Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > RENAULT > Anunturi Auto Renault

Anunturi Auto Renault Masini Renault de vanzare si piese pentru Renault

Reply
 
Thread Tools
Old 10-05-11, 22:53   #1
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default CUMPAR Renault Megane 2 DCI

Dupa cum spune anuntul, cumpar Megane 2 diesel, in varianta de caroserie COUPE (2 usi) sau SEDAN (4 usi). Doresc o singura masina, dar cei pe care i-am contactat pe forum nu prea au simtit nevoia sa imi si raspunda la mesaje. Prin urmare, cei care doresc sa isi vanda Megane-ul, pot posta aici.

Anuntul este pentru persoana fizica, respectiv eu. Nu doresc masini neinmatriculate decat daca vin la un pret competitiv (exemplu: echiparea identica se gaseste inscrisa la 4000EU, taxa este 900EU si masina neinmatriculata se vinde la 3000EU). NEAPARAT POZE!

Va rog sa postati link sau direct poze, cateva detalii si pretul. Nu vreau sa discut doua zile ca apoi cand incepe sa imi placa masina sa creasca instant pretul cu 1000EU.

Va respect si cer acelasi lucru. Timpul este foarte putin in zilele noastre, deci nu vreau sa il irosesc pe al nimanui.

Contact: topicul acesta, PM sau doar mail pe adresa [ trickztheone (at) yahoo.com ]. Nu folosesc messenger, deci s-ar pierde timpul.
__________________
Retro? Yes plx.
Trickz is offline   Reply With Quote
Old 13-05-11, 00:35   #2
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: CUMPAR Renault Megane 2 DCI

up.....
Trickz is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -