Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > RENAULT > Anunturi Auto Renault

Anunturi Auto Renault Masini Renault de vanzare si piese pentru Renault

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-11, 16:52   #16
danet

Stage 5
 
danet's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 3,056
Default Re: cumpar difuzor sau spoiler spate rs

Quote:
Originally Posted by adrian74 View Post
Parerea mea este sa ai un mod de adresare mai adecvat (app unde ai garajul?) .
1. In deschidera topicului se face referire la un difuzor Renault CLIO3 RS in care dai de inteles c-ai vrea sa-l adaptezi altei masini prin metoda fibrei de sticla , acuma oricine isi pune intrebarea cum cum reusesti sa prinzi acel difuzor de o bara originala, cum il adaptezi si cum il prinzi de masina? In site-ul vostru aveti, parte poze cu masini din alte tari (probabil ca model) si foto cu lucrarile voastre insa nu se vede nici-un tutorial or filmuletz al vre-unei lucrari, asa ca imaginatia clientului este mare, adica pot sa-mi inchipui ce vreau eu.
2. cand mi-ai specificat pretul nu faci nici-o referire la ce include acei 700 ron (probabil un control de la Economic sau Primarie ti-ar sune ca trebuie sa ai pretul afisat-asta daca ai firma, poti lucra la negru treaba ta), insa frumos si elegant ori ca orice comerciant care vrea sa-si vanda marfa imi puteai spune ce include acea suma si cum decurge o lucrare iar nemultumirea mea cu privire la pret vine din poza cu Laguna2 pe care o ai postata pe site iar pentru o buza din fibra parinsa de bara originala (numai tu sti cum) si vopsita (numai tu sti in ce conditii) eu nu dau 700 ron.
Dupa cum spune si titlul vreau sa cumpar, eu adica TNT Tuning nu sa comercializez nu stiu de ce te-ai bagat si tu in topic daca nu ai nici un difuzor de vanzare
asa ca nu avem ce discuta cauta in alta parte daca esti interesat de vre un chilipir si nu ne da noua lecti despre ce trebuie facutcu pretu etc ca avem firma de 8 ani pe piata si stim bine ce avem de facut .
Nu am descis acest topic sa ma cert cu cineva noi vrem sa cumparam un difuzor sau o bara cu totul ce fac cu ea este treaba mea ok
Mersi sper ca ai inteles
__________________
WWW.TNTTUNING.RO
danet is offline   Reply With Quote
Old 15-12-11, 22:22   #17
danet

Stage 5
 
danet's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 3,056
Default Re: cumpar difuzor sau spoiler spate rs

Multumim ,am cumparat se poate inchide
O Seara Buna
danet is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -