ca hai MARSSS
prietene in fata caluclatorului sunt decent , in fata stai linistit ca era de mult departe. Adidasi ? am adidasi cat nu a avut toata familia ta cu tot neamul tau prietene. Adidasii mei ce stau in dulap la intrare sa imi aleg care vreau sa ii port, in functie de vreme, de anotimp , de starea mea. Am avut adidasi de iti dadeam la schimb pe casa ta in care stai si dormi , asta daca era in stare buna si nu era ceva garsoniera coapta. Poti sa te uiti la threaduri dupa cum bine vezi am vrut sa iau scaunele astea prin orice metoda care sa nu ma coste bani si sa dau ceva ce nu folosesc, daca erau banii problema atunci nu imi luam scaune de coupe incalzite perfecte care au fost de 2 ori mai mult ca astea si in plus nu le-am luat in combinatie, le-am luat cash.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -